Her turlu dilek hayirli bebek ici 4444 salatı tefriciye duasi

Arkadaslar herkes okudugu sayiyi Patronicee Patronicee okudum yazsın
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahe vemelaikete hüyü sallune alenne biyyiyaeyyühellezineamenusallü aleyhi vesellimuteslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriciyeyi okumaya başlıyoruz…

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,vealââlihivesahbihîfiküllilemhatinvenefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi @Cgpbas

okunacak dua sayısı 4444 kişi başına 342 sayı düşüyor duasi okunan 340 tane okuyacak"LISTE KISI ALIMINA KAPALIDIR"

1 - Patronicee Patronicee =》342 (bitirdi)
2- G guzbahar =》342 (bitirdi)
3- braindamage braindamage =》------
4- hasbeee hasbeee =》342 (bitirdi)
5- Saksi_Degilim_Ben Saksi_Degilim_Ben =》------
6- sevdakusum sevdakusum =》342 (bitirdi)
7- Sealand Sealand =》342 (bitirdi)
8- aysimason aysimason =》-------
9- buttrfly buttrfly =》342 (bitirdi)
10- @Cgpbas =》340 (bitirdi)
11- whiterose00 whiterose00 =》342 (bitirdi)
12- @ozzge81 =》342 (bitirdi)
13- C cemre y =》342 (bitirdi)

@Cgpbas in duasi;Eziyet gören, savasta olan, sagukta, acikta ve ac olan hasta ve çaresiz kalan tüm bebekler ve çocuklara tez vakit yardım gidebilmesi icin veAllah rızasıiçinokumakistiyorum.Allah'imbebegimi ve tüm bebekleri korusuninşallah

Moralim cok bozuk kizlar esimin b.annesi adimi kisira cikaracak artik allahim yarabbim is yerine her gelisinde musterilerin yaninda offff offff ben derdimi kimlere diyeyim

whiterose00 whiterose00 senin duanı okudum bitirdim canım cuma günü önemli yazmışsın ya inşallah Rabbim kabul eder

İnşallah canım.cumaya kadar duam biter diye dusunuyordu ama sayfa yavaş ilerliyor.bitmemiş olacak büyük ihtimal. Rabbim razı olsun.inşallah birbirimize ettiğimiz dualar kabul olur

canım kusura bakmayın oğlum çok hastaudı kanında enfeksiyon çıktı onunla uğraşıyorum nerdeyse 2 hafta oldu:KK43:

200 okudum

Moralim cok bozuk kizlar esimin b.annesi adimi kisira cikaracak artik allahim yarabbim is yerine her gelisinde musterilerin yaninda offff offff ben derdimi kimlere diyeyim
canım böyle laflara sağır ol kim ne derse desin boşver banada çok söylenirdi duymamazlıktan geliyordum rabbim en kısa sürede sana hayırlı bir evlat nasip etsin inş:)

canım kusura bakmayın oğlum çok hastaudı kanında enfeksiyon çıktı onunla uğraşıyorum nerdeyse 2 hafta oldu:KK43:

200 okudum

canım böyle laflara sağır ol kim ne derse desin boşver banada çok söylenirdi duymamazlıktan geliyordum rabbim en kısa sürede sana hayırlı bir evlat nasip etsin inş:)
Oyle yapiyorum canm ama surekli surekli surekli hep ayni sey soylenince hele ki baskalarinin yaninda ya sabir diyorum.....bu arada cok gecmis olsun canm umarim kotu birsey yoktur biran once iyilesir oglusun

Son düzenleme:
Arkadaslar herkes okudugu sayiyi Patronicee Patronicee okudum yazsın
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahe vemelaikete hüyü sallune alenne biyyiyaeyyühellezineamenusallü aleyhi vesellimuteslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriciyeyi okumaya başlıyoruz…

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,vealââlihivesahbihîfiküllilemhatinvenefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi @Cgpbas

okunacak dua sayısı 4444 kişi başına 342 sayı düşüyor duasi okunan 340 tane okuyacak"LISTE KISI ALIMINA KAPALIDIR"

1 - Patronicee Patronicee =》342 (bitirdi)
2- G guzbahar =》342 (bitirdi)
3- braindamage braindamage =》-----
4- hasbeee hasbeee =》342 (bitirdi)
5- Saksi_Degilim_Ben Saksi_Degilim_Ben =》-----
6- sevdakusum sevdakusum =》342 (bitirdi)
7- Sealand Sealand =》342 (bitirdi)
8- aysimason aysimason =》200 tane okudu
9- buttrfly buttrfly =》342 (bitirdi)
10- @Cgpbas =》340 (bitirdi)
11- whiterose00 whiterose00 =》342 (bitirdi)
12- @ozzge81 =》342 (bitirdi)
13- C cemre y =》342 (bitirdi)

@Cgpbas in duasi;Eziyet gören, savasta olan, sagukta, acikta ve ac olan hasta ve çaresiz kalan tüm bebekler ve çocuklara tez vakit yardım gidebilmesi icin veAllah rızası için okumak istiyorum.Allah'imbebegimi ve tüm bebekleri korusun inşallah

Oyle yapiyorum canm ama surekli surekli surekli hep ayni sey soylenince hele ki baskalarinin yaninda ya sabir diyorum.....bu arada cok gecmis olsun canm umarim kotu birsey yoktur biran once iyilesir oglusun
Teşekkür ederim canım şükür iyi şimdi..

Seni çok iyi anlıyorum inş rabbim bi evlat nasip ederde bu konuşanların çenesi susar..

Canım takma kafana, düşünme ya sabir de geç aynen. Insanlara engel olamıyoruz maalesef. Gormezden gel hiçbirşey yokmuş olmamış gibi davran bir süre sonra alisacaksin..

Teşekkür ederim canım şükür iyi şimdi..

Seni çok iyi anlıyorum inş rabbim bi evlat nasip ederde bu konuşanların çenesi susar..
Canım geçmiş olsun, Allah şifa versin. Ihmal etme doktorun dediklerini. Bu zamanlar her yer hastalık dolu, çok iyi korunmak lazım hele de çocukların..

X