Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Regli olursam bu vücut ısısı takibine başlıycam. Dün araştırdım benim bundan anladığım yumurtladığın gün ya ufak bir düşüş oluyo yada bi anda aıçrayarak artıyo. Daha sonra düşsesde artsada belli bir artışla devam ediyo ama genelde sabit bi r şekilde. Diyelim yumurtlama öncesi 36 larda yumurtlama sonrası 36.6 filan diye bu seviyede hergün . Daha sonra ateşinin düştüğü gün regli oluyosun düşmezse hamilesin. Telden yazıyorum harf hataları oluyo özürrr

yaaa kızlar bişi sorcam benim daha 8-9 gün var hastalanmamaama her aya göre bu ay akıntım çok oluo bide belim ağrıo acaip arada kasıklarıma sancı sizce bu bi belirtimi yada şimdiden kan testi yapsam çıkarmı bide bu ay hiç dikkat etmedim kendime acaba bundan mı temizlik yaptım gece dışarda takıldım işin açıkcası kafama göre takıldım dr adetin 12-13-14.günü çalış dedi bunada uydum sizce bişiler olabilirmi yaa günler sanki uzuo ne yapmam gerektiğine bilmiyorum açıkcası

mevsimcim, unlugulum, dolunay, arkadaşlar ben bu hormonlarla kafayı yediğim için, aylarca araştırdım ağladım zırladım. bu yüzden size yazıyorum ki kimse benim gibi boş yere dert sahibi olmasın.

unlugul sen hormonlarını sorgulamayı bırakkk!!! senin hepsi dengede.

mevsim canım, kaç ay hiç yumurtlamam yoktu. prolaktini sonradan öğrendim, ilk tahlil yaptırdığımda 28 aralıktı unutmam, 145 çıkmıştı. haftada 1 tablet ilaçla mart başı 24e düştü ve mart sonu yine 24teydi. 23-24 bunlar çok normal değerler, sakın prolaktini kafana takma. tiroidin gördüğün gibi ilaca kolaylıkla cevap verdi. biraz bekle normale düşsün, doktorun bakıcak zaten yumurtlama başladı mı, lh-fsh nasıl olmuş diye. benim gibi başka takviye istemeden normale dönebilir. sakın stres yapma, ben 2 ay boş yere ağladım her gün.

dolunaycım, senin adetin geen ay da gecikmişti. bence stres yapıyorsun ondan. ama dr a gitmeye karar verirsen o seni zaten yönlendirecektir canım. sen kendi kafanla tahlil yaptırma şimdi, hem yaşın genç, hem de daha yeni denemeye başladın.

aramızda bir de hormon uzmanı görüyorum :))))))

harikasınız kızlarrr topidiğiiiim sen ne durumdasın acabaaaa

yaaa kızlar bişi sorcam benim daha 8-9 gün var hastalanmamaama her aya göre bu ay akıntım çok oluo bide belim ağrıo acaip arada kasıklarıma sancı sizce bu bi belirtimi yada şimdiden kan testi yapsam çıkarmı bide bu ay hiç dikkat etmedim kendime acaba bundan mı temizlik yaptım gece dışarda takıldım işin açıkcası kafama göre takıldım dr adetin 12-13-14.günü çalış dedi bunada uydum sizce bişiler olabilirmi yaa günler sanki uzuo ne yapmam gerektiğine bilmiyorum açıkcası

en önemlisi rahat olman daha 9 gün varsa kendini streese sokma kimi zaman erkenden kanda çıkıyor ama kimi zamanda çıkmıyor.

en güzeli sabır sonu güzelliklerle olur inşallah ben 1 hafta daha dayan ve bu arada kendine dikkat et derim sonrası sana kalmış tabiii heyecan zor zaptedemiyor insan kendini :18:

Regli olursam bu vücut ısısı takibine başlıycam. Dün araştırdım benim bundan anladığım yumurtladığın gün ya ufak bir düşüş oluyo yada bi anda aıçrayarak artıyo. Daha sonra düşsesde artsada belli bir artışla devam ediyo ama genelde sabit bi r şekilde. Diyelim yumurtlama öncesi 36 larda yumurtlama sonrası 36.6 filan diye bu seviyede hergün . Daha sonra ateşinin düştüğü gün regli oluyosun düşmezse hamilesin. Telden yazıyorum harf hataları oluyo özürrr

vallahi yapabiliyorsan bravo şu ateş işi sabır işi hergün yataktan kalkmadan ateş ölç çetelesini tut bana zor geliyor bu birde eşimi streese sokuyorum ne zaman bir şey yapmaya kalksam :))))))

inşallah regli olmazzsın

en önemlisi rahat olman daha 9 gün varsa kendini streese sokma kimi zaman erkenden kanda çıkıyor ama kimi zamanda çıkmıyor.

