Herkesin duası bitene kadar ayrılmak yok

Canım herkes kendi isminin karşısındaki sayıyı okuyacak, toplam okunması gereken sayıyı kişi sayısına bölüp küsüratı kimin için okunuyorsa o okuyor. Yani şimdi hazal 49 Ayetel kürsi okuyor bizler 44, sana okunurken de sen 49 diğerleri 44 okuyacak yine. Sen adının karşısındaki sayıyı takip et yeter zamanla kafana oturtursun. Sana okunacağı zaman da duanı yazarsın. Oldu bitti.

Haklısın başlarken gün belirlemedik şu zamanda bitsin diye, ama sayıyı gözünde büyütme çabuk bitiyor. Bir günde biter çok rahat. Bisquits Bisquits kaç günde bitirelim canım ne dersin?

bir de arkadaşlar duası okunan takip etsin ya da birimiz takip edip okundu yazsın karşısına, telefondan girenler kopyalayıp karşısına okundu yazmakta zorlanıyor. Ben bir önceki mesajda gördüklerimi yazıp renklendirdim. Öyle yaparsak takibi de kolay olur bence ne dersiniz?

Canım normalde 1 günde bitmesi gerekiyor diye biliyorum. Okuduğum her yerde öyle yazıyor. ama zaten toplam 1 buçuk saat sürmüyor yani hepsi

Saolasin canım. Duam Allah in işimde ve evliligimde tez zamanda en hayırlı olanı vermesi hem benim hem anne babamin daha fazla uzulmemesi için. Tabi Allah hayırlısıni verir hep ama bunu taşıyacak kadar da sabır ve akıl inşallah :) Allah razi olsun kızlar. Bitirince yazarim buraya hemen

canım adımın karşılında ne yazıyorsa okudum senin için.
rabbim hayırlı kapılar açsın sana inşallah.
herşey gönlünce olsun. yar ve yardımcın olsun rabbim.
Allah hepimizden razı olsun inşallah...

kim bildirim yapıyor kızlar okundu diye ekleyebilirsiniz.

canım adımın karşılında ne yazıyorsa okudum senin için.
rabbim hayırlı kapılar açsın sana inşallah.
herşey gönlünce olsun. yar ve yardımcın olsun rabbim.
Allah hepimizden razı olsun inşallah...

kim bildirim yapıyor kızlar okundu diye ekleyebilirsiniz.
Canım Allah razı olsun. Allah hepimize hayır kapıları nasip etsin. Çok saolasın

Bisquits Bisquits canım sen yönetiyorsan istersen 1.sayfayı güncelleyerek devam et okuyacakları okunanları falan hangi arkadasımıza okunuyor falan. Ben bazen telden giriyorum idare edemem gibi geliyor zaten zor anladım karıştırırım falan :KK70:

Bisquits Bisquits canım benim 1 günde bitmesi gerekiyor diye biliyorum. Eğer okuyamayacak varsa bildirse hiç değilse ben kendim için bitirmeye çalışırım

Kızlar kusura bakmayın rahatsızlandım giremedim. Bir günde bitirsek guzel olur zaten çok sürmüyor ama bitiremeyen olursa destek oluruz:KK66: herkes kendi isminin karşısında yazan kadar okuyacak ve duası paylaşılan kişinin duasını okuyup onun için amin diyeceğiz :KK200:

Kızlar kusura bakmayın rahatsızlandım giremedim. Bir günde bitirsek guzel olur zaten çok sürmüyor ama bitiremeyen olursa destek oluruz:KK66: herkes kendi isminin karşısında yazan kadar okuyacak ve duası paylaşılan kişinin duasını okuyup onun için amin diyeceğiz :KK200:
Acil şifalar canımm

geçmiş olsun canım Allah şifa versin.

1.@hazalerkan[/USER] 2.841 tane ya Lâtif, 49 ayetel kürsi OKUDU
2. Sealand Sealand . 2.300 ya Lâtif, 44 ayetel kürsi
3. Cuel Cuel . 2.300 ya Lâtif, 44 ayetel kürsi OKUDU
4. myzt myzt 2.300 ya Lâtif, 44 ayetel kürsi OKUDU
5. @-Mahperi- 2.300 ya Lâtif, 44 ayetel kürsi
6. K kpss 20162.300 ya Lâtif, 44 ayetel kürsi OKUDU
7. segazel segazel [/QUOTE]2.300 ya Lâtif, 44 ayetel kürsi OKUDU
8. segazel segazel in arkadaşı, (okuyacaklarını bize pay ettim:) )

geçmiş olsun canım Allah şifa versin.
Amin canım tüm hastalara şifa versin Allah'ım. Utandım aslında benim geçici hastalığım bana nasıl ağır geldi ama nice acı çeken insanlar hasta çocuklar var dedim, onlara dua ettim benimki nasılsa geçer :KK43:

Amin canım tüm hastalara şifa versin Allah'ım. Utandım aslında benim geçici hastalığım bana nasıl ağır geldi ama nice acı çeken insanlar hasta çocuklar var dedim, onlara dua ettim benimki nasılsa geçer :KK43:

güzel yürekli arkadaşım benim aynen öyle bende her zaman daha bterlerini düşünürüm ona göre hareket etmeye çalışırım.
insanız bazn şkayet ediyoruz ama rabbim beterinden saklasın.
derler ya senin şikayet ettiğin şey aslında başkalarının hayali.

güzel yürekli arkadaşım benim aynen öyle bende her zaman daha bterlerini düşünürüm ona göre hareket etmeye çalışırım.
insanız bazn şkayet ediyoruz ama rabbim beterinden saklasın.
derler ya senin şikayet ettiğin şey aslında başkalarının hayali.
Allah kimseye dermansız dert vermesin kızlar. Dert verince dermanını da versin inşallah

Amin kızlar çok sevdim bu ekibi ya :KK200::KK36: mahperi ve sealand ın yerine ben ya latif leri okudun ayetel kürsi leride tamamlayalım Sealand Sealand ın duasına geçelim Hoppa

X