Her türlü sıkıntısı isteği olanlar buraya 🎈Bizzat deneyip faydasını çok görenler her türlü hacet için dua kesinlikle bakın lütfen çok tesirli inşalah

Kızlar bu dua ya kesinlikle bakın lütfen
Ve bu atılan resimleri okuyun
Ve lütfen duam olmucak vs.gibi şeylere kapılmayın :KK51: Ve bu duaya eğer başlarsanız mutlaka ama mutlaka anlamını düşünerek okuyun çok önemli bu kısım:KK55:
Eğer ki dua ederken acaba olacak mı gibi şeylere kalırsanız zaten duanız kabul olmuyor...Dua acabalar ile olmaz.Rabbimin gücü kudreti herşeye yeter .

Twain Twain @Pasiflora25 @Selenay123 @yeteramabukadar humanbeings humanbeings Gsyabk Gsyabk Mucizemm222 Mucizemm222 @chagiless @Tavuk_suyu_ @Ondokuzdokuzondokuz @Umut_2019 @Eylulll23 4mevsim4 4mevsim4 @Yagmurr07
Reis detaylı anlatır mısın nasıl okunacak

Reis detaylı anlatır mısın nasıl okunacak
Canım orda yazıyor aslında
Bende internette dua ararken bunu gördüm yapan insanlar yazmış.
Aynen ordaki gibi :KK24:
Bu arada senin profil resimler ilgimi çekiyor:KK53:
Bu en son ki de süper olmuş Leyla ile Mecnun nu hatırlattın özlem duydum haa :halay:

Canım orda yazıyor aslında
Bende internette dua ararken bunu gördüm yapan insanlar yazmış.
Aynen ordaki gibi :KK24:
Bu arada senin profil resimler ilgimi çekiyor:KK53:
Bu en son ki de süper olmuş Leyla ile Mecnun nu hatırlattın özlem duydum haa :halay:
Dikkat etmemişim reis iyice bakayim bi sagolasin deneyeceğim inşallah
Hehehe teşekkürler reis 💗

Kızlar bu dua ya kesinlikle bakın lütfen
Ve bu atılan resimleri okuyun
Ve lütfen duam olmucak vs.gibi şeylere kapılmayın :KK51: Ve bu duaya eğer başlarsanız mutlaka ama mutlaka anlamını düşünerek okuyun çok önemli bu kısım:KK55:
Merhaba gece ruyamda bu duayi okurken gordum cok etkilendim anlamini bilmesemde harika bir his benim icin insallah devamli okumaya caliscam

Arapçası da bu kızlar.
Yanlış okumayin.

Eklentiler

• images (68).jpeg
    images (68).jpeg
    52,3 KB · Görüntüleme: 96
Hayir dun burda gordum konustuk gece surekli tekrarladigimi gordum ruyamda Duanin bu dua oldugunu da eminim 🙈cok hosuma gitti birazcik korktum da
Ayyy masaalllh canımmmm 😍😍
Hayir hayır asla korkma kuzum
Inan o korkma hissiyatıni şeytan veriyor ki bırakalım diye aman diyim kanma şeytana lütfen
Ayetel Kürsi Felak nas ihlas Fatiha en başta yatmadan önce bol bol oku kendini Rabbime emanet et😍🌸

Kızlar bunu da internetten araştırırken buldum mutlaka bakın lütfen.
Anlamina hayran kaldım yaaa:KK36:

Twain Twain Amarylliss Amarylliss @yeteramabukadar humanbeings humanbeings Mucizemm222 Mucizemm222 @chagiless @Umut_2019 @Eylulll23 4mevsim4 4mevsim4 @Yagmurr07 @Tavuk_suyu_ Twain Twain
226C90FA-B1B3-406C-BA45-56FB7B03812C.jpeg

resmen tüm dilime dolanan duaları paylaşıyorsun canım 🥰 hani demiştim ya bir namazdan sonra tevbe suresindeki ayeti tekrarladığımı fark etmiştim diye. Bu ayet de aynı şekilde olmuştu ama Arapçasını değil Türkçesini dilime dolamıştım. Bir tayin süreci vardı o sıralar, ben de kararsızdım. Sonra içimden bu ayetin meali geçmişti. ‘Beni yaratan elbet yolumu gösterir’. Hatta sonradan gelip buraya da yazmışım aynı gün ❤️☺️

Eki Görüntüle 2676798
resmen tüm dilime dolanan duaları paylaşıyorsun canım 🥰 hani demiştim ya bir namazdan sonra tevbe suresindeki ayeti tekrarladığımı fark etmiştim diye. Bu ayet de aynı şekilde olmuştu ama Arapçasını değil Türkçesini dilime dolamıştım. Bir tayin süreci vardı o sıralar, ben de kararsızdım. Sonra içimden bu ayetin meali geçmişti. ‘Beni yaratan elbet yolumu gösterir’. Hatta sonradan gelip buraya da yazmışım aynı gün ❤☺
Ayyy masaalllh tüylerim diken diken oldu ya sübhanallah 😍🎈🌿
Ya diyorum bizler sabırsız kullarız ama unutuyoruz ki Rabbim bizi bizden daha çok düşünüyor sadece her şeyin bir vakti var vaktinden önce çiçek açmıyor kardeşlerim :KK51:
Senjn durumun çok etkiledi beni canım
Yani o an Rabb'im kalbine koymuş o duaları 😍🌸

Allah senden razı olsun canım ne güzel dualar buluyorsun ne güzel bir kalbin var senin 🙏😘😘
Yaa Allah razı olsun 🙏🙈🙈
Bu cümleleri duymak beni çok mutlu etti teşekür ederim :KK51:
Inanin içime sinmiyor sizinle paylasmazsam🙈
Rabb'im hepinziin dualarını kabul eylesin amin amin amin 🙏

X