Her türlü sıkıntısı isteği olanlar buraya 🎈Bizzat deneyip faydasını çok görenler her türlü hacet için dua kesinlikle bakın lütfen çok tesirli inşalah

Harika :KK68:

Gerçekten uzunmuş, hem de buna 21 gün devam etmek azmin zaferi işte, allah kabul etmiş. Kendimde o gücü bulursam mutlaka yaparım.
Evet masaallh ama yaa çok etkileyici durum
Ve uzunmuş cidden
Yaaa insan sabır etmesi zor oluyor hemen pes ediyor ayy kafası karışıyor insanın

Harika :KK68:

Gerçekten uzunmuş, hem de buna 21 gün devam etmek azmin zaferi işte, allah kabul etmiş. Kendimde o gücü bulursam mutlaka yaparım.
ben kesinlikle deneyin derim hayatım değişti olumlu anlamda çok iyi yerlere geldim 23 yaşımda tasarımcı olmuştum ve herkez çok şaşırıyordu erken yaşta buralara gelmeme.
4 yıl boyunca sevdiğim birisi vardı inanın onun için okumaya çaılıştım birtürlü nasip olmadı herşeyi okudum ama onu okuyamadım hep yarım bıraktım
şimdi hayırlı biri çıksın diye okuyorum bu sefer 5 vakit namazın sonlarına 2 şer 2 şer okuyorum.bugün 6. günüm bitti

ben 8 yıl önce çok iş aradım 1 yıl botunca gitmediğim yer kalmadı ama hiç biri olmadı.sonra aklıma nereden geldi bilemiyorum inanın hatırlamıyorum dedimki künde 10 adet yasin suresi 10 adet kenzülarş duası 10 edetde ismi azam duası okicam dedim kendi kendime. 21 gün aralıksız okudum ve inanırmısınız daha önce asistan olarak çalıştığım yerden asistan olarak çıkmıştım biridiğim gün Allah tarafından civil bebek giyimden tasarım olarak iş teklifi aldım ve 5 sene tasarımcı olarak çalıştım orada.
Yaa cok etkilendim masaallh sübhanallah 😍

ben kesinlikle deneyin derim hayatım değişti olumlu anlamda çok iyi yerlere geldim 23 yaşımda tasarımcı olmuştum ve herkez çok şaşırıyordu erken yaşta buralara gelmeme.
4 yıl boyunca sevdiğim birisi vardı inanın onun için okumaya çaılıştım birtürlü nasip olmadı herşeyi okudum ama onu okuyamadım hep yarım bıraktım
şimdi hayırlı biri çıksın diye okuyorum bu sefer 5 vakit namazın sonlarına 2 şer 2 şer okuyorum.bugün 6. günüm bitti
Canım zaten nasip olmayacak şey için okuman da nasıp olmuyormuş.

aynen ama ama ne yalan söyleyeyim bu okumamı bitirdikten sonra onun için okumayı düşünüyorum sana anlattıklarımdan sonra içimden çok okumak geliyor anlatamam belki busefer nasip olur :)
Hâdi bakalım Rabb'im hakkında hayırlı olanı tez zamanda nasıp etsin amin 🙏

dualar insanların hayatlarını okadar değiştiriyorki insan neydim ne oldum diyor.ben açık biriydim 30 yaşındayım ve 5 yıl oldu kapanalı dualarla pek ilgim yoktu açıkcası annemin zoruyla camilere giderdim sonra birşey itedim Allahdan çok dua ettim istediğimi vermedi ama imanımı çoğalttı çok şükür .tesbihler okumaya başladım bırakmadım olmadı diye busefer başka birşey istedim ısrarla çok dua ettim yine istediğimi vermedi ama namaza başladım busefer yine başka birşey için dua istedim onuda vermedi ama ben kapandım yılmadım gene birşey istedim çok ısrarlı bir şekilde yine vermedi ama kabeye gittim çok şükür istediklerimi vermedi ama ahiretime hazırlık yaptırdı :)

dualar insanların hayatlarını okadar değiştiriyorki insan neydim ne oldum diyor.ben açık biriydim 30 yaşındayım ve 5 yıl oldu kapanalı dualarla pek ilgim yoktu açıkcası annemin zoruyla camilere giderdim sonra birşey itedim Allahdan çok dua ettim istediğimi vermedi ama imanımı çoğalttı çok şükür .tesbihler okumaya başladım bırakmadım olmadı diye busefer başka birşey istedim ısrarla çok dua ettim yine istediğimi vermedi ama namaza başladım busefer yine başka birşey için dua istedim onuda vermedi ama ben kapandım yılmadım gene birşey istedim çok ısrarlı bir şekilde yine vermedi ama kabeye gittim çok şükür istediklerimi vermedi ama ahiretime hazırlık yaptırdı :)
Canım şunu unutma ki Rabbim dualarındaki istediğini bu dünyada vermiyorsa ahirette MUTLAKA verirmis.
Masaallh size ama ne güzel ki işte imanıniz kuvvetlenmistir en büyük hediye de bu Bence 😍

