Herkesin duası bitene kadar ayrılmak yok

Hiç sorun değil kızlar birbirimizi idare ediyoruz ne guzell bende çok yoğundum bi kaç gündür Allah hepimizden razı olsun. Eksik olursa okuyamıcak olursa haberdar et hemen hallederiz.

420 tane daha okudum canım senin için.
Şimdi iftar hazırlığı için muttafaga gireyim :)
Hayırlı iftarlar kızlar
500 tanem kalmıştı . Kaldı 80 coooooook tesekürler . Rabbim kabul etsin cnm . Yardımın beni coook mutlu etti. Senind ihtiyacın olursa bende yaparım cnm başka zaman optum

Cok iyisinin Rabbim seninde dileğini versin canım . Sıkıntın varsa yardım etsin Rabbim cnm .

sağol canım inşallah.
rabbimden istedğim hayırlısıyla sağlıklısıyla güzel huylu güzel yüzlü bebeğim olmasını çok istiyorum bebeklerde olabilir :)
rabbim dileklerimizi gerçekleştirir inşallah

A
sağol canım inşallah.
rabbimden istedğim hayırlısıyla sağlıklısıyla güzel huylu güzel yüzlü bebeğim olmasını çok istiyorum bebeklerde olabilir :)
rabbim dileklerimizi gerçekleştirir inşallah
Âmin canm rabbin sana hayırlı cocuk nasip eder isallsh tez zamanda cnm

Son düzenleme:
Kızlar çok mahçup oldum okurum dedim misagirim geldi okuyamadım az once toparlandım müsait oldum simdide kızımı uyutuyorum bu sırada okucam

Kızlar kusura bakmayın uyuyakalmışım çok yorgundum :silah: Damla098 Damla098 sen duanı paylaşır mısın canım sıra sende, hakkınızı helal edin kızlar çok teşekkür ederim :KK36::KK19:

Kızlar kusura bakmayın uyuyakalmışım çok yorgundum :silah: Damla098 Damla098 sen duanı paylaşır mısın canım sıra sende, hakkınızı helal edin kızlar çok teşekkür ederim :KK36::KK19:
Helal olsun cnm sende helal et senin emegin daha cok cnm . Ben saglık istiyorum . Huzur . Cocuklarıma guzel dua . Sende aklına gelen olursa yaz cnm cok uykum var . Uyuyacağım . Bu aralar hastalikla cebellesiyorum . Onun icin dua olsun Rabbim tüm hastalara sifa verdin banada cnm . Iyi geceler daha gözüm kapanıyor

Helal olsun canımm. Bisquits Bisquits

Damla098 Damla098 için 2000 tane okudum rabbim şifa versin. Sağlık huzur mutluluk ağız tadı guzellik nasip etsin inşallah. Çocuklarını da güzel bi geleceği Allah yolunda bi ömürleri nasip olsun inşallah. Başta sağlık diliyoeum güzel anneye... Anneler iyi ve güçlü sağlıklı olduktan sonra evelallah çocuklarda iyi ve dik durmasını bilen çocuklar olur Allahın izniyle. Rabbim kimseyi utandırmasın inşallah.

Bisquits Bisquits ne okuyoruz canım bundan sonrada hevesle bekliyorum valla. Sayende ayetel kursiyi ezberledim Allah senden razı olsun. Ya musavvir okuyalım mı ?

Helal olsun canımm. Bisquits Bisquits

Damla098 Damla098 için 2000 tane okudum rabbim şifa versin. Sağlık huzur mutluluk ağız tadı guzellik nasip etsin inşallah. Çocuklarını da güzel bi geleceği Allah yolunda bi ömürleri nasip olsun inşallah. Başta sağlık diliyoeum güzel anneye... Anneler iyi ve güçlü sağlıklı olduktan sonra evelallah çocuklarda iyi ve dik durmasını bilen çocuklar olur Allahın izniyle. Rabbim kimseyi utandırmasın inşallah.
Âmin cnm . ALLAH kabul etsin cümlemizin cnm

X