Her turlu dilek hayirli bebek ici 4444 salatı tefriciye duasi

Arkadaslar herkes okudugu sayiyi Patronicee okudum yazsin...
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahevemelaiketehüyüsallunealennebiyyiya eyyühellezine amenusallü aleyhi vesellimu teslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ıTefriceyiokumaya başlıyoruz…

Allâhümme salli salâten kâmileten vesellim selâmen tâmmen alâseyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ükadü,vetenfericü bihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlü bihir’regâibü,ve hüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmü bivechihil’kerimi,ve alâ âlihi vesahbihî fiküllilemhatin ve nefesin biaded-ikülli mâ’lûminlek.

okunan kişi sevdakusum

toplam okunacak dua sayısı 4444 kişi başına 444 sayı düşüyor duasi okunan arkadas 448 okuyacak
1- Kuzu_mm =》60 tane okudu
2- Patronicee =》444 tane okudu(bitirdi)
3- braindamage =》
4- muhat =》
5- @whitepearll =》444 tane okudu(bitirdi)

6- @mustafabusra =》
7- G guzbahar =》
8- buttrfly =》
9- sevdakusum =》
10- kumrukusum =》444 tane okudu(bitirdi)

okunan sayı:
kalan sayı: sevdakusum duasi:Yarabbi yuce peygamberimizisefaatci eyleyerek bana ve gonlu evlat askiyla yananlara sana iyi bi kulummetine hayirli saglikli guzel huylu ahlakli evlat nasip eyle..annemebabama esime tum sevdiklerime ve buradaki tum arkadaslara uzun saglikli omurler nasip eyle...kazadanbeladan her turlu kotulukten hastaliktan sen korurabbim..hepimizin gonlunde ki dualari sen kabul eyle allahim (amin)

zalımlaaarr :)masaallah hakkatten cok iyi gidiyorsunuz. ben arjadan geliyorum tin tin tin :)
valla ben şahsım adına söyleyim akşama kadar evde çoluk çocuk yok o günler geçti şükür okuyabildiğim kadar okuyorum sen çocukla yapıyorsun maaşallah o yaşta ben hiç bilmiyordum bile biçok şeyi sizler ne güzel zikirlerinizi dualarınızı eksik etmiyorsunuz çok hoşuma gidiyor herkes birbirine vesile oluyor bizler ezbere yaşamışız rabbim affetsin

”İnnallahevemelaiketehüyüsallunealennebiyyiya eyyühellezine amenusallü aleyhi vesellimu teslima.
ayeti okunur

Allâhümme salli salâten kâmileten vesellim selâmen tâmmenalâseyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ükadü,vetenfericü bihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlü bihir’regâibü,ve hüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmü bivechihil’kerimi,ve alâ âlihivesahbihî fiküllilemhatin ve nefesin biaded-ikülli mâ’lûminlek.

okunan kişi sevdakusum

toplam okunacak dua sayısı 4444 kişi başına 444 sayı düşüyor duasi okunan arkadas 448 okuyacak
3- braindamage =》
4- muhat =》

6- @mustafabusra =》
7- G guzbahar =》
8- buttrfly =》444 tane okudu(bitirdi)
9- sevdakusum =》

okunan sayı:
kalan sayı: sevdakusum duasi:Yarabbi yuce peygamberimizisefaatci eyleyerek bana ve gonlu evlat askiyla yananlara sana iyi bi kulummetine hayirli saglikli guzel huylu ahlakli evlat nasip eyle..annemebabama esime tum sevdiklerime ve buradaki tumarkadaslara uzun saglikli omurlernasip eyle...kazadanbeladan her turlu kotulukten hastaliktan senkorurabbim..hepimizin gonlunde kidualari sen kabul eyle allahim (amin)

Arkadaşlar kendim içinde okudum . Allahım hepimizden razı olduğu kullarından eylesin amin. Benim kendim içinde dileğim hayırlısı ile çocuklarımın ve benim dünya ve dünya ve ahiret akibetimizin hayırlısını versin Rabbimin razı olduğu kullarından eylesin bütün din kardeşlerimizde her türlü şerrlerden korusun bizleri amin

ayeti okunur

Allâhümme salli salâten kâmileten vesellim selâmen tâmmenalâseyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ükadü,vetenfericü bihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlü bihir’regâibü,ve hüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmü bivechihil’kerimi,ve alâ âlihivesahbihî fiküllilemhatin ve nefesin biaded-ikülli mâ’lûminlek.

