Her turlu dilek hayirli bebek ici 4444 salatı tefriciye duasi

Herkes aynı saat içerisin de 22:00kadar@Patronicee okudum yazıp cevap yazsın
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahe ve melaikete hüyüsallunealennebiyyiya eyyühellezine amenusallü aleyhi vesellimu teslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ıTefriciyeyiokumaya başlıyoruz…

Allâhümmesallisalâten kâmileten ve sellimselâmentâmmenalâseyyidinâMuhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,ve alâ âlihivesahbihîfiküllilemhatinvenefesinbiaded-i külli mâ’lûmin lek.

okunan kişi Patronicee Patronicee

toplam okunacak duasayısı 4444 toplam kişi başına 404 sayı düşüyor ama acelemiz olmadığı için 2'yeböldük
kişi başına düşen ilk gun sayı 202 kisi basina dusen ikinci gun sayi 202
1 -@Cgpbas=》230 tane okudu
2- @Patronicee=》404 tane okudu(bitirdi)
3-@brainmadage=》300 tane okudu
4- @_haymeana_=》20 tane okudu
5- @muhat=》404 tane okudu(bitirdi)
6- @whitepearll=》404 tane okudu(bitirdi)
7-@mustafabusra=》404 tane okudu(bitirdi)
8-@guzbahar=》404 tane okudu(bitirdi)
9-@buttrfly=》404 tane okudu(bitirdi)
10-@sevdakusum=》404 tane okudu(bitirdi)
11-@kumrukusum=》404 tane okudu(bitirdi) okunan sayı:3782
kalan sayı :662

@Patronicee(meltem)arkadaşımızınduası:
AllahımbanavetümisteyenlereHayırlive saglikli bebek nasip et

Bugun transferim vardı agrilarim var toparlanamadim cnm ins yarin bitiririm üzerime düşeni insallahhhh
Rabbim inşallah bebeğinizi sağlık ve sıhhatle kucağına almayı nasip kısmet eder canım sana ve bütün kardeşlerimizin bebek özlemini duyanlararda Rabbim hayırlı dileklerini kabul etsin amin

kuzum ne olur kusura bakma dönüş yapamadım :KK43:

beni arada etiketle ki unutmayayım canım haberdar olayım

Rabbim inşallah bebeğinizi sağlık ve sıhhatle kucağına almayı nasip kısmet eder canım sana ve bütün kardeşlerimizin bebek özlemini duyanlararda Rabbim hayırlı dileklerini kabul etsin amin
Amin cnm teşekkür ederim insallah nasip olur inşallah

Amin inşallah cnm dualarinizina benide alin insallahhhh cok aci cekiorum igneler ilaçlar ama inşallah değecek. İnşallah alacağım bebisimi kucağıma... sen tedavi goruyormuydun Meltem?
Aslinda benimde transferin olmasi gerekiyodu kurban bayraminda ama biraz beklemek istedim nasip olursa bu ay baslicam tedaviye adet olmayi bekliyorum

Amin inşallah cnm dualarinizina benide alin insallahhhh cok aci cekiorum igneler ilaçlar ama inşallah değecek. İnşallah alacağım bebisimi kucağıma... sen tedavi goruyormuydun Meltem?
Ara verdim ben normalde kurban bayramindan once olacakti transferim ama istemedim nasip olursa bu ay baslicam adet olmayi bekliyorum

X