Her turlu dilek hayirli bebek ici 4444 salatı tefriciye duasi

Arkadaslar herkes okudugu sayiyi Patronicee okudum yazsin...
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahevemelaiketehüyüsallunealennebiyyiya eyyühellezine amenusallü aleyhi vesellimu teslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ıTefriceyiokumaya başlıyoruz…

Allâhümme salli salâten kâmiletenvesellim selâmentâmmenalâseyyidinâ Muhammedinillezi tenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlü bihir’regâibü,ve hüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmü bivechihil’kerimi,ve alâ âlihivesahbihî fiküllilemhatin ve nefesin biaded-ikülli mâ’lûminlek.

okunan kişi sevdakusum

toplam okunacak dua sayısı 4444 kişibaşına 444 sayı düşüyor duasi okunan arkadas 448 okuyacak
1- Kuzu_mm =》300 tane okudu
2- Patronicee =》444 tane okudu(bitirdi)
3- braindamage =》444 tane okudu(bitirdi)
4- muhat =》
5- @whitepearll =》444 tane okudu(bitirdi)

6- @mustafabusra =》
7- G guzbahar =》444 tane okudu(bitirdi)
8- buttrfly =》444 tane okudu(bitirdi)
9- sevdakusum =》200 tane okudu
10- kumrukusum =》444 tane okudu(bitirdi)

okunan sayı:
kalan sayı: sevdakusum duasi:Yarabbi yuce peygamberimizi sefaatci eyleyerek bana ve gonlu evlat askiyla yananlarasana iyi bi kul ummetine hayirli saglikli guzel huylu ahlakli evlat nasip eyle..anneme babama esime tum sevdiklerime ve buradaki tum arkadaslara uzun saglikli omurler nasipeyle...kazadanbeladan her turlu kotulukten hastaliktan sen koru rabbim..hepimizin gonlundeki dualari senkabul eyle allahim(amin)

Bir defa yaptım canım yani tüp bebek denedim 1 defa o zaman gobekten iğne kullandım ama ondan sonra adetliyken doktor yumurta göremediği için ignelere de başlamadı doktor değiştirdim gelecek ay başlıcam yine

Ankarada olsaydiniz kendi doktorumu onerecektim kizlar. Gerci taaa vandan bile takip ettigi hastalari var cok cok memnun gidenler...

Ankarada olsaydiniz kendi doktorumu onerecektim kizlar. Gerci taaa vandan bile takip ettigi hastalari var cok cok memnun gidenler...
malesef maraştayım canım ve çalışıyorum.. rapor almak da istemiyorum öğretmen olduğum için çok sıkıntı oluyo okulda yani 1-2 gün rapor alınır da 1 ay boyunca rapor almak sıkıntı olur ve okulda kimse bilmiyor.herkes yeni evlendiğimiz için çocuk düşünmüyoruz zannediyo ama biz 10 aydır çok çok istiyoruz..

Hayirlisi canm kimsenin bilmemesi daha iyi cunku her kafadan bi ses cikiyi bilip bilmeden konusuyolar bizimkinide kimse bilmiyo aileden bir kac kisi disinda

Bizde hala kimse bilmiyo... en yakin arkadasim bile... sadece esim ben ve bana tafsiye eden arkadaş... doguma yakin mecbur öğrenecekler

günaydın kızlar hayırlı sabahlar. bugün garip bir rüya gördüm. gezmek için eşimle bir köye gitmişiz bir kadın bizi ağırlıyo sonra bir kuzuları hastaymış onu temizce yıkıyo sonra musluğun önüne ağzını dayıyo bir sürü su içiriyo sonra iyileşiyo çok tatlı bir kuzu seviyorum kuzuyu. sonra eşim gidelim diyo gitmek istemiyorum bahane uyduruyorum sen geç arabaya geliyorum diyorum sonra kendimi bir havuzun üstünde suyun üstünde görüyorum suyun üstünde yürüyorum sonra koşmaya başlıyorum koşup koşup suyun en dibine dalıyorum o kadar mutluyum kii sonra uyandım keşke gerçek olsaydı :)))

Arkadaslar herkes okudugu sayiyi Patronicee okudum yazsin...
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahevemelaiketehüyüsallunealennebiyyiya eyyühellezine amenusallü aleyhi vesellimu teslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ıTefriceyiokumaya başlıyoruz…

Allâhümme salli salâtenkâmiletenvesellim selâmentâmmenalâseyyidinâ Muhammedinillezi tenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlü bihir’regâibü,ve hüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmü bivechihil’kerimi,ve alâ âlihivesahbihî fiküllilemhatin ve nefesin biaded-ikülli mâ’lûminlek.

okunan kişi sevdakusum

toplam okunacak dua sayısı 4444 kişi başına 444 sayı düşüyor duasi okunan arkadas 448 okuyacak
1- Kuzu_mm =》444 tane okudu(bitirdi)
2- Patronicee =》444 tane okudu(bitirdi)
3- braindamage =》444 tane okudu(bitirdi)
4- muhat =》
5- @whitepearll =》444 tane okudu(bitirdi)

6- @mustafabusra =》
7- G guzbahar =》444 tane okudu(bitirdi)
8- buttrfly =》444 tane okudu(bitirdi)
9- sevdakusum =》270 tane okudu
10- kumrukusum =》444 tane okudu(bitirdi)

okunan sayı:
kalan sayı: sevdakusum duasi:Yarabbi yuce peygamberimizisefaatci eyleyerek bana ve gonlu evlat askiyla yananlarasana iyi bi kulummetine hayirli saglikli guzel huylu ahlakli evlat nasip eyle..annemebabama esime tum sevdiklerime ve buradaki tum arkadaslara uzun saglikli omurlernasipeyle...kazadanbeladan her turlu kotulukten hastaliktan sen koru rabbim..hepimizin gonlundeki dualari senkabul eyle allahim(amin)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…