Herkesin duası bitene kadar ayrılmak yok

Sağol canım. Bu arada listeye bir kişi daha ekleyebilir miyiz arkadaşım buraya üye değil engelli bir bebeği var duaya çok ihtiyacı olan biri onun niyetine de ben okusam ve bildirim yapsam olur mu?

Sağol canım. Bu arada listeye bir kişi daha ekleyebilir miyiz arkadaşım buraya üye değil engelli bir bebeği var duaya çok ihtiyacı olan biri onun niyetine de ben okusam ve bildirim yapsam olur mu?
Tabiiki olur, hem sana tek basına ağır olur arkadaşlar kabul ederse onun içinde paylaşır okuruz, arkadaşının ismini alalım sırası gelince duasını alırsın :super:

1. Tazis Tazis 2.841 tane ya Lâtif, 49 ayetel kürsi
2. Sealand Sealand . 2.300 ya Lâtif, 44 ayetel kürsi
3. Cuel Cuel . 2.300 ya Lâtif, 44 ayetel kürsi
4. myzt myzt 2.300 ya Lâtif, 44 ayetel kürsi
5. mahperi hatun mahperi hatun 2.300 ya Lâtif, 44 ayetel kürsi
6. Bisquits Bisquits 2.300 ya Lâtif, 44 ayetel kürsi
7. segazel segazel [/QUOTE]2.300 ya Lâtif, 44 ayetel kürsi
8. segazel segazel in arkadaşı, (okuyacaklarını bize pay ettim:) )
Tazis Tazis canım duanı yazar mısın

Saolasin canım. Duam Allah in işimde ve evliligimde tez zamanda en hayırlı olanı vermesi hem benim hem anne babamin daha fazla uzulmemesi için. Tabi Allah hayırlısıni verir hep ama bunu taşıyacak kadar da sabır ve akıl inşallah :) Allah razi olsun kızlar. Bitirince yazarim buraya hemen

Son düzenleme:
Hazalın duası;
Allah in işimde ve evliligimde tez zamanda en hayırlı olanı vermesi hem benim hemde anne babamin daha fazla uzulmemesi için. Tabi Allah hayırlısıni verir hep ama bunu taşıyacak kadar da sabır ve akıl verir inşallah :) Allah razi olsun kızlar. Bitirince yazarim buraya hemen[/QUOTE]
1.@hazalerkan[/USER] 2.841 tane ya Lâtif, 49 ayetel kürsi
6. Bisquits Bisquits 2.300 ya Lâtif, 44 ayetel kürsi OKUDU

Hazalın duası;
Allah in işimde ve evliligimde tez zamanda en hayırlı olanı vermesi hem benim hemde anne babamin daha fazla uzulmemesi için. Tabi Allah hayırlısıni verir hep ama bunu taşıyacak kadar da sabır ve akıl verir inşallah :) Allah razi olsun kızlar. Bitirince yazarim buraya hemen
8. segazel segazel in arkadaşı, (okuyacaklarını bize pay ettim:) )[/QUOTE]

Kızlar benim bitti. İnşallah rabbim kabul eder hazalcim inşallah tez zamanda duan kabul olur.

7. segazel segazel
2.300 ya Lâtif, 44 ayetel kürsi

Kızlar benim bitti. İnşallah rabbim kabul eder hazalcim inşallah tez zamanda duan kabul olur.[/QUOTE]
Canim Allah razi olsun. Aminn

3. Cuel Cuel . 2.300 ya Lâtif, 44 ayetel kürsi OKUDU
6. K kpss 20162.300 ya Lâtif, 44 ayetel kürsi OKUDU
7. segazel segazel [/QUOTE]2.300 ya Lâtif, 44 ayetel kürsi OKUDU

Tazis Tazis Ben de okudum, Allah dualarımızı kabul etsin tez vakitte sana hayırlı kapılar açsın.

Tabiiki olur, hem sana tek basına ağır olur arkadaşlar kabul ederse onun içinde paylaşır okuruz, arkadaşının ismini alalım sırası gelince duasını alırsın :super:

Sağol canım benim çok düşüncelisin Allah gönlüne göre versin.

kızlar şimdi gördüm ne zamana kadr okuyacağız.
not aldım benim payıma düşeni.akşam iftara dışardayız bu gece bitirmeye çalışacağım.

duamızımı yazıyorum şimdi; benimde duam hayırlısıyla saglıklısıyla rabbimin yolunda büyütebilceğim bi evlat istiyorum kızlar ..

kızlar bize düşeni okuyup listedeki diğer arkadaşlara göndereceğiz dimi dualarımızı.okuyanda bildiricek.
ilk defa katılınca bilemedim :KK48:

Hazalın duası;
Allah in işimde ve evliligimde tez zamanda en hayırlı olanı vermesi hem benim hemde anne babamin daha fazla uzulmemesi için. Tabi Allah hayırlısıni verir hep ama bunu taşıyacak kadar da sabır ve akıl verir inşallah :) Allah razi olsun kızlar. Bitirince yazarim buraya hemen

