her türlü duamızın kabülü için 9999 defa fetih süresinin 1.ayetini okuyalım

Bismillahirrahmanirrahim

“İnnemâ emruhû izâ erâde şey’en en yekûle lehu kun fe yekûn(yekûnu).”(Yasin suresi 82.ayet)
Meal: O (Allah), bir şey irade ettiği (dilediği) zaman O’nun emri, sadece ona: “Ol!” demektir. O, hemen olur.

3 salavat ile başlanır;

arkadaşlar iki salavat arasında söylenen dua geri çevrilmezmiş duaları 3 salavat okuyup duayı söyleyelim sonra 3 salavat okuyup bitirelim.

3 salavat ile başlanilip dua söylenilir 3 salavat ile bitirilir

***16/12/2015

beyaz_gelincik01
duam ;Ya erhamerrahimin Gülseren kuluna hayırlı, sağlıklı, imanlı, eli ayağı düzgün, senin yolunda yetiştirebileceği evlatlar nasip et tez zamanda.Kucağına almayı sağlıkla büyütmeyi nasip eyle. Evlatlarının acısını gösterme.Ya Mucib gönlünde olanı sen biliyorsun hayırlısı ile kabul eyle. Dua edenlerinde gönlünde olanı Kabul eyle amin
beyaz_gelincik01
Duası

K kalemero =100 okundu
betul8516 =100 -okundu
M mavibilgisayar =100 okudu
beyaz_gelincik01 =100 duası okunan okudu
pempeportakal = 100 okudu
Sealand =100-(dün mavibilgisayar için okudunmu)-
G guzbahar =100=100 okudu
@milad_tb =100 =okudu
E elif003 =100--okundu
tubatesbih =100 okudu

Sealand okudun mu ?

canım bana düşmez ama seelandı çıkartalımmı listeden bi vaktinde sana okudu
benimkini ben mesaj attım özelden
ertesi gün okudu
mavibilgisayara hala bildirim yapmadı
beyaz gelinciğe okumadı
bence silelim gitsin mazerettte bildirmedi

canım mesaj attım bakalım gelen cevaba göre tanıyorum arkadaşı bir kaç yerde daha okuyoruz beraber aksatmaz normalde

BUOTE="kalemero, post: 44122270, member: 550810"]Bismillahirrahmanirrahim

“İnnemâ emruhû izâ erâde şey’en en yekûle lehu kun fe yekûn(yekûnu).”(Yasin suresi 82.ayet) Bu
Meal: O (Allah), bir şey irade ettiği (dilediği) zaman O’nun emri, sadece ona: “Ol!” demektir. O, hemen olur.

3 salavat ile başlanır;

arkadaşlar iki salavat arasında söylenen dua geri çevrilmezmiş duaları 3 salavat okuyup duayı söyleyelim sonra 3 salavat okuyup bitirelim.

***16/12/2015

beyaz_gelincik01
duam ;Ya erhamerrahimin Gülseren kuluna hayırlı, sağlıklı, imanlı, eli ayağı düzgün, senin yolunda yetiştirebileceği evlatlar nasip et tez zamanda.Kucağına almayı sağlıkla büyütmeyi nasip eyle. Evlatlarının acısını gösterme.Ya Mucib gönlünde olanı sen biliyorsun hayırlısı ile kabul eyle. Dua edenlerinde gönlünde olanı Kabul eyle amin
beyaz_gelincik01
Duası

K kalemero =100 okundu
betul8516 =100 -okundu
M mavibilgisayar =100
beyaz_gelincik01 =100 duası okunan
pempeportakal = 100
G guzbahar =100-
@milad_tb =100 -
E elif003 =100--okundu
tubatesbih =100 okudu[/QUOTE]
Bugün itibariyle mazEretliyim bitince haber verirsin inşallah

QUOTE="Sealand, post: 44139457, member: 703687"]BUOTE="kalemero, post: 44122270, member: 550810"]Bismillahirrahmanirrahim

“İnnemâ emruhû izâ erâde şey’en en yekûle lehu kun fe yekûn(yekûnu).”(Yasin suresi 82.ayet) Bu

3 salavat ile başlanır;

***16/12/2015

beyaz_gelincik01
beyaz_gelincik01
Duası

K kalemero =100 okundu
betul8516 =100 -okundu
M mavibilgisayar =100
beyaz_gelincik01 =100 duası okunan
pempeportakal = 100
G guzbahar =100-
@milad_tb =100 -
E elif003 =100--okundu
tubatesbih =100 okudu[/QUOTE]
Bugün itibariyle mazEretliyim bitince haber verirsin inşallah[/QUOTE]
Dun internetim de sorun vardi kusura bakmayin

