Hayirli bir es icin 9 kisilik grup

Kadir gecemiz mübarek olsun, Allah dualarımızı kabul etsin

Bizim listemiz 9 kişilik değil miydi, 8 e düşmüş son liste de, bir arkadaşımız ayrıldı mı yoksa

Ben yazarken işim vardı hemen yazamadım,o sırada cevaplamışsınız zaten şimdi okudum

P philosophia87 için;

1. Tuuba890 Tuuba890
2. segazel segazel
3. S shibalba
4. Sealand Sealand
5. esoss88 esoss88
6. M mrsfulya
7. basakadin basakadin
8. denizinmavisi denizinmavisi
9. P philosophia87 OKUNDU

Kızlar, öncelikle Kadir geceniz mübarek olsun. Allah tüm dua ve ibadetlerinizi hayırlısıyla kabul etsin.

Ben 9 kişi için de okumamı yaptım ve böylece tamamlamış oldum. Allah hepimizin gönlüne göre versin. Tez vakitte içimize sinecek, hayırlı, mutlu bir evlilik yapabilmeyi hepimize nasip etsin. Amin. Ayrıca hepiniz hakkınızı helal edin.

P philosophia87 için;

1. Tuuba890 Tuuba890
2. segazel segazel
3. S shibalba
4. Sealand Sealand
5. esoss88 esoss88
6. M mrsfulya
7. basakadin basakadin
8. denizinmavisi denizinmavisi
9. P philosophia87 OKUNDU

Kızlar, öncelikle Kadir geceniz mübarek olsun. Allah tüm dua ve ibadetlerinizi hayırlısıyla kabul etsin.

Ben 9 kişi için de okumamı yaptım ve böylece tamamlamış oldum. Allah hepimizin gönlüne göre versin. Tez vakitte içimize sinecek, hayırlı, mutlu bir evlilik yapabilmeyi hepimize nasip etsin. Amin. Ayrıca hepiniz hakkınızı helal edin.
Helal olsun canım.sende helal et
Kocaman bi Amin diyorum
İnşallah hakkımızda hayırlısı olur.

Kendim icin okudum yarin da 9.arkadas icin okuyacagim. Allah gonlumuze gore versin insallah tez zamanda

O zaman 2 kisi icin okuma yapacam aksam dogru mudur segazel okumalarini gunluk yapacagini soylemisti onu okudu sayabilirsiniz

X