Her turlu dilek hayirli bebek ici 4444 salatı tefriciye duasi

Arkadaslar herkes okudugu sayiyi Patronicee Patronicee okudum yazsin...
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahevemelaiketehüyüsallunealennebiyyiya eyyühellezine amenusallü aleyhi vesellimu teslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ıTefriceyiokumaya başlıyoruz…

AllâhümmesallisalâtenkâmiletenvesellimselâmentâmmenalâseyyidinâMuhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,vealâ âlihivesahbihî fiküllilemhatin ve nefesin biaded-ikülli mâ’lûminlek.

okunan kişi kumrukusum kumrukusum

toplam okunacak dua sayısı 4444 kişi başına 444 sayı düşüyor duasi okunan arkadas 448 okuyacak
1- Kuzu_mm Kuzu_mm =》444 tane okudu(bitirdi)
2- Patronicee Patronicee =》444 tane okudu(bitirdi)
3- braindamage braindamage =》444 tane okudu(bitirdi)
4- muhat muhat =》
5- @whitepearll =》444 tane okudu(bitirdi)

6- @mustafabusra =》444 tane okudu(bitirdi)
7- G guzbahar =》444 tane okudu(bitirdi)
8- buttrfly buttrfly =》444 tane okudu(bitirdi)
9- sevdakusum sevdakusum =》444 tane okudu(bitirdi)
10- kumrukusum kumrukusum =》448 tane okudu(bitirdi)

okunan sayı:
kalan sayı: kumrukusum kumrukusum duasi:H
ayırlısı ileçocuklarımın ve benim dünya ve dünya ve ahiretakibetimizin hayırlısını versinRabbiminrazıeylesinbütündinkardeşlerimizde hertürlüşerrlerdenkorusunbizleri (Amin)

kumrukusum kumrukusum un duasi bitti sayilir arkadaslar muhat muhat tamamlayinca..Allah'im ins.ettigimiz dualarimizi geri cevirmez kabul ederde hepimiz muradimiza kavusuruz az cok tanidik sayiliriz birbirimizi bana ettiginiz dualar icin ne kadar cok tsk etsem hakkinizi odeyemem...yazacagim sey cok ama bir turlu telafuz edemiyorum yazamiyorum :KK66: :KK66: allah hepimizden razi olsun

kumrukusum kumrukusum un duasi bitti sayilir arkadaslar muhat muhat tamamlayinca..Allah'im ins.ettigimiz dualarimizi geri cevirmez kabul ederde hepimiz muradimiza kavusuruz az cok tanidik sayiliriz birbirimizi bana ettiginiz dualar icin ne kadar cok tsk etsem hakkinizi odeyemem...yazacagim sey cok ama bir turlu telafuz edemiyorum yazamiyorum :KK66: :KK66: allah hepimizden razi olsun
allah senden de razı olsun canım ilgilendin sayfayla... sende hakkını helal et haberleşmeye devam edelim iyi haberleri paylaşalım ..:)

Sende hakkını helal et cnm hakkın geçti bize... yakın çevreme deseydim okuyalım dıe bu kadar içten yapılacağı konusunda suphrlenirdim. Şimdi içim çok rahat yoksa bu kadar kısa sürede tek başıma bitiremez yarım bırakabilirdim. İyiki denk geldim size. Bu duaya çok inanıyorum gücüne...

Sende hakkını helal et cnm hakkın geçti bize... yakın çevreme deseydim okuyalım dıe bu kadar içten yapılacağı konusunda suphrlenirdim. Şimdi içim çok rahat yoksa bu kadar kısa sürede tek başıma bitiremez yarım bırakabilirdim. İyiki denk geldim size. Bu duaya çok inanıyorum gücüne...
Helal olsun canm bende cok inaniyorum birbirimizi tanimadigimiz halde dua ettik ve bu dua sana vesile oldu ne guzel haberler verdin bize sukurler olsun rabbime

Valla ben okurken cok icten okudum, hem de icimden gele gele,kabul olacagina inanarak sizlerin de oyle olduguna eminim.Allah hepinizden razi olsun Patronicee Patronicee cok sagol oncu oldun bize,Allah razi olsun :)

EuzübillahimineşşeytanirracimBismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahevemelaiketehüyüsallunealennebiyyiya eyyühellezine amenusallü aleyhi vesellimu teslima.
ayeti okunur

AllâhümmesallisalâtenkâmiletenvesellimselâmentâmmenalâseyyidinâMuhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,vealâ âlihivesahbihî fiküllilemhatin ve nefesin biaded-ikülli mâ’lûminlek.

okunan kişi kumrukusum kumrukusum

toplam okunacak dua sayısı 4444 kişi başına 444 sayı düşüyor duasi okunan arkadas 448 okuyacak
1- Kuzu_mm Kuzu_mm =》444 tane okudu(bitirdi)
2- Patronicee Patronicee =》444 taneokudu(bitirdi)
3- braindamage braindamage =》444 tane okudu(bitirdi)
4- muhat muhat =》444 tane okudu(bitirdi)
5- @whitepearll =》444 tane okudu(bitirdi)

6- @mustafabusra =》444 tane okudu(bitirdi)
7- G guzbahar =》444 tane okudu(bitirdi)
8- buttrfly buttrfly =》444 tane okudu(bitirdi)
9- sevdakusum sevdakusum =》444 tane okudu(bitirdi)
10- kumrukusum kumrukusum =》448 tane okudu(bitirdi)

okunan sayı:4444
kalan sayı: BİTTİ kumrukusum kumrukusum duasi:H
ayırlısı ileçocuklarımın ve benim dünya ve dünya ve ahiretakibetimizin hayırlısınıversinRabbiminrazıeylesinbütündinkardeşlerimizde hertürlüşerrlerdenkorusunbizleri(Amin)

EuzübillahimineşşeytanirracimBismillahirrahmanirrahim.
ayeti okunur

okunan kişi

toplam okunacak dua sayısı 4444 kişi başına sayı düşüyor duasi okunan arkadas okuyacak
1- Patronicee Patronicee
2- Z Zeroselo
3- G guzbahar
4- G guzbahar
5- hasbeee hasbeee

6-
7-
8-
9-
10-

okunan sayı:
kalan sayı: