Her turlu dilek hayirli bebek ici 4444 salatı tefriciye duasi

Canim eklemişsiniz çok sagol ama suan işe basladim ,o zaman müsaittim katilmak istediğimde baska topiklerdede dualarim var yetistiremem canım inşallah başka bir zaman katilmak isterim.....@patronicee

Arkadaslar herkes okudugu sayiyi Patronicee Patronicee okudum yazsin...
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahevemelaiketehüyüsallunealennebiyyiya eyyühellezine amenusallü aleyhi vesellimu teslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ıTefriceyiokumaya başlıyoruz…

AllâhümmesallisalâtenkâmiletenvesellimselâmentâmmenalâseyyidinâMuhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,vealâ âlihivesahbihî fiküllilemhatin ve nefesin biaded-ikülli mâ’lûminlek.

okunan kişi

toplam okunacak dua sayısı 4444 kişi başına sayı düşüyor duasi okunanarkadas okuyacak
1- Patronicee Patronicee
2- G guzbahar
3- braindamage braindamage
4- hasbeee hasbeee
5- kubdef kubdef

6- Saksi_Degilim_Ben Saksi_Degilim_Ben
7-
8-
9-
10-

okunan sayı:
kalan sayı:

OkumayInca boşluğa düştüm sanki :KK66: iyi alışmışım bu duaya.. kabul ederseniz tekrar başlamak isterim canım :KK66:

”İnnallahevemelaiketehüyüsallunealennebiyyiya eyyühellezine amenusallü aleyhi vesellimu teslima.
ayeti okunur

AllâhümmesallisalâtenkâmiletenvesellimselâmentâmmenalâseyyidinâMuhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,vealâ âlihivesahbihîfiküllilemhatin ve nefesin biaded-ikülli mâ’lûminlek.

okunan kişi

toplam okunacak dua sayısı 4444 kişi başına sayı düşüyor duasi okunanarkadas okuyacak
1- Patronicee Patronicee
2- G guzbahar
4- hasbeee hasbeee
5- kubdef kubdef

7- Kuzu_mm Kuzu_mm
8-
9-
10-

okunan sayı:
kalan sayı:

ayeti okunur

AllâhümmesallisalâtenkâmiletenvesellimselâmentâmmenalâseyyidinâMuhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,vealâ âlihivesahbihîfiküllilemhatin ve nefesin biaded-ikülli mâ’lûminlek.

okunan kişi

1- Patronicee Patronicee
2- G guzbahar
4- hasbeee hasbeee
5- kubdef kubdef

7- Kuzu_mm Kuzu_mm
8-
9-
10-

okunan sayı:
kalan sayı:
bende katılmak isterim

ayeti okunur

AllâhümmesallisalâtenkâmiletenvesellimselâmentâmmenalâseyyidinâMuhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,vealââlihivesahbihîfiküllilemhatin ve nefesin biaded-ikülli mâ’lûminlek.

okunan kişi

toplam okunacak dua sayısı 4444 kişi başına sayı düşüyor duasiokunanarkadas okuyacak
1- Patronicee Patronicee
2- G guzbahar
4- hasbeee hasbeee
5- kubdef kubdef

7- Kuzu_mm Kuzu_mm
8- Sealand Sealand
9-
10-

okunan sayı:
kalan sayı:

ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriceyi okumaya başlıyoruz…

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallübihil’ükadü,ve tenfericü bihil’kürabü,ve tükdâ bihil’havâicü,ve tünâlü bihir’regâibü,ve hüsnül’havâtimi,ve yüsteskal’ğamâmü bivechihil’kerimi,ve alâ âlihi ve sahbihî fiküllilemhatin ve nefesin biaded-ikülli mâ’lûminlek.

okunan kişi Patronicee Patronicee

toplam okunacak dua sayısı 4444 kişi başına sayı düşüyor 555 duasi okunan arkadas 559 tane okuyacak
1- Patronicee Patronicee
2- G guzbahar
4- hasbeee hasbeee
5- kubdef kubdef =》14 tane okudu

7- Kuzu_mm Kuzu_mm
8- Sealand Sealand
9-
10-

okunan sayı:
kalan sayı: Patronicee Patronicee (meltem) arkadasimizin duasi:Allah'im bana ve tum isteyenlere hayirli saglikli evlatlar nasip eyle...

Son düzenleme:
Canım şimdi bu ayetleri okumadan önce mi duanı edelim yoksa sonra mı. Ben iki euzubesmele arasında duanı söylüyordum. Bir problem yok dimi o şekilde?

Valla canm suan gun veremem cunku 555 sayi cok ee haliyle herkesin baska dualari var isi gucu var o yuzden kac gundr okuyabilirseniz once ki duayi en gec 6 gunde bitiriyoduk cunku 10 kisiydik

ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriceyi okumaya başlıyoruz…

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallübihil’ükadü,ve tenfericü bihil’kürabü,ve tükdâ bihil’havâicü,ve tünâlü bihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,ve yüsteskal’ğamâmü bivechihil’kerimi,ve alâ âlihi vesahbihî fiküllilemhatin ve nefesin biaded-ikülli mâ’lûminlek.

okunan kişi Patronicee Patronicee

toplam okunacak dua sayısı 4444 kişi başına sayı düşüyor 555 duasi okunan arkadas 559 tane okuyacak
1- Patronicee Patronicee =》300 tane okudu
2- G guzbahar
4- hasbeee hasbeee
5- kubdef kubdef =》14 tane okudu

7- Kuzu_mm Kuzu_mm
8- Sealand Sealand
9-
10-

okunan sayı:
kalan sayı: Patronicee Patronicee (meltem) arkadasimizin duasi:Allah'im bana ve tum isteyenlere hayirli sagliklievlatlar nasip eyle...

Aynen canim ben de hep oyle düşünüyorum, ama sanki bir ara bir sıralama vardı diye hatırladım ama yanlış olabilir o yüzden sordum içimde kalmasın diye
Valla canm.inan siralama bilmiyorum ben bu duayi ilk okudugumda o basta ki ayeti bile bilmiyordum ben inanmazsin o ayeti hic okumadan bitirmistim duayi

X