Herkesin duası bitene kadar ayrılmak yok

Tamam kızlar ben varım nasıl yapıcaz şimdi herkes istediği kadar mı alıcak

Arkadaşlar bu listedeki bütün arkadaşlarım için 3200 ya Fettah ve 1000 ya kadir okudum hediye ettim. Allah yolumuzu Fettah ismi hürmetine açsın Kadir ismi şerefine dualarımıza icabet buyursun. Ya Lâtif 16.641 adet, 313 ayetel kürsi okuyacağız. Liste 10 kişi olunca başlayalım
Kesin katılacak olanlar
1. Tazis Tazis
2.@Sealand
3. Cuel Cuel
4. myzt myzt
5. mahperi hatun mahperi hatun
6. Bisquits Bisquits
7.

Arkadaşlar bu listedeki bütün arkadaşlarım için 3200 ya Fettah ve 1000 ya kadir okudum hediye ettim. Allah yolumuzu Fettah ismi hürmetine açsın Kadir ismi şerefine dualarımıza icabet buyursun. Ya Lâtif 16.641 adet, 313 ayetel kürsi okuyacağız. Liste 10 kişi olunca başlayalım
Kesin katılacak olanlar
1. Tazis Tazis
2.@Sealand
3. Cuel Cuel
4. myzt myzt
5. mahperi hatun mahperi hatun
6. Bisquits Bisquits
7.

Allah razı olsun canım inşallah tez zamanda hamile kalırım belkide hamileyim bilmiyorum inşallah reglim gelmez...
Geçenlerde yazıştık ya dedim sana rabbim seni iyi ki karşıma çıkardı :) Canım benim çok sağol arkadaşım.
Tamam canımm dediğin gibi 10 kişi olunca başlayalım bölüşeceğiz dimi o zaman ilk defa katılıyorum da tam çözemedim nasıl olcak diye :)
Kalbine gönlüne yüreğine nefesine ellerine sağlık arkadaşım

Allah razı olsun canım inşallah tez zamanda hamile kalırım belkide hamileyim bilmiyorum inşallah reglim gelmez...
Geçenlerde yazıştık ya dedim sana rabbim seni iyi ki karşıma çıkardı :) Canım benim çok sağol arkadaşım.
Tamam canımm dediğin gibi 10 kişi olunca başlayalım bölüşeceğiz dimi o zaman ilk defa katılıyorum da tam çözemedim nasıl olcak diye :)
Kalbine gönlüne yüreğine nefesine ellerine sağlık arkadaşım
Canım benim Allah şu mübarek günler hatrına en sevdiği peygamber Muhammed hatrına, eşsiz hamile kalan ve bir peygamber doğuran meryem hatrına sana ve isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin

X