Herkes Kötü Bir Özelliğini İtiraf Etsin!

kıskancım kompleksli hastalıklı bir ruh halim var değişmek isteyip değişemiyorum bu kadarcık :KK43:

Acayip derecede kiskancjm dunyayi yakarim gözüm birsey görmez

herşeye hemen tepki vermem..cabuk sinirlenip hemen alınganlık yapmam..kısacası bazen çok çekilmez oluyorum..:KK17:

Uykusuz kalınca çok konuşuyorum..

Haksızlığa ugradıgımda hemen sinirlenirim serin kanlı degilim hemen ağlayarak o kişiye haksızlık ettigini söylerim sinirliyken ağzımdan herşey cıkar ayar yapamıyorum buda beni haklıyken haksız yapıyor bu huyumu sevmiyorum işte...

Cabuk sinirlenmem beni her zaman hakliyken haksiz duruma dusuruyir...

çok incefikirliyim.
insanların benle ilgili düşüncelerini çok önemsiyorum.
çoğu zaman söylemek istediklerimi söyleyemiyorum..

çok kararsızım.........

Birden patlamam ve sinirimin saman alevi gibi geçmesi.. Evet kötü özelliğim bu. Keşke kin tutabilen biri olsam, daha az canım yanar, daha az üzülürdüm..

Yapılan hiçbir şeyi unutmam heralde tek sorun bu benim için :)

Bunlarin altina imzami atiyorum :KK1:

Dengesizim ben. Bir gün bir şey düşünüyorsam ertesi gün tam tersini düşünebiliyorum. Ya da şöyle bir ornek vereyim;

Uzun zamandır görmediğim bir arkadaşım çalıştığım mağazaya gelmişti. Onu gördüğümde (uzaktaydı) off deyip suratımı çevirdik. 10 saniye sürmeden yanına gidip çok özlemişim diye sarıldım.

Bir de çok konuşurum. Kibirliyim.

Benim kötü özelliğim bazı konularda takıntılıyım mesela çay veya kahve höpürdetilmicek,yemek yerken ağızdan gereksiz sesler çıkmıcak yiyemiyorum yoksa yemek falan ses konusunda takıntılarım var ...gece uyuduğum yerde ses olmıcak karanlık olcak ...

Çok fena tripcanım!
Adamı nasıl da bezdiriyorum bazen utanıyorum kendimden..:KK14:

Alınganım,kıskancım(sevdiklerimi sadece),inatçıyım,kinciyim,kafamda fazla kurarım, insanlarla görüşmelerimden sonra bunu niye dedim şöyle neden davrandım diye üzülüp kendimi sorgularım, sinirliyim , fevriyim , aceleciyim , ben ne biçim insanım yaa:KK43: :)

Kararsız,azıcık inatçı,fazla duygusal çokta kötü özellik sayılmazlar ama biraz daha az olabilirlerdi:KK9:En kötüsüde herkesi kendim gibi sanmam:KK14:

sevmediğim insanları seviyormuş gibi yaptığım daha doğrusu yapmak zorunda kaldığım için çok kızıyorum kendime beni buna mecbur bırakanlarada kızıyorum

İyi ve kötüyü çok net gördüğüm halde zaman zaman gereğini yapamamam.
Bazı bazı nefsimin boyunduruğuna girmem.
Hayatımı çok başka hale getirecek kararları ertelemem/uygulamaya bir türlü sokmamam.
Liste uzar gider....

kendimde en sevmediğim özelliğim çok fazla duygusal olmam insanlara haddinden fazla değer verip tepeme çıkarmamıda unutmamak gerek
say say bitmez ayol ne biri bin kötü özellik denilecekti :KK52:

X