Her turlu dilek hayirli bebek ici 4444 salatı tefriciye duasi

Arkadaslar herkes okudugu sayiyi Patronicee Patronicee okudum yazsin...
EuzübillahimineşşeytanirracimBismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahevemelaiketehüyüsallunealennebiyyiya eyyühellezine amenusallü aleyhi vesellimu teslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ıTefriceyiokumaya başlıyoruz…

AllâhümmesallisalâtenkâmiletenvesellimselâmentâmmenalâseyyidinâMuhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,vealâ âlihivesahbihî fiküllilemhatin ve nefesin biaded-ikülli mâ’lûminlek.

okunan kişi

toplam okunacak dua sayısı 4444 kişi başına sayı düşüyor duasi okunan arkadas okuyacak
1- Patronicee Patronicee
2- Z Zeroselo
3- G guzbahar
4- esmaaaaalarrr esmaaaaalarrr
5- hasbeee hasbeee

6- kubdef kubdef
7-
8-
9-
10-

okunan sayı:
kalan sayı:

EuzübillahimineşşeytanirracimBismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahevemelaiketehüyüsallunealennebiyyiya eyyühellezine amenusallü aleyhi vesellimu teslima.
ayeti okunur

AllâhümmesallisalâtenkâmiletenvesellimselâmentâmmenalâseyyidinâMuhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,vealâ âlihivesahbihî fiküllilemhatin ve nefesin biaded-ikülli mâ’lûminlek.

okunan kişi

toplam okunacak dua sayısı 4444 kişi başına sayı düşüyor duasi okunanarkadas okuyacak
1- Patronicee Patronicee
2- Z Zeroselo
3- G guzbahar
4- braindamage braindamage
5- hasbeee hasbeee

6- kubdef kubdef
7-
8-
9-
10-

okunan sayı:
kalan sayı:

Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
ayeti okunur

okunan kişi

toplam okunacak dua sayısı 4444 kişi başına sayı düşüyor duasi okunanarkadas okuyacak
1- Patronicee Patronicee
2- Z Zeroselo
3- G guzbahar
4- braindamage braindamage
5- hasbeee hasbeee

6- kubdef kubdef
7- Saksi_Degilim_Ben Saksi_Degilim_Ben
8-
9-
10-

okunan sayı:
kalan sayı: