Her türlü sıkıntısı isteği olanlar buraya 🎈Bizzat deneyip faydasını çok görenler her türlü hacet için dua kesinlikle bakın lütfen çok tesirli inşalah

ben okucam canim ama namazdan sonra mi normaldede okunurmu
çok saol bu arada🙏
Rica ederim canım
Namazlardan sonra en azından 7 şer defa diyrorlar ama bence sürekli dilde olmalı :KK55: inan okudukça insanın okuyasi geliyor
Insana çok farklı bir mutluluk veriyor

Buna başladım ben hayırlısıyla. 😍 Kızlar gerçekten bu duayı yaptıktan sonra içinizde bir huzur ve ağlama isteği oluyor. Kesinlikle o iç huzur için bile okumaya değer 🌸
Degil mi yaaa Bende de öyle oldu çok şükür
Çok mutlu oldum bunları duyduğuma 😍🌸
Bide insanın yaptıkça yapasi geliyor :KK51:
Bugün en mutlu olduğum sözler senden bunları duymak ile oldu Kuzum 😘

Kızlar bu dua ya kesinlikle bakın lütfen
Ve bu atılan resimleri okuyun
Ve lütfen duam olmucak vs.gibi şeylere kapılmayın :KK51: Ve bu duaya eğer başlarsanız mutlaka ama mutlaka anlamını düşünerek okuyun çok önemli bu kısım:KK55:
Eğer ki dua ederken acaba olacak mı gibi şeylere kalırsanız zaten duanız kabul olmuyor...Dua acabalar ile olmaz.Rabbimin gücü kudreti herşeye yeter .

Twain Twain Aktif Lora Aktif Lora @Selenay123 BizyanmadikYAKILDIK BizyanmadikYAKILDIK humanbeings humanbeings @Gsyabk @Mucizemm222 @chagiless Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_ @Ondokuzdokuzondokuz @Umut_2019 @Eylulll23 4mevsim4 4mevsim4 @Yagmurr07
Aktif Lora Aktif Lora Kuzum bak ilk resimdeki dua

Secdedeyken 41 tane tam oldugunu nasıl sayıyorsunuz ben kesin karıştırırdım🤔
Yok canım bende ilk senin gibi düşündüm karıştırırim diye
Secde halinde bir defa okuduysan parmağını 1.sini basarsin 3.kez okuduysan 3.parmagini...boyle devam ediyor...
Inan inşallah karistirmiusoun hem 41 tane çok değil rhaat okunuyor

burda bir arkadas yazmisti unuttum 10 yasin suresi 10 kenzul ars duasi diger 10 neydi birde regl döneminde sadece kenzul arsla baslasak nolur ki gunde 10 tane.

Ve lütfen duam olmucak vs.gibi şeylere kapılmayın :KK51: Ve bu duaya eğer başlarsanız mutlaka ama mutlaka anlamını düşünerek okuyun çok önemli bu kısım:KK55:
Eğer ki dua ederken acaba olacak mı gibi şeylere kalırsanız zaten duanız kabul olmuyor...Dua acabalar ile olmaz.Rabbimin gücü kudreti herşeye yeter .

Twain Twain Aktif Lora Aktif Lora @Selenay123 BizyanmadikYAKILDIK BizyanmadikYAKILDIK humanbeings humanbeings @Gsyabk @Mucizemm222 @chagiless Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_ @Ondokuzdokuzondokuz @Umut_2019 @Eylulll23 4mevsim4 4mevsim4 @Yagmurr07

Canım harikasın :KK200:

tevbe suresi 129. ayet. Sabah akşam 7 kere okumak ya da zor bir durumda kalındığında bol bol okumak çok etkili gerçekten.

tam hali şu,

Fe in tevellev fe kul hasbiyallahü la ilahe illa hu aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azıym.

Bir de dilek için bu ayeti tam hali ile cumartesi 1900 kere okumak çok etkiliymiş.

Canım harikasın :KK200:

tevbe suresi 129. ayet. Sabah akşam 7 kere okumak ya da zor bir durumda kalındığında bol bol okumak çok etkili gerçekten.

tam hali şu,

Fe in tevellev fe kul hasbiyallahü la ilahe illa hu aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azıym.

Bir de dilek için bu ayeti tam hali ile cumartesi 1900 kere okumak çok etkiliymiş.
Aynnen canımmmm Cumartesi günü yapılanı bende duymuştum
Evet inşaalalh çok etkili 😉♥️

Bu duayı görünce aklıma geldi. Bazen içiniz sıkılır, ne yapsanız sıkıntınız geçmez ya. Öyle dönemlerimden birinde namaz kıldıktan sonra bu ayeti söylediğimi fark ettim. Sonra mealine bakmıştım hemen. Akılda tutulması da gayet kolay. O zamandan beri aklıma geldikçe tekrarlıyorum 🤩

Her namazdan sonra okurum ben 7 kere bayağıdır okuyorum ve içimi rahatlattı gerçekten

X