en güzeli sabır sonu güzelliklerle olur inşallah ben 1 hafta daha dayan ve bu arada kendine dikkat et derim sonrası sana kalmış tabiii heyecan zor zaptedemiyor insan kendini :18:

yaaa aslında ben sabırlı bi insandım ne oldu bana anlamadım gerçekten ama çocuk için 1 senedir çalışıyorus sanırım artık çokta görmemem lazım kendime bu ay hsg yaptırdım dk bu ay ilaç falan yok dedi bi umut yazılanları okuyorumda şansım biraz daha yüksek sanki =)o yüzdende bi an evvel ayın 21 gelsin die bakıyorum ama dayanamayacağım galiba

canım ne güzel his doğmuş.başka belirtiler de var hep yorgunum, duygusal ve göğüs ağrısı. çok girdim bu psikolojiye galiba.ama hakikaten bugün ki kahverengi akıntı baya bi garip. siteleri bi dolaştım da hamileleik belirtileri adet belirtilerinin aynısıymış ve hafiften kanaam olabilirmiş. günüm geçmedi ama ben yarın bi test alayım.

bide doktora hiç gitmedim kafama göre günde 2 ane folikplas kullanıyorum 2 haftadır.aile hekimi öle yap demişti bi ara ölçmeden

evde yap bakalım testi sonucu ne olacak .

bu arada sen neden listede yoksun benim öküzlüğümmü acaba :)))) bazen göremiyorum :KK17:

BAT ne zamandı senin

hamile olacağına ve kız çocuğun olacağına işaretmiş okudum :))))) hadi bakalım canım hayırlısı

amaninnn kör ister bir göz allah vermiş 2 göz olur kocaman bir oğlumuz var birde kız olursa süper olur tabi benim ilk doğumum olacak :)))

burdayım canım işyetim zaten her an önümde çaık :)

yarın gideyim diyorum ama yarın adetimin 4. günü, en ideali 3. günü yaptırmak mı acaba pff poffffff, ünlügül öyle yazmıs:2:

hormon testlerinde 1-2 günde farklılık olmuyor ilk günün yoğun kanamamı yoksa damla şeklindemiydi

yaaa aslında ben sabırlı bi insandım ne oldu bana anlamadım gerçekten ama çocuk için 1 senedir çalışıyorus sanırım artık çokta görmemem lazım kendime bu ay hsg yaptırdım dk bu ay ilaç falan yok dedi bi umut yazılanları okuyorumda şansım biraz daha yüksek sanki =)o yüzdende bi an evvel ayın 21 gelsin die bakıyorum ama dayanamayacağım galiba

olsun benimde bir yılı geçti hep sabırsız davrandım yok gördüm yok düştü yok o oldu yok bu oldu daha da yıpratıyor en güzeli geç öğrenmek bence :)))

Kızlar bugün sabah ilk idrarımlada test yaptım yine negatifi gördüm.. Artık kesin eminim hamile değilim.. Bi sıkıntım var diye bugün doktoru aradım şansıma benim kendi doktorum 3gün izinliymiş :KK43:( başka bi doktorla görüştüm derdimi anlattım rahim filminin çekildiğini adetimin 7 gün geciktiğini, yaptığım testlerde hep negatif çıktığını söyledim ne yapmam gerek dedim kendi doktoruna muayene ol kist oluşmuş olabilir dedi off offf :KK43: :KK14:

yaaa dimi yaaa, sanki atomu parçalıyoruz bu ne boyle yahuuuu valla hamile kalırmıyım kalmaz mıyım, ama bu kadar düşünmeye devam edersem ruh hastası olacağım kesin :KK53:

ayyy çok güldüm yaaaaa :))))

topidik yumurtanın çatladığı nasıl anlaşılıyor dr bana yumurtan suan var dedı dun ultrasyonla bakmıştı ama çatlayıp çatlamadığı hakkında birşey demedi bu aralar ilişki olsun demişti

çalışmaya devam o zaaman :)

