Her turlu dilek hayirli bebek ici 4444 salatı tefriciye duasi

Arkadaslar herkes okudugu sayiyi Patronicee okudum yazsin...
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahevemelaiketehüyüsallunealennebiyyiya eyyühellezine amenusallü aleyhi vesellimu teslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ıTefriceyiokumaya başlıyoruz…

Allâhümme salli salâtenkâmiletenvesellimselâmentâmmenalâseyyidinâMuhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlü bihir’regâibü,ve hüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmü bivechihil’kerimi,ve alâ âlihivesahbihî fiküllilemhatin ve nefesin biaded-ikülli mâ’lûminlek.

okunan kişi kumrukusum

toplam okunacak dua sayısı 4444 kişi başına 444 sayı düşüyor duasi okunan arkadas 448 okuyacak
1- @Cgpbas =》
2- Patronicee =》444 tane okudu(bitirdi)
3- braindamage =》
4- muhat =》
5- @whitepearll =》444 tane okudu(bitirdi)

6- @mustafabusra =》
7- G guzbahar =》
8- buttrfly =》
9- sevdakusum =》
10- kumrukusum =》448 tane okudu(bitirdi)

okunan sayı:
kalan sayı: kumrukusum duasi:H
ayırlısı ile çocuklarımın ve benim dünya ve dünya ve ahiretakibetimizin hayırlısını versin Rabbimin razıeylesin bütün din kardeşlerimizde her türlü şerrlerden korusun bizleri (Amin)

esi proxedd plus kullanan var mi
Canim benim esim ameliyat öncesi icmisti fayda hiç gormedi değerleri dahada cok dustu ama ameliyat oldu değerleri yukseldi öncekine göre dr.yine demiş kullan diyede kendsi kullnmak istemiyor daha önce yaramadigi icin ...bende harnup suyu ve pekmezi veriyorum ve bunun yanında da baska şeyler tüketiyor özellikle c ve e vitamini sperm kalitesini arttiriyor ..sizin sorun ne oldigunu bilmediğim icin birsey diyemem erkek infertilitesi topiklerine gel orda detaylı bilgi bulabilirsin.

EuzübillahimineşşeytanirracimBismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahevemelaiketehüyüsallunealennebiyyiya eyyühellezine amenusallü aleyhi vesellimu teslima.
ayeti okunur

Allâhümme salli salâtenkâmiletenvesellimselâmentâmmenalâseyyidinâMuhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlü bihir’regâibü,ve hüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmü bivechihil’kerimi,ve alâ âlihivesahbihî fiküllilemhatin ve nefesin biaded-ikülli mâ’lûminlek.

okunan kişi kumrukusum

toplam okunacak dua sayısı 4444 kişi başına 444 sayı düşüyor duasi okunan arkadas 448 okuyacak
1- @Cgpbas =》
3- braindamage =》
4- muhat =》

6- @mustafabusra =》
7- G guzbahar =》444 tane okudu(bitirdi)
8- buttrfly =》
9- sevdakusum =》

okunan sayı:
ayırlısı ile çocuklarımın ve benim dünya ve dünya ve ahiretakibetimizin hayırlısını versin Rabbimin razıeylesin bütün din kardeşlerimizde her türlü şerrlerden korusun bizleri (Amin)

canim rabbime şükür bizim mucizemiz geldi. bizim sayimiz 1 milyon bile degildo. esinin dedigi gibi bizde de cok dalgalanma oldu bunu kullanirken. sonra q10 vitamini kullandik ve zinco 2.ay 60 milyon olduk ve asilama yaptiracaktim hamile ciktim

canım ne güzel maşallh cok ıyı artmış
bizim sayı ve morfoloji iyiydi tek sorun ileri hız oda %2di suan %14 oldu ameliyatın 3.ayında bu ay 5.aydayız bakalım bende bundan sonra umutluyum allahın izniyle...

EuzübillahimineşşeytanirracimBismillahirrahmanirrahim.
ayeti okunur

okunan kişi kumrukusum

1- @Cgpbas =》
3- braindamage =》
4- muhat =》

6- @mustafabusra =》
7- G guzbahar =》444 tane okudu(bitirdi)
8- buttrfly =》444 tane okudu(bitirdi)
9- sevdakusum =》

okunan sayı:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…