Her turlu dilek hayirli bebek ici 4444 salatı tefriciye duasi

Arkadaslar herkes okudugu sayiyi Patronicee okudum yazsın
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahe vemelaikete hüyü sallune alenne biyyiyaeyyühellezineamenusallü aleyhi vesellimuteslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriciyeyi okumaya başlıyoruz…

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,vealââlihivesahbihîfiküllilemhatinvenefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi whiterose00

okunacak dua sayısı 4444 kişi başına 342 sayı düşüyor duasi okunan 340 tane okuyacak"LISTE KISI ALIMINA KAPALIDIR"

1 - Patronicee =》342 (bitirdi)
2- G guzbahar =》
3- braindamage =》
4- hasbeee =》342 (bitirdi)
5- Saksi_Degilim_Ben =》
6- sevdakusum =》
7- Sealand =》
8- aysimason =》
9- buttrfly =》
10- Kuzu_mm =》
11- whiterose00 =》250 tane okudu
12- O Ozzgeee =》342 (bitirdi)
13- C cemre y =》

whiterose00 in duasi;bebeğimin tutunmmus olması,testin pozitif olması için dua eder misiniz? İnşallah bu kez bebegime kavusurum,inşallah vaktigelmiştik artık. Rabbim sağlıklı ve hayırlı evlatlar versin isteyen herseke. Tüp bebekten başkadeneme şansımiz da yok..(amin)

”İnnallahe vemelaikete hüyü sallune alenne biyyiyaeyyühellezineamenusallü aleyhi vesellimuteslima.
ayeti okunur

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,vealââlihivesahbihîfiküllilemhatinvenefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi whiterose00

okunacak dua sayısı 4444 kişi başına 342 sayı düşüyor duasi okunan 340 tane okuyacak"LISTE KISI ALIMINA KAPALIDIR"

2- G guzbahar =》
3- braindamage =》
5- Saksi_Degilim_Ben =》
6- sevdakusum =》
7- Sealand =》
8- aysimason =》
9- buttrfly =》
10- Kuzu_mm =》100 tane okudu
13- C cemre y =》

whiterose00 in duasi;bebeğimin tutunmmus olması,testin pozitif olması için dua eder misiniz? İnşallah bu kez bebegime kavusurum,inşallah vaktigelmiştik artık. Rabbim sağlıklı ve hayırlı evlatlar versin isteyen herseke. Tüp bebekten başkadeneme şansımiz da yok..(amin)

ayeti okunur

okunan kişi whiterose00

2- G guzbahar =》342 (bitirdi)
3- braindamage =》
5- Saksi_Degilim_Ben =》
6- sevdakusum =》
7- Sealand =》
8- aysimason =》
9- buttrfly =》
10- Kuzu_mm =》100 tane okudu
13- C cemre y =》

340 a tamamladım canım.Rabbim kabul etsin.bebeğimi saglicakla kucagima almayı nasip eder inşallah. Rabbim isteyen herkese nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…