Herkesin duası bitene kadar ayrılmak yok

Kızlar bana biraz yardım edebilir misiniz bu zikri tamamladıktan sonra ya Kuddüs okuyalım kabul ederseniz. Musavvir okumak isterim ama 18 bin küsür düşüyor herkesin payına kuddüs 4.816 adet

Kızlar bana biraz yardım edebilir misiniz bu zikri tamamladıktan sonra ya Kuddüs okuyalım kabul ederseniz. Musavvir okumak isterim ama 18 bin küsür düşüyor herkesin payına kuddüs 4.816 adet
Pardon cnm konuyu yanlış anlamişim :))))) benim icin ikiside uyar cnm . Diğer arkadaslar icin öylemi acaba. Ne okunursa okunsun ben varım canlar . Okuma iptal istersense okurum cnm

Bisquits canım farketmez,okuyalım başlayalım sen hangisini dersen. İlla ki sayılarına goremi olmalı tam,bilmiyorum,da,ondan,soruyorum

Kızlar maalesef yoğunluğum sebebiyle bir sonraki tura katılamayacagim. Islerimi düzene sokup tekrar aranızda olurum. Tekrardan herkesin duası kabul olsun. Görüşmek üzere

Bisquits canım farketmez,okuyalım başlayalım sen hangisini dersen. İlla ki sayılarına goremi olmalı tam,bilmiyorum,da,ondan,soruyorum
Canım ebced hesapları var isimlerin onlara göre okursak daha makbul. Büyük ebced bir de küçük ebced degerleri var. İsterseniz küçük ebced değerlerine göre 4-5 isimli terkip hazırlayabilirim çekebiliriz.
Ben adet ( regla) oldum . Nasıl okuyacağım . Şimdi oldum . Ne yapacagım girmiyeyimmi
Canım bende biraz önce oldum. Zikir çekebiliriz sureleri dua olarak ezberden okuyabiliriz fakat sure olarak okuyamayız

Okuma yi nasıl yapıcam namaz abdesti yine alicakmiyiz . Cunku ben abdest alıp öyle okuyorum . Adetliyken nasıl cnm

Farketmez canım başlayalım biran evvel :)
Okudukça huzur buluyorum bu arada dilimde hep rabbi hebli mines salihin var :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…