Bende bitirdim kızlar. Allah kabul etsin.

kızlar bize düşeni okuyup listedeki diğer arkadaşlara göndereceğiz dimi dualarımızı.okuyanda bildiricek.
ilk defa katılınca bilemedim :KK48:
Canım sırayla tek tek okunuyor. İlk sırada ben varım, duamı yukarda belirttim. belirtilen sayıda okuyup kimin içinse duasıyla beraber ismine hediye ediyoruz. Bitince diğer kişi dileğini söyleyecek böyle devam edeceğiz

Canım sırayla tek tek okunuyor. İlk sırada ben varım, duamı yukarda belirttim. belirtilen sayıda okuyup kimin içinse duasıyla beraber ismine hediye ediyoruz. Bitince diğer kişi dileğini söyleyecek böyle devam edeceğiz

canım oruçlu olunca kafam mı basmadı nedir ay deme bu kız anlamadı gitti :KK70::KK70:
şimdi sen 1.sıradasın sen karşında 2.841 tane ya Lâtif, 49 ayetel kürsi yazıyor. ben senin için bunları okucam buray kadar tamam. herkes sana okuyup bitirince geçiyoruz ikinci isme yani Sealand Sealand onada karşısında ki rakamlar kadar okuyoruz .. böyle sırayla 3 4 gidiyor öylemi.

Ben ne sandım biliyomusun canım herkes isminin karşısında ki dua kadar okuyacak. yani bi kere okuyacak.
kendine düşen payını bitirince kalan diğer kişilere duasını gönderecek yani herkes birbirine.

kafam durdu mu ne ya :p:p
acep bi ben mi anlamadım ya ay utandım :KK22::KK22::KK22::KK22::KK22::KK22::KK22:

canım oruçlu olunca kafam mı basmadı nedir ay deme bu kız anlamadı gitti :KK70::KK70:
şimdi sen 1.sıradasın sen karşında 2.841 tane ya Lâtif, 49 ayetel kürsi yazıyor. ben senin için bunları okucam buray kadar tamam. herkes sana okuyup bitirince geçiyoruz ikinci isme yani Sealand Sealand onada karşısında ki rakamlar kadar okuyoruz .. böyle sırayla 3 4 gidiyor öylemi.

Ben ne sandım biliyomusun canım herkes isminin karşısında ki dua kadar okuyacak. yani bi kere okuyacak.
kendine düşen payını bitirince kalan diğer kişilere duasını gönderecek yani herkes birbirine.

acep bi ben mi anlamadım ya ay utandım :KK22::KK22::KK22::KK22::KK22::KK22::KK22:
yok canım Estagfurullah insanlık hali. Dur detaylı olarak anlatayım baştan

Bisquits Bisquits canım gördün mü benim kafa gitti :KK70::KK70:

Canım ilk benim adım yazıyor listede. Duamı ifade ettim yukarda daha önce. O niyetle benim için ben benim ismim karşısında yazanı, sen benim için senin adının karşısında yazanı, diğer üyeler de aynı niyetle benim için isimleri karşısında yazan sayıları tamamlayacaklar. toplam 1 kişi için 313 AyetelKürsi ve 16.681 Ya Latif okundu. Benimki bitti diyelim. 2. sırada olacak kişi için o niyetini söyleyecek onun için verilecek sayılarla ona dua edeceğiz. Anlamadığın kısım varsa sor canım :)

bu dua günlük mü okunacak ben birşey anlamadım günlükse eğer ben okuyamam çok fazla duam var nasıl okunacak biri bana açıklayabilir mi o_O

Canım herkes kendi isminin karşısındaki sayıyı okuyacak, toplam okunması gereken sayıyı kişi sayısına bölüp küsüratı kimin için okunuyorsa o okuyor. Yani şimdi hazal 49 Ayetel kürsi okuyor bizler 44, sana okunurken de sen 49 diğerleri 44 okuyacak yine. Sen adının karşısındaki sayıyı takip et yeter zamanla kafana oturtursun. Sana okunacağı zaman da duanı yazarsın. Oldu bitti.

bu dua günlük mü okunacak ben birşey anlamadım günlükse eğer ben okuyamam çok fazla duam var nasıl okunacak biri bana açıklayabilir mi o_O

Haklısın başlarken gün belirlemedik şu zamanda bitsin diye, ama sayıyı gözünde büyütme çabuk bitiyor. Bir günde biter çok rahat. Bisquits Bisquits kaç günde bitirelim canım ne dersin?

bir de arkadaşlar duası okunan takip etsin ya da birimiz takip edip okundu yazsın karşısına, telefondan girenler kopyalayıp karşısına okundu yazmakta zorlanıyor. Ben bir önceki mesajda gördüklerimi yazıp renklendirdim. Öyle yaparsak takibi de kolay olur bence ne dersiniz?

X