Herkes Kötü Bir Özelliğini İtiraf Etsin!

fazlaca safım

birde biraz fazla tutumluyum eşimle bir yemeğe gitsek yemekten önce hesabı düşünür içime dert ederim

Bir insana gıcık oldum mu daha da ısınamam...yani biraz aramız iyileşse bile en ufak bi hatasında bana yaptığı hertürlü olumsuzluğu sıralarım 10 sene öncekiolay bile o sıradadır..işte bunu yapmayı sevmiyorum ama bu da benim kötü yanım.kötülükleri asla unutmam.ağzıyla kuş tutsa faydası yok

sabırsızım
aşırı duygusalım
hemen güvenirim insanlara,ama aynı zamanda çok ta şüpheciyim(ikiside aynı anda nasıl oluyosa artık)
sinirliyim
bir anda parlarım
çok kinciyim

insanlara sırrımı vermemek için hep telkinde bulunurum.ama biriyle biraz samimi olunca sırrımı veririm eve döner pişman olurum:)
tartışırken hemen çenem titrer ağlarım-hatta bunun için bi ara konu açamayı düşünüyorum-
birşeyi kafaya koyduysam olana kadar bana uyku bile haramdır.

burcumun özelliğini tamamen taşıyorum çook inatçıyım :2: bir de çok kararsızım yaa sevgilim bir şey demiyor ama hiç hoşlanmıyor bu huyumdan

Sinirlenince gözüm bir şey görmüyor karşımdakinin kalbini kırıyorum hele sevdiklerim olunca çok üzülüyorum sonradan ama anlık işte tutamıyorum kendimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…