Her turlu dilek hayirli bebek ici 4444 salatı tefriciye duasi

Gozunaydin canim saglikla al kucagina insallah,bazen ikizlerin biri arkadan geliyor.Yani hic belli olmaz eger zaten kismetinde varsa ne olursa olsun dogar kalbi de atar canim.

Hayirlisi canm benim amca kizininda ikiz oldu basta doktor tekte olabilir falan demisti ilk 3 ay kalbi falan sonradan duyulmustu ama suan dogdular ve 6 aylik bile oldular hayirlisi herseyin dilegim kiz olmasi ama

Arkadaslar herkes okudugu sayiyi Patronicee okudum yazsin...
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahevemelaiketehüyüsallunealennebiyyiya eyyühellezine amenusallü aleyhi vesellimu teslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ıTefriceyiokumaya başlıyoruz…

Allâhümme salli salâten kâmiletenvesellim selâmen tâmmenalâseyyidinâ Muhammedinillezi tenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlü bihir’regâibü,ve hüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmü bivechihil’kerimi,ve alâ âlihivesahbihî fiküllilemhatin ve nefesin biaded-ikülli mâ’lûminlek.

okunan kişi sevdakusum

toplam okunacak dua sayısı 4444 kişibaşına 444 sayı düşüyor duasi okunan arkadas 448 okuyacak
1- Kuzu_mm =》300 tane okudu
2- Patronicee =》444 tane okudu(bitirdi)
3- braindamage =》444 tane okudu(bitirdi)
4- muhat =》
5- @whitepearll =》444 tane okudu(bitirdi)

6- @mustafabusra =》
7- G guzbahar =》444 tane okudu(bitirdi)
8- buttrfly =》444 tane okudu(bitirdi)
9- sevdakusum =》100 tane okudu
10- kumrukusum =》444 tane okudu(bitirdi)

okunan sayı:
kalan sayı: sevdakusum duasi:Yarabbi yuce peygamberimizisefaatci eyleyerek bana ve gonlu evlat askiyla yananlara sana iyi bi kulummetine hayirlisaglikli guzel huylu ahlakli evlat nasip eyle..annemebabama esime tumsevdiklerime ve buradakitumarkadaslara uzun saglikliomurlernasip eyle...kazadanbeladan her turlukotuluktenhastaliktansenkorurabbim..hepimizin gonlundekidualari senkabul eyle allahim(amin)

Evet canm 2 embriyo transfer edilmisti fakat doktor tek gozuyle bakiyodu yani 2.den ümitlenmiyodu bos kese olabilir dusebilir falan diyodu ama iki tane oldu
Maşallah canım Rabbim hayırlısıyla ikiz bebişlerini kucağına sağlıkla almayı nasip etsin amin çok sevindim . Allahım nazarlardan korusun sizi amin

Pco var canm bende 2.5 yildir normal yoldan denememize ragmen olmadi klomen tedavisinde ise yumurta istenilen boyuta gelmedi o yuzden tupe gectik
canım peki bal tarçın çörek otu kullandın mı.. benim bir arkadaşım da pco luydu. 1 sene boyunca yumurta büyümedi görülmedi yani. en son hacamat yaptı ve bal-tarcın-çörek otu kürünü kullandı. geçenlerde çocuğu oldu hamile kaldı yani doğal yoldan

Yaptim canm.onuda denedim ama maalesef 15 mm kaldi hep ee catlatma ignesi icinde 18 mm falan olmasi gerekiyomus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…