Her turlu dilek hayirli bebek ici 4444 salatı tefriciye duasi

Kızlar sizden önemli bir ricam var. Whiteroseden sonra 2 arkadas kaliyor. Annemle babam yarin umreye gidiyor insallahhhh. Bu iki arkadaşin duasini hızlıca okusakta kabeye göndersek annem orda hocalariyla dualasa. Annem haber bekliyor. Yani diyeceğim kabede dualamak bu c.tesiye kadar iki arkadaşınkinide bitirebilirmiyiz ne dersiniz?
Allah kabul etsin canım hayırla gidip gelsinler inşallah
ben bitirebilirmiyim bilmiyorum destek kuvvet gerekebilir :)

Kızlar sizden önemli bir ricam var. Whiteroseden sonra 2 arkadas kaliyor. Annemle babam yarin umreye gidiyor insallahhhh. Bu iki arkadaşin duasini hızlıca okusakta kabeye göndersek annem orda hocalariyla dualasa. Annem haber bekliyor. Yani diyeceğim kabede dualamak bu c.tesiye kadar iki arkadaşınkinide bitirebilirmiyiz ne dersiniz?
Benim icin cok iyi okur canm bana uyar yani...annecigine rica etsem benim icinde dua etse :110:

Canım öncelikle gözün aydin. Rabbim sağlıkla sıhhatle anali babali bebeğini büyütmeni, hatta torunlarınizin da muruvvetini görmeyi nasip etsin. Çok mutlu oldum. Duan içinse allah bin kere razı olsun senden.. sana tek bir şey söyleyeceğim. Kardeşimin eşi de bu hafta doğum yaptı. Benim de maşallah bir yegenim oldu. Ama inan gelinimize bile diyemedim bana dua et diye.. çeşitli sebeplerden gizli saklı tedavilerden. O yüzden duan o kadar kıymetli ki benim için. . İnan ağlayarak yazıyorum bunları. Hakkını Helal et. Duanın yüzü suyu hürmetine Rabbim benim de anne olmamı ve hayırlı sağlıklı bir evladımin olmasını nasip eder inşallah. .

Hepiniz hakkınızı helal edin dua kardeslerim...
Amin canim Allah razi olsun guzel dileklerin icin; insallah Rabbim tüm dualarimizi kabul eder, ben burada birbirimize edilen dualarin cok etkili olduguna inaniyorum,cunku cok saf niyetle yapiyoruz vesvese olmadan.Insallah senin ve burdaki herkesin bebegim oldu ya da dualarim kabul edildi diye haberlerini de aliriz.

Arkadaslar herkes okudugu sayiyi Patronicee Patronicee okudum yazsın
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahe vemelaikete hüyü sallune alenne biyyiyaeyyühellezineamenusallü aleyhi vesellimuteslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriciyeyi okumaya başlıyoruz…

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,vealââlihivesahbihîfiküllilemhatinvenefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi whiterose00 whiterose00

okunacak dua sayısı 4444 kişi başına 342 sayı düşüyor duasi okunan 340 tane okuyacak"LISTE KISI ALIMINA KAPALIDIR"

1 - Patronicee Patronicee =》342 (bitirdi)
2- G guzbahar =》342 (bitirdi)
3- braindamage braindamage =》
4- hasbeee hasbeee =》342 (bitirdi)
5- Saksi_Degilim_Ben Saksi_Degilim_Ben =》
6- sevdakusum sevdakusum =》
7- Sealand Sealand =》342 (bitirdi)
8- aysimason aysimason =》
9- buttrfly buttrfly =》342 (bitirdi)
10- Kuzu_mm Kuzu_mm =》342 (bitirdi)
11- whiterose00 whiterose00 =》340 (bitirdi)
12- @ozzge81 =》342 (bitirdi)
13- C cemre y =》

