Herkes Kötü Bir Özelliğini İtiraf Etsin!

sinirden veya bir şeyi kaldıramamaktan, haksızlık yaşamaktan dolayı kontrol edemediğim ağlamalarımdan nefret ediyorum. bu huyumdan nefret ediyorum..
yanlış anlaşılıyorum bu yüzden. ve yanlış anlaşılmaktan da nefret ettiğim için iyi olmuyor.

Aşırı mükemmelliyetçi ve detaycıyım herşeyin en iyisi ve güzeli olucak. Bişey yapıyosam en ince detayına ladar inceliyorum. Bu huyumdan nefret ediyorum.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

1-İnsanların aslında ardında bi yüzü daha oldugunu kolay inanmamam gerektiğini unutuyorum..
2-Dik duramıyorum kamburumun çıkması an meselesi..
3-Aşırı aceleciyim..
4-Zor unutuyorum..
Şimdilik bu kadar..olsub yine de kötü biri sayılmam:))

Sabirsiz ve kararsiz olmam en kotu ozelliklerim..bunlarda hayatimin icine etmeye yetiyor..

Sabirsiz ve kararsiz olmam en kotu ozelliklerim..bunlarda hayatimin icine etmeye yetiyor..

Yazmama gerek kalmamış benim yerime missnunu yazmış :))

Mevlam görelim neyler, neylerse güzel eyler...

sinirden veya bir şeyi kaldıramamaktan, haksızlık yaşamaktan dolayı kontrol edemediğim ağlamalarımdan nefret ediyorum. bu huyumdan nefret ediyorum..
yanlış anlaşılıyorum bu yüzden. ve yanlış anlaşılmaktan da nefret ettiğim için iyi olmuyor.

Kesinlikle bende..Hemen gözlerim dolar,dudaklarim titrer ozelliklede o an bakışlarda üzerimdeyse..mümkünse hemen ortadan kaybolup hıçkira hıçkıra ağlarım.

aniden sinirleniyorum ve kafamda kuruyorum,beklentimi güya düşük tutuyorum ama hakkında düşündükçe bu kez bir şey olmayınca kendim ettim kendim buldum buldum durumuna düşüyorum en ama en kötü özelliğim ise kinci olmam bu özelliğimden nefret ediyorum kurtulmayı çok istiyorum ama saçma salak gurura bağladığım içinde kinciliğimi atamıyorum böyle sıralayınca ne biçim insanmışım ben ya:26:

Cok takintiliyim herşeye çabuk uzulurum kolay kolay atlatamam :KK43:

Egom fazla yüksek , çok duygusalım , başarılarımın reklamını yapamıyorum , sevgiliye kıskancım,ne kötü kızmışım ya :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Egom fazla yüksek , çok duygusalım , başarılarımın reklamını yapamıyorum , sevgiliye kıskancım,ne kötü kızmışım ya :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

sana da bi çelişkili gelmedi mi yazdığın bazı özellikler canım:)mesela egom yüksek diyosun ama başarılarımın reklamını yapamam demişsin bide egosu yüksek insanlar duygusal olmazlar yani dışarı karşı en azından

Kendime çok yükleniyorum...
İşlerimi ertelemek...
Sağlığıma dikkat etmemek...
Zamanı kötü kullanmak..
Stresli yapı...
Negatif ruh hali...
Bahanecilik....
Ne pismişim bee kendimden soğudum....

Son düzenleme:
X