Her türlü sıkıntısı isteği olanlar buraya 🎈Bizzat deneyip faydasını çok görenler her türlü hacet için dua kesinlikle bakın lütfen çok tesirli inşalah

Kizlar yeni konu acmadan burdan yazarmisiniz okuyup kabul oldu dediginiz dualari tabi konunu bozmuyorsak eger S selametle66
Canım benim önereceğim ilk dua 9999 adet Fetih suresi ilk ayeti okumak. Bir dileğim için okumuştum ve Allah bana onun hayırlı olmadığını göstermişti.

Kizlar yeni konu acmadan burdan yazarmisiniz okuyup kabul oldu dediginiz dualari tabi konunu bozmuyorsak eger S selametle66
bunu demem ne kadar uygun bilmiyorum ama ettigim duada en hızlı sonuc aldigimdi.
sad suresi 35.ayet gcenlerde oldu maddi problemim vardı onu niyet alarak okumustum sabaha beklemedigim bir sekilde bir miktar mebla gecmisti çok sukur.

okumak istedigim dualar tertibler cok fazla. aynı dualarda 21 gün veya 40 gün seklinde yapip baska duaya gecsem digerini birakmam da bisey olmaz herhalde bugun bunu dusundumde. yoksa hepsi karisiyor
Aslında sana fetih suresinin ilk ayetini tavsiye ederim 9999 kere okunacak seher vaktinde oku 41 gün boyunca aralıksız adet günleri hariç gerçekten şaşırırsın olacaklara birde namaz kılıyorsan her namazın peşinde 7 kere okunan tövbe süreaindeki ayeti oku inan bunlar yetecektir sana

Aslında sana fetih suresinin ilk ayetini tavsiye ederim 9999 kere okunacak seher vaktinde oku 41 gün boyunca aralıksız adet günleri hariç gerçekten şaşırırsın olacaklara birde namaz kılıyorsan her namazın peşinde 7 kere okunan tövbe süreaindeki ayeti oku inan bunlar yetecektir sana
not aldim hemen

cevaplamayabilirsin. merak ettim farklı seyler mi yasadin
Ruhsal anlamda çok büyük çöküşler yaşadım içime kapanık oldum herkezde nefret ettim işden eve evden işe gittim ama bir diğer yanı rüyalarım çok enteeesem haberci rüyalar ve çok güzel rüyalar görüyordum kendimi kaç defa kabede gördüm böyle güzel ve ilginç rüyalar

Ben kabeye gitmiştim çok şükür instagrama sayfası kullanıyordum ozamanlar sonra resim eklerken konumları gördüm aklıma kabedekilerden dua istemek geldi eve döndüm kabe in konumuna giriyordum kabede olanlar resim koyup etiketliyordu 600 den fazla kişiden dua almıştım niyetim için haczamanı bile dua ettirmiştim canlı yayın açıyorlardı benim için sürekli dua esiyorlarsı

Ben kabeye gitmiştim çok şükür instagrama sayfası kullanıyordum ozamanlar sonra resim eklerken konumları gördüm aklıma kabedekilerden dua istemek geldi eve döndüm kabe in konumuna giriyordum kabede olanlar resim koyup etiketliyordu 600 den fazla kişiden dua almıştım niyetim için haczamanı bile dua ettirmiştim canlı yayın açıyorlardı benim için sürekli dua esiyorlarsı
Peki bu niyetin kabul oldu mu

X