whiterose00 whiterose00 in duasi;bebeğimintutunmmus olması,testin pozitif olması için dua eder misiniz? İnşallah bukezbebegime kavusurum,inşallah vaktigelmiştik artık. Rabbim sağlıklıvehayırlı evlatlar versin isteyen herseke. Tüp bebekten başkadeneme şansımizdayok..(amin)

canım Allah kabul etsin, ben elimden geleni yaparım ama yetisemeyebilirim 4 dua grubum var çalışıyorum ve aynı zamanda okul işlerim var o yüzden bu ara yetistirmekte çok zorlanıyorum inşallah Allahın izniyle bitirmeye çalışırım ama eksik olursa zorlanirsam yazarım gönlünden geçen olursa yardım eder diye

Hayırlı uğurlu canim saglikla sihhatle büyüsün inşallah çok sevindim. Normal dogum mu yaptın?
Sagol canim guzel dileklerin icin,Allah razi olsun.
Normal icin cok bekledik canim 40. Haftaya kadar; hatta son gun dr cok istedigimi bildigi icin gel biraz daha bekleyelim ama once kontrol edeyim dedi; bebegin kafasi donmus dogum pozisyonuna girmeye basladi mi acaba diye .Yasadigim yer abd, hastane abd nin en tesekkullu hastanelerinden yani dr kendine ve hastaneye o kadar guvenebiliyor-ilki sezeryandi bebegimin.Kontrol oncesi wc ye gideyim dedim,bir baktim ki kan gelmeye baslamis,dogum baslamis.Son kontrol daha yapti bebek makat gelis, artik sezeryan mecburi olduNasip kismet hayirlisi bu demekki dedim.Ama Rabbim o kadar kolaylik nasip ettiki ertesi gun geziyordum rahat rahat,normal dogum yapmis gibi cok sukur :)

Ben de bitiririm diye dusunuyorum canim insallah.Allah kabul etsin umrelerini bu arada.

annem rahatsiz benim hayirlisiyla sifa bulmasi tahlillerinin temiz cikmasi sifayla hastaneden cikip evimize gelmemiz duam Allah razi olsun... @ozzge81 in duasi kizlar

”İnnallahe vemelaikete hüyü sallune alenne biyyiyaeyyühellezineamenusallüaleyhi vesellimuteslima.
ayeti okunur

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,vealââlihivesahbihîfiküllilemhatinvenefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunacak dua sayısı 4444 kişi başına 342 sayı düşüyor duasi okunan 340 tane okuyacak"LISTE KISI ALIMINA KAPALIDIR"

3- braindamage braindamage =》-------
5- Saksi_Degilim_Ben Saksi_Degilim_Ben =》-----
6- sevdakusum sevdakusum =》------
8- aysimason aysimason =》------
13- C cemre y =》-------

whiterose00 whiterose00 in duasi;bebeğimintutunmmusolması,testin pozitif olması için dua eder misiniz? İnşallah bukezbebegime kavusurum,inşallah vaktigelmiştik artık. Rabbim sağlıklıvehayırlı evlatlar versinisteyen herseke. Tüp bebekten başkadeneme şansımizdayok..(amin)

”İnnallahe vemelaikete hüyü sallune alenne biyyiyaeyyühellezineamenusallüaleyhi vesellimuteslima.
ayeti okunur

okunacak dua sayısı 4444 kişi başına 342 sayı düşüyor duasi okunan 340tane okuyacak"LISTE KISI ALIMINA KAPALIDIR"

3- braindamage braindamage =》------
5- Saksi_Degilim_Ben Saksi_Degilim_Ben =》-----
6- sevdakusum sevdakusum =》-----
8- aysimason aysimason =》200 tane okudu
13- C cemre y =》------

whiterose00 whiterose00 induasi;bebeğimintutunmmusolması,testin pozitif olması için dua eder misiniz? İnşallah bukezbebegimekavusurum,inşallah vaktigelmiştik artık. Rabbim sağlıklıvehayırlı evlatlarversinisteyen herseke. Tüp bebektenbaşkadeneme şansımizdayok..(amin)

X