Herkesin duası bitene kadar ayrılmak yok

Canım benim duam; en başta yavrumun sonra kurduğum ailemin ve ailelerimizin sağlığı, mutluluğu, huzuru , bereketi sonrada islerimizde hayırlı bereketli kazançlar olsun istiyorum inşallah borclarimizi tez zamanda kapatiriz. Şimdiden Allah razı olsun dualarımız kabul olsun insallah.
Canım okudum ben. Allah kabul etsin inşallah gönlünce olsun

kızlar çok yoğunum ben bugün misafirim var öldüm yorgunluktan yemekleri yetiştirmeye çalışıyorum bakamadım hiç kusura bakmayın isterseniz beni listeden cıkarın bi kaç günüm yogun oalcak benim sayfayıda mesgul etmiyeyim kötü oluyorum boyle okuyamadıkca dedim gireyim kızlara haber vereyim

kızlar çok yoğunum ben bugün misafirim var öldüm yorgunluktan yemekleri yetiştirmeye çalışıyorum bakamadım hiç kusura bakmayın isterseniz beni listeden cıkarın bi kaç günüm yogun oalcak benim sayfayıda mesgul etmiyeyim kötü oluyorum boyle okuyamadıkca dedim gireyim kızlara haber vereyim
:KK43: süreyi iki gün yapalım, sen biraz oku biz tamamlarız 5-10 tane bile okusan yeter

1. Tazis Tazis 3.300 ya latif, 62 Ayetel kürsi OKUDU
2. Cuel Cuel 3.441 ya latif , 65 Ayetel kürsi OKUDU
3. myzt myzt 3.300 ya latif, 62 Ayetel kürsi
4. Bisquits Bisquits 3.300 ya latif, 62 Ayetel kürsi OKUDU
5. segazel segazel 3.300 ya latif, 62 Ayetel kürsi
6. segazel segazel in arkadaşı (yerine biz okuyoruz)[/QUOTE]

Canım benim duam; en başta yavrumun sonra kurduğum ailemin ve ailelerimizin sağlığı, mutluluğu, huzuru , bereketi sonrada islerimizde hayırlı bereketli kazançlar olsun istiyorum inşallah borclarimizi tez zamanda kapatiriz. Şimdiden Allah razı olsun dualarımız kabul olsun insallah.
Amin canım Allah ne muradın varsa önüne sersin. Kızlar Hazal için tamamladık zaten. isteyen yardımcı olur yoksa tek başıma cuel için de tamamlayacağım, myzt de çıkacakmış ,segazel zaten uğramıyor gerçekten çok üzüldüm. Özel günüm geliyor diye kimseye yük olmamak icin dün gece uyumadım sabaha kadar herkesin Ayetel kürsi sini tamamladım, zikir nasılsa reglkende çekilir dedim, herkese helal olsun hakkım:KK43:((

6. segazel segazel in arkadaşı (yerine biz okuyoruz)

Amin canım Allah ne muradın varsa önüne sersin. Kızlar Hazal için tamamladık zaten. isteyen yardımcı olur yoksa tek başıma cuel için de tamamlayacağım, myzt de çıkacakmış ,segazel zaten uğramıyor gerçekten çok üzüldüm. Özel günüm geliyor diye kimseye yük olmamak icin dün gece uyumadım sabaha kadar herkesin Ayetel kürsi sini tamamladım, zikir nasılsa reglkende çekilir dedim, herkese helal olsun hakkım:KK43:(([/QUOTE]

Canim benim asıl senden Allah razı olsun. Bende zikirimi tamamliyorum az kaldı bugün anneme geldim yoksa şimdiye bitirirdim ama gece olmadan biter. Rabbim hepimizin muradini önüne sersin.

6. segazel segazel in arkadaşı (yerine biz okuyoruz)

Amin canım Allah ne muradın varsa önüne sersin. Kızlar Hazal için tamamladık zaten. isteyen yardımcı olur yoksa tek başıma cuel için de tamamlayacağım, myzt de çıkacakmış ,segazel zaten uğramıyor gerçekten çok üzüldüm. Özel günüm geliyor diye kimseye yük olmamak icin dün gece uyumadım sabaha kadar herkesin Ayetel kürsi sini tamamladım, zikir nasılsa reglkende çekilir dedim, herkese helal olsun hakkım:KK43:(([/QUOTE]

Cuel için okudum. O değil de uğramamak biraz ağır oldu sanki, hadi bu gün girmemiş ya da yazmamış desen anlarım ama:KK43:

Amin canım Allah ne muradın varsa önüne sersin. Kızlar Hazal için tamamladık zaten. isteyen yardımcı olur yoksa tek başıma cuel için de tamamlayacağım, myzt de çıkacakmış ,segazel zaten uğramıyor gerçekten çok üzüldüm. Özel günüm geliyor diye kimseye yük olmamak icin dün gece uyumadım sabaha kadar herkesin Ayetel kürsi sini tamamladım, zikir nasılsa reglkende çekilir dedim, herkese helal olsun hakkım:KK43:((

Cuel için okudum. O değil de uğramamak biraz ağır oldu sanki, hadi bu gün girmemiş ya da yazmamış desen anlarım ama:KK43:[/QUOTE]

Canım teşekkür ederim. Allah kabul etsin inşallah tüm dualarımızı.

kızlar kusura bakmayınmisa firlerim gitti yatısıyı kıldım basladım Cuel Cuel için okuyorum sahura kadar bitirebilirim inşallah

Cuel Cuel için bi ben mi kaldım kızlar okumayan.çok yogundum bugun kusura bakmayın lutfen bir günde bitirmek zor oluyor birde ben ayetel kursi ezberee bilmiyorum. oturup okumam gerekiyo o yuzden olmadıbugun şimdi parmagımda zikir matik çekiyorum ya latif.

kızlar bana kızmayın olur mu beni silin isterseniz dememin sebebi hani sizi bekletmek istememen ama elinden geldiğince okuyorum tabiki.

eğer 12ye kadar okuyacaksam ayetel kürsime yardımcı olabilir misiniz.bitiremem 12ye kadar kızlar . zikirdeyim

X