Her türlü sıkıntısı isteği olanlar buraya 🎈Bizzat deneyip faydasını çok görenler her türlü hacet için dua kesinlikle bakın lütfen çok tesirli inşalah

bende birini bulana kadar heralde 3. çeyizimi dizerim.Rahmetli dedem anneme derdiki ben 18 yaşındayken bu kız fazla durmaz ablasından önce gider o günden beri çeyiz alıyorum heran giderim diye ama ablam 10 yıllık evli ben halen bekar ah dedem ah hep seni anıyorum :))

Yaaa
Yaaa Cidden bu işler hiç belli olmuyor nasip kısmet işi
Rabb'im gönlünuzr göre hayırlısını tez zamanda nasip etsin amin

Duayı 21 e mi tamamlamak gerekiyor?

Kızlar bana cok cok güç verdiniz yaa hepsini hemen yapmak istiyorum.
Her istediğimiz hemen olmayabiliyor yada hiç olmayabiliyor ama o duaları okurken Kı rahatlamamız ve Allaha dayanmamız herseye bedel
Bende çok mutlu oldum böylece birrbimize destek moral oluyoruz inşaalalh

Senin de kısmetin biyerlere de bekliyordur canım

Yaaa bunları duyunca çok mutlu oldum ne güzel maşallah yaaaaaaa
Bu yazinizi her yere atasim geldi herkese
Atabilirsin tatlım bu arada şunu da ekliyim 40 gram altına gelin oldum ama huzursuz bir gunum olmadı agzımızın tadı hiç bozulmadı hep mutluyduk azıcık aşım agrısız başım :)) herseyi olup ta mutlu olamayan okadar insan var ki yemişim varlığı yani bu arada şuan o bizeiklere bilezikler ekledik o zaman yapamadı ama sonradan bütün uktelerimi gerçekleştirdi yani ozaman yoktu ama şimdi var bunlar hep sabır la şükürle olan şeyler... Cok konustum hella edin hakkınız :)))

Estağfurullah çok hoşuma gitti yazdıklarınız
Konuşun lütfen böyle güzel cümleler duymak harika bişey

Merhaba canım..Her nasip vaktine esirdir.Ben de çok dua ettim zamanı gelmeden olmuyor inan ama gelincede çok güzel oluyor..Asla umutsuz olma.Sabırla bekle ama hayatı da kaçırma...Sevgiler

Kızlar bu dua ya kesinlikle bakın lütfen
Ve bu atılan resimleri okuyun
Ve lütfen duam olmucak vs.gibi şeylere kapılmayın Ve bu duaya eğer başlarsanız mutlaka ama mutlaka anlamını düşünerek okuyun çok önemli bu kısım
Eğer ki dua ederken acaba olacak mı gibi şeylere kalırsanız zaten duanız kabul olmuyor...Dua acabalar ile olmaz.Rabbimin gücü kudreti herşeye yeter .

Twain Aktif Lora Madamoisellee BizyanmadikYAKILDIK humanbeings Gsyabk Mucizemm222 chagiless Tavuk_suyu_ Ondokuzdokuzondokuz Umut_2019 @Eylulll23 4mevsim4 -Yagmur-

Eklentiler

• Screenshot_20200816-110131_1_1.jpeg
    143,6 KB · Görüntüleme: 358
  • Screenshot_20200816-110441_1.jpeg
    104,9 KB · Görüntüleme: 339
  • Screenshot_20200816-105601_1.jpeg
    93,2 KB · Görüntüleme: 331
  • Screenshot_20200816-105718_1.jpeg
    100,4 KB · Görüntüleme: 302
  • Screenshot_20200816-110056_1.jpeg
    91,2 KB · Görüntüleme: 289
  • Screenshot_20200816-110408_1.jpeg
    86 KB · Görüntüleme: 309
Tesekkue ederim canım nerden kaynaklar

Magnifiaque canım senide etiketlemeyi unutmusum helal et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…