Her türlü sıkıntısı isteği olanlar buraya 🎈Bizzat deneyip faydasını çok görenler her türlü hacet için dua kesinlikle bakın lütfen çok tesirli inşalah

burda bir arkadas yazmisti unuttum 10 yasin suresi 10 kenzul ars duasi diger 10 neydi birde regl döneminde sadece kenzul arsla baslasak nolur ki gunde 10 tane.
Kenzül ar duasını abdestsiz okuyamıyorsunuz birde 21 gün okunacak 3 de aynı gün bugün birini yarın birini okuyup olmuyor gerçi Allah bilir ama ben 21 gün hergün 10 ar adet okudum

Bence ilk handisinden başlama istiyorsan ondan başla bitir diğerine devam et çok fazla dualar okuyunca inan bana hayatın karışıyor bizzat yaşadım aklınıda karıştırırsın yaşadığım için söylüyorum çok zor oluyor ilerisi için psikolojik anlamada iyi olmuyor

Bence ilk handisinden başlama istiyorsan ondan başla bitir diğerine devam et çok fazla dualar okuyunca inan bana hayatın karışıyor bizzat yaşadım aklınıda karıştırırsın yaşadığım için söylüyorum çok zor oluyor ilerisi için psikolojik anlamada iyi olmuyor
psikolojik tarafını hic dusunmemistim
tamam oyle yapayım

okumak istedigim dualar tertibler cok fazla. aynı dualarda 21 gün veya 40 gün seklinde yapip baska duaya gecsem digerini birakmam da bisey olmaz herhalde bugun bunu dusundumde. yoksa hepsi karisiyor
İnanırmısın okadar şeyler okudum ki gece yarıları kalktım inan bu sitedekilerin dışındadışında daha niceleri ama 4 yıl boyunca yaptım ve 4 yılım okadar üzücü ve sıkıcı geçtik hayatımın en zor dönemiydi diyebilirim

aslında okuyacağımız dualarda nasip işi değil mi? Duayı sürdürmekte zorlandığım zamanlar oluyor. Bir duaya başlıyorum ama yok hep bir aksilik çıkıyor o duayı tamamlayamıyorum

İnanırmısın okadar şeyler okudum ki gece yarıları kalktım inan bu sitedekilerin dışındadışında daha niceleri ama 4 yıl boyunca yaptım ve 4 yılım okadar üzücü ve sıkıcı geçtik hayatımın en zor dönemiydi diyebilirim
peki olmadikca negatif dusunceler sardı mı hic bazen cikmaza girdigimi dusunuyorum

Benim şu anki durumumu anlattın sanki. Şu son 3 yılım gerçekten de hayatımda yaşadığım en yalnız, en sıkıcı yıllar.

Gerçekten çok zor sakinleştiricilee almaya başlamıştım ama hiç boş durmuyorum sürekli dua halindeyim ve etrafımdakiler delirdim sandılar anca normal döndüm 🤭 şu an gayet mantıklıydı 😁
o kadar yani. burdan bir arkadasta demisti fazla esmayla calisinca zorluk yasarsin diye. her türlü oluyormus demek cok saskinim su an

X