Canım dun interneim d sorun vardi mavi bilgisayara ve gelincige okumustim haber verdim zannettim demmeki telden mesaj cekerken sorun olmus kusura bakmayın beni cikarmayin bugun de mazeretim basladi bitince haber veririm insaalahOTE="betul8516, post: 44136092, member: 693842"]canım bana düşmez ama seelandı çıkartalımmı listeden bi vaktinde sana okudu
benimkini ben mesaj attım özelden
ertesi gün okudu
mavibilgisayara hala bildirim yapmadı
beyaz gelinciğe okumadı
bence silelim gitsin mazerettte bildirmedi
[/QUOTE]
Can

Hakkinizi
Can[/QUOTE]
helal edin

Bismillahirrahmanirrahim

“İnnemâ emruhû izâ erâde şey’en en yekûle lehu kun fe yekûn(yekûnu).”(Yasin suresi 82.ayet)

3 salavat ile başlanır;

***16/12/2015

beyaz_gelincik01
beyaz_gelincik01
Duası

K kalemero =100 okundu
betul8516 =100 -okundu
M mavibilgisayar =100 okudu
beyaz_gelincik01 =100 duası okunan okudu
pempeportakal = 100 okudu
Sealand =100= okudu ve mavibilgisayara
G guzbahar =100=100 okudu
@milad_tb =100 =okudu
E elif003 =100--okundu
tubatesbih =100 okudu

Bismillahirrahmanirrahim

3 salavat ile başlanır;

***17/12/2015

pempeportakal ;
duam ;Ya erhamerrahimin Esra kuluna hayırlı, sağlıklı, imanlı, eli ayağı düzgün, senin yolunda yetiştirebileceği evlatlar nasip et tez zamanda.Kucağına almayı sağlıkla büyütmeyi nasip eyle..Ya Mucib gönlünde olanı sen biliyorsun hayırlısı ile kabul eyle. Dua edenlerinde gönlünde olanı Kabul eyle amin

K kalemero =100
betul8516 =100 -
M mavibilgisayar =100
beyaz_gelincik01 =100
pempeportakal = 100 duası okunan arkadaş
Sealand =100 mazeretli
G guzbahar =100=
@milad_tb =100
E elif003 =100 okudu
tubatesbih =100 okudu

canım bugün için ve hafta sonu için sayıları takip edeceğim. şehir dışına çıkacağımiçin girip bildirim yapmam imkansız. şimdiden okundu bilin. telefondan yazmak çok zor. sayıları kontrol edip öyle okuyacağım. onda sıkıntı yok. sadece bildirim yapamayacağım.

canım bugün için ve hafta sonu için dualarımı aldım. şehir dışına çıkacağım için girip bildirim yapmam imkansız. şimdiden okundu bilin. telefondan yazmak çok zor. sayıları kontrol edip öyle okuyacağım. onda sıkıntı yok. sadece bildirim yapamayacağım.

bu arada K kalemero pazar günü benim dua sıram sanırım. şimdiden duamı da vereyim. hakkınızı helal edin

Ya Rabbi! Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerek bana ve gönlü evlat aşkıyla yananlara sana iyi kul, habibine iyi ümmet, sağlıklı, aklı güzel, huyu güzel, eli ayağı düzgün, hayırlı evlat nasip et. Ocak ayındaki transferimde embriyolarıma can ver kan ver. Allahım bu evladımı eşimle birlikte büyütmemi, eşimle aramızın daima huzurlu olmasını, aramıza kimsenin girmemesini, evimizden neşenin kahkahanın eksik olmamasını sen nasip eyle. Allahım anneme babama, eşime, kardeşlerime, tüm sevdiklerime, buradaki tüm kardeşlerime uzun, sağlıklı ömürler hayırlı ölümler nasip eyle. Bizlere dünya ve ahiret güzellikleri ver. Bizi doğru yoldan ayırma, kazadan beladan akla gelen gelmeyen her türlü kötülükten, borç yükünden, çaresiz hastalıktan koru rabbim. Hepimizin gönlündeki duaları sen kabul eyle Allahım. '' Kün Fe Yekün '' Ol deyince olduransın bizim için de “ol” de Rabbim. Amin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…