okunan kişi sevdakusum

3- braindamage =》
4- muhat =》

6- @mustafabusra =》
7- G guzbahar =》444 tane okudu(bitirdi)
9- sevdakusum =》

okunan sayı:
kalan sayı: sevdakusum duasi:Yarabbi yuce peygamberimizisefaatci eyleyerek bana ve gonlu evlat askiyla yananlara sana iyi bi kulummetine hayirli saglikli guzel huylu ahlakli evlat nasip eyle..annemebabama esime tum sevdiklerime ve buradaki tumarkadaslara uzun saglikli omurlernasip eyle...kazadanbeladan her turlu kotulukten hastaliktan senkorurabbim..hepimizin gonlunde kidualari sen kabul eyle allahim (amin)

ayeti okunur

Allâhümme salli salâten kâmileten vesellim selâmen tâmmenalâseyyidinâ Muhammedinillezi tenhallübihil’ükadü,vetenfericü bihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlü bihir’regâibü,ve hüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmü bivechihil’kerimi,ve alâ âlihivesahbihî fiküllilemhatin ve nefesin biaded-ikülli mâ’lûminlek.

okunan kişi sevdakusum

1- Kuzu_mm =》300 tane okudu
3- braindamage =》
4- muhat =》

6- @mustafabusra =》
9- sevdakusum =》
10- kumrukusum =》444 taneokudu(bitirdi)

okunan sayı:
kalan sayı: sevdakusum duasi:Yarabbi yuce peygamberimizisefaatci eyleyerek bana ve gonlu evlat askiyla yananlara sana iyi bi kulummetine hayirli saglikli guzel huylu ahlakli evlat nasip eyle..annemebabama esime tumsevdiklerime ve buradaki tumarkadaslara uzun saglikli omurlernasip eyle...kazadanbeladan her turlu kotulukten hastaliktansenkorurabbim..hepimizin gonlundekidualari sen kabul eyle allahim(amin)

240 okudum cnm. Doktorda kalp atışı icin sira bekliom dualarinizi bekliyorum kizlar
Rabbim inşallah hayırlısıyla tık tık o güzel kalp atışlarını bebeğinin sesini duyurur Allahım tüm bebek özlemi çeken kullarınada bu sesleri duyurup kucağına bebeğini almayı hayırlısıyla nasip etsin amin canım

oyyyy rabbim tamamına erdirsin sağlıkla inşallah bebek haberi çok mutlu ediyor , rabbim isteyen kızlarımızın hepsine nasip etsin

ayeti okunur

Allâhümme salli salâten kâmileten vesellim selâmen tâmmenalâseyyidinâ Muhammedinillezi tenhallübihil’ükadü,vetenfericü bihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlü bihir’regâibü,ve hüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmü bivechihil’kerimi,ve alâ âlihivesahbihî fiküllilemhatin ve nefesin biaded-ikülli mâ’lûminlek.

okunan kişi sevdakusum

1- Kuzu_mm =》300 tane okudu
3- braindamage =》
4- muhat =》

6- @mustafabusra =》
9- sevdakusum =》100 tane okudu

okunan sayı:
kalan sayı: @sevdakusumduasi:Yarabbi yuce peygamberimizisefaatci eyleyerek bana ve gonlu evlat askiyla yananlara sana iyi bi kulummetine hayirli saglikli guzel huylu ahlakli evlat nasip eyle..annemebabama esime tumsevdiklerime ve buradaki tumarkadaslara uzun saglikliomurlernasip eyle...kazadanbeladan her turlu kotuluktenhastaliktansenkorurabbim..hepimizin gonlundekidualari sen kabul eyle allahim(amin)

Tek.cift farketmez canm bence hayirlisi ile saglikla kucagina al da cok cok.cok.sevindim

Cok şükür canim tek dilegim saglikli olmalariydi ikiz aklimizdan bile gecmezken hayalini kurmaya başlamıştık ama yinede tek olma ihtimalini düşünüyorduk. Kısmet tabi farketmiyor iki tek ama yinede ufak kırıklık var gibi. Allah'im bunu korusun inşallah insallahhhh isteyen herkese de nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…