Kızlar bugün sabah ilk idrarımlada test yaptım yine negatifi gördüm.. Artık kesin eminim hamile değilim.. Bi sıkıntım var diye bugün doktoru aradım şansıma benim kendi doktorum 3gün izinliymiş :KK43:( başka bi doktorla görüştüm derdimi anlattım rahim filminin çekildiğini adetimin 7 gün geciktiğini, yaptığım testlerde hep negatif çıktığını söyledim ne yapmam gerek dedim kendi doktoruna muayene ol kist oluşmuş olabilir dedi off offf :KK43: :KK14:

yaaaa üzme kendini bu doktorlarada sinir oluyorum heee martta başıma geleni unuttun mu doktor alttan muaeyene edince ertesi gün içimde ne varsa döküldü belki geç döllenme ile gerçek bir gebelikti ama sonucu ne oldu.

hiç üzme kendini gebelik bu ay olmayı versin sonuçda sende buna hazırdın ama bekle kendi doktoruna git derim.

ve kendini de üzme olabilir demiş geçmiş

burdan sinir oldum yaaaa:KK47:

yaaaa üzme kendini bu doktorlarada sinir oluyorum heee martta başıma geleni unuttun mu doktor alttan muaeyene edince ertesi gün içimde ne varsa döküldü belki geç döllenme ile gerçek bir gebelikti ama sonucu ne oldu.

hiç üzme kendini gebelik bu ay olmayı versin sonuçda sende buna hazırdın ama bekle kendi doktoruna git derim.

ve kendini de üzme olabilir demiş geçmiş

burdan sinir oldum yaaaa:KK47:

Aynen resmen deli etti beni :KK20:

aynen ben de ilk ay hamile kalacağımı düşünüyrodum canım,eşim de dün diyor 3 yıldır boşuna korunmuşuz.bir gün ilacı unutsam bir hafta dikkat ediyorduk.:) bu arada sen çalışmıyormuydun evdemisin tam anlayamadım

:)) Bir güne bir hafta he :KK66:) Ay ayy tez zamanda gelir inşallah meleklerimiz ... 1 Nisan itibariyle ayrılmıştım canım , bankada çalışıyordum , çok stresli diye ayrıldım ev daha stresliymiş as ,napacağım bilmiyorum ama kesin birşeyler yapmalıyım yoksa ben de ruh hastası olacağım tövbe tövbe......

ben de eşim de 1 kere korunmazsak hamile olacağımı sanıyorduk. çevremde de 1 kereden kaza ile hamile olduğunu iddia eden bayan çok var hehe. aslında bu işler bir mucize ve tüm olasılıkların denk gelmesi ile oluyor. o an hazır yumurtan olacak, yumurtaya ilk ulaşan sperm dna ve şekil olarak sağlıklı olacak, döllenmiş yumurta rahme tutunabilecek, vs. vs. o yüzden diyor doktorlar yaş musaitse ve görünen bir sorun da yoksa 1 yıl denemeden tahlil falan yapmayız gidin evinize deneyin diye :))

sen biraz dinlen berianur, tekrar işe başlayacaksın gibime geliyor :)) aman banka olmasın

Bana da öyle geliyor :KK66: bu yazdıklarından çıkardığım doktora giymeyeyim mi ben ?

:KK43:( canım yaa ben senden çok umutluydum 2 sabahtır sana bakmak için erkenden açıyordum topiği.. Vardır bundada bir hayır dua edelim, Rabbim büyük önümüzdeki aya olur inşallah

Cumayı çok seviyorum aslında tatilleri çok seviyorum yaşasın tatil çünkü burada olan yeni gelişmeleri merak ediyorum hamişlerimizin bol olması dileğiyle:)

Kızımın termometresiyle ateşimi ölçtüm kulaktan 37.2 çıktı:))) allah beni kahretmesin iyice dellendim galiba manyakmıyım neyim:))) eşim görse kafayı yedi diye boşar beni:) neyseki gizli yapıyorum hoşuma gidiyor ama kulaktan ölçüldüğü zaman bi raz yüksek çıkarmış dr demişti.

arkadaşlar yarın aşılamam var bu sabah çatlatma iğnemi oldum sorun eşimde çıktı sperm hareketliliği %6 dua edin :KK49:inşallah Rabbim hayırlısını versin

kanda gebelik yaptırmadan sakıın muayene olmaaaaaaaaaaaa.adet 15 gün gecip idrarda çıkmayıp kanda çıkanları biliyoruzzzzzzzz.hatta doktorunu beklerken bence 3 gün ,gitr bugün kan var 3 günde gerilme derim ben canım.

X