Her turlu dilek hayirli bebek ici 4444 salatı tefriciye duasi

Valla canm.inan siralama bilmiyorum ben bu duayi ilk okudugumda o basta ki ayeti bile bilmiyordum ben inanmazsin o ayeti hic okumadan bitirmistim duayi
Evet canim bende internete biraz bakindim gormedim siralama, sanki burda baska bir topikte mi gordum yada yanlis da hatirliyor olabilirim o yuzden sordum sagolasin :)

Selam kızlar bende evlat hasreti çektim 5 senenin sonunda tüp bebek yöntemi ile hamile kaldım ve şimdi şükürler olsun 1 oğlum var demek istediğim rvlat hasreti çeken biri olarak size yardımcı ve destek olmak istiyorum nasıl yapılacsk banada anlatın. ..

Selam kızlar bende evlat hasreti çektim 5 senenin sonunda tüp bebek yöntemi ile hamile kaldım ve şimdi şükürler olsun 1 oğlum var demek istediğim rvlat hasreti çeken biri olarak size yardımcı ve destek olmak istiyorum nasıl yapılacsk banada anlatın. ..
Canim kisi basi 494 tane gibi bir sayi dusuyor 6 7 gunde okuyoruz. Okuyabilirsin degil mi?

Arkadaslar herkes okudugu sayiyi Patronicee Patronicee okudum yazsin...
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahevemelaiketehüyüsallunealennebiyyiya eyyühellezine amenusallü aleyhi vesellimu teslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriceyi okumaya başlıyoruz…

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,ve tenfericü bihil’kürabü,ve tükdâ bihil’havâicü,ve tünâlü bihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,ve yüsteskal’ğamâmü bivechihil’kerimi,ve alâ âlihi vesahbihî fiküllilemhatin ve nefesin biaded-ikülli mâ’lûminlek.

okunan kişi Patronicee Patronicee

toplam okunacak dua sayısı 4444 kişi başına sayı düşüyor 493 duasi okunan arkadas 500 tane okuyacak
1- Patronicee Patronicee =》359 tane okudu
2- G guzbahar
3- braindamage braindamage
4- hasbeee hasbeee
5- kubdef kubdef =》14 tane okudu

6- Saksi_Degilim_Ben Saksi_Degilim_Ben
7- @Cgpbas
8- Sealand Sealand
9- aysimason aysimason
10-

okunan sayı:
kalan sayı: Patronicee Patronicee (meltem) arkadasimizin duasi:Allah'im bana ve tum isteyenlere hayirli sagliklievlatlar nasip eyle...

Suan seninle beraber 9 kisi olduk.canm 6 gunde falan 1 kisinin duasini bitiriyoruz suan 493 sayi dusuyor kisi basina ne kadar cok olursak sayi o kadar azalir ve cabuk ilerler dua

Suan listede 9 kisi var canm ve kisi basina 493 sayi dusuyor daha once en gec 6 gunde bitiriyorduk ama ne kadar cok kisi olursak o kadar az sayi dusecek.ve cabuk ilerleyecek

Sen katılırsan 444 tane düşecek canım, bende ilk ezbere bilmiyordum öğrendim okuya okuya artık ezberden gidiyorum :) 6 günde falan bitiyor
Temem ben de varım o zaman uyuyakalmışım da cevap yazamadım:))
Günaydın:)

X