Canım şunu unutma ki Rabbim dualarındaki istediğini bu dünyada vermiyorsa ahirette MUTLAKA verirmis.
Masaallh size ama ne güzel ki işte imanıniz kuvvetlenmistir en büyük hediye de bu Bence 😍
evet bende hep kendime derim benim dualarım kabul oluyor diyorum istediğim gibi olmasada hayırlısı ile oluyor çok şükür

Ne güzel.

Allah bu sefer de kabul etsin, gönlünüze göre versin inşallah :dua:

Arkadaslar ben bu duayı yapmadım ama duanın açamayacagı kapı yok gercekten inanın 6 yıllık ilişkimin aileler tarafından duyulması uzerine apar topar nişan yapıldı maddi durumlar sıkıntılı her ıkı tarafta da düğün yapcak gücümüz yok sadece böyle gezmemiz daha uygun görüldü ğü için ilerde yaparız düğünü dedik böyle 1 yıla yakın zaman gecti ne dualar ettim ne namazlar kıldım o dönem namaza yeni basladım birde

Ve hersey sıfırdan baslanıp yapılması tam 4 ay içinde olup bitti cok şaşırdık hersey ruya giviydi guzel gunler guzel heyecanlar dı Allah herkese nasip etsin. Şimdi 3 yıllık evliyim cocugumuz olmuyo onun için dualar ediyorum biliyorum buda kabul olucak herseyin bir vakti var bende o vakti bekliyorum

Hiç bir şeyimiz yoktu bir tost makinem vardı birde blenderım birden herseyim iz oldu ceyizliklerim ev eşyam ve evlenmek için gerekli ne varsa tam onları yapabilecek güce sahip olduk cokkk sukur siz istemeyi bırakmayın gercekten zamanı gelince oluyor ❤
Yaa me güzel örnek vermişsiniz
Şimdiki aileler çeyiz vs.oolmazsa evlilik olmaz olarak görüp evlendirmiyor gençleri
Hâlâ şunu anlamadılar ki insanlara mutluluk veren eşya değil :işsiz:

Ve hersey sıfırdan baslanıp yapılması tam 4 ay içinde olup bitti cok şaşırdık hersey ruya giviydi guzel gunler guzel heyecanlar dı Allah herkese nasip etsin. Şimdi 3 yıllık evliyim cocugumuz olmuyo onun için dualar ediyorum biliyorum buda kabul olucak herseyin bir vakti var bende o vakti bekliyorum
Yaa canımmmm su Dünya imtihan dünyası
Birşeyi çok istersiniz çabalarsiniz olmaz sonunda olur sonra başka bir isteginix olur o olmaz bu sefer de bunun için çabalar insan....
Rabb'im hayırlı sağlıklı evlat nasıp etsin size Amin amin amin 🙏

Yaa me güzel örnek vermişsiniz
Şimdiki aileler çeyiz vs.oolmazsa evlilik olmaz olarak görüp evlendirmiyor gençleri
Hâlâ şunu anlamadılar ki insanlara mutluluk veren eşya değil :işsiz:
Evet cnım bak emin ol ağam şağam bir ceyiz yapmadım evime ne lazımsa onu aldım oyle sunumluklarım mış süs esyalarım hiç bişeyim yoktu evlendim ekstradan gunluge kullanabileceğim catal kasıgım bile yoktu. blenderla tost makinesini bile calıstıgım dönem bi arkadasım kendine alırken bende heves edip taksite griip almıştım yanı olmasaydı blender alabilirdim ama tost makinesi almazdım. Hayla evimde eksikler var biliyormusun ufak tefek ama onemli değilki huzurum yerinde gerisi terarruat

Evet cnım bak emin ol ağam şağam bir ceyiz yapmadım evime ne lazımsa onu aldım oyle sunumluklarım mış süs esyalarım hiç bişeyim yoktu evlendim ekstradan gunluge kullanabileceğim catal kasıgım bile yoktu. blenderla tost makinesini bile calıstıgım dönem bi arkadasım kendine alırken bende heves edip taksite griip almıştım yanı olmasaydı blender alabilirdim ama tost makinesi almazdım. Hayla evimde eksikler var biliyormusun ufak tefek ama onemli değilki huzurum yerinde gerisi terarruat
Yaaa bunları duyunca çok mutlu oldum ne güzel maşallah yaaaaaaa
Bu yazinizi her yere atasim geldi herkese 😂😂

X