Her turlu dilek hayirli bebek ici 4444 salatı tefriciye duasi

Arkadaslar herkes okudugu sayiyi Patronicee okudum yazsın
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahe vemelaikete hüyü sallune alennebiyyiyaeyyühellezineamenusallüaleyhi vesellimuteslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriciyeyi okumaya başlıyoruz…

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,ve alâ âlihi ve sahbihî fikülli lemhatin ve nefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi; ygmrdmls

okunacak dua sayısı 4444 kişi başına444 sayı düşüyor..duasi okunan arkadas 448 okuyacak.."LISTE KISI ALIMINA KAPALIDIR " OKUMA SURESI 4 GUN...!

1 - G guzbahar =》444 (bitirdi)
2- O Ozzgeee =》444 (bitirdi)
3- ygmrdmls =》448 (bitirdi)
4- Kuzu_mm =》444 (bitirdi)
5- Patronicee =》444 (bitirdi)
6- saydin78 =》444 (bitirdi)
7- evTik =》444 (bitirdi)
8- braindamage =》444 (bitirdi)
9- whiterose00 =》444 (bitirdi)
10- B busenebenimsenem =》300 tane okudu
11-

ygmrdmls nin duasi;Estağfurullah estağfurullah estağfurullah la ilahe illallah. Allahim burada okunan dualar peygamber efendimiz hz.muhammed (s.a.v) ruhuna hediye eyledik kabul eyle yarabbim babamin ve burada duaya katilan arkadaslariminda ahirete goc etmis yakinlarinin ruhuna hediye eyledik haberdar eyle yarabbim. Ailemi cocuklarimi nazardan kotuluklerden kazadan beladan koru esimle mutlu bir hayat nasip et yarabbim. Bize oyle bir rizik kapisi acki butun borclarimizdan kurtulalim ve paramiza oyle beereket verki birdahahic borclanmayalim. Annemi kardeslerimede saglik huzur bol kazanc ver Allahim AMİN

Valla canim 16 da buzlu embriyolarim cozunecek eger sagliklilarsa 18 de transfer olacak icimden bir ses degisme sirasi diyor ama bilemiyorim hayirlisi canim ya aksam Kuzu_mm duasini baslatcam yetirse artik

Canım, içinden değiştirmemek geliyorsa o zaman şimdiden başlat dilersen? Ben zaten bir iki saate bitireceğim inşallah. Arkadaşlar başlamış olsun sıradaki arkadaş için, senin de sırana yetişsin böylece. Olmaz mı?

Evet canım, inşallah.

Yeni bir arkadaşımıza yeni dileği için okuyalım, ben de istiyorum.

Haber veririm yetişemezsem. Çok sağol kuzum.
Sende sagol kuzum :)
Valla canim 16 da buzlu embriyolarim cozunecek eger sagliklilarsa 18 de transfer olacak icimden bir ses degisme sirasi diyor ama bilemiyorim hayirlisi canim ya aksam Kuzu_mm duasini baslatcam yetirse artik
Canim arkadasımız degisebileceğini soylemisti. Sana okuyalım. Sende sağol kuzum

Arkadaslar herkes okudugu sayiyi Patronicee okudum yazsın
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahe vemelaikete hüyü sallune alennebiyyiyaeyyühellezineamenusallüaleyhi vesellimuteslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriciyeyi okumaya başlıyoruz…

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,ve alâ âlihi ve sahbihî fikülli lemhatin ve nefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi; Patronicee

okunacak dua sayısı 4444 kişi başına 444 sayı düşüyor..duasi okunan arkadas 448 okuyacak.."LISTE KISI ALIMINA KAPALIDIR " OKUMA SURESI 4 GUN...!

1 - G guzbahar =》
2- O Ozzgeee =》
3- ygmrdmls =》
4- Kuzu_mm =》
5- Patronicee =》
6- saydin78 =》
7- evTik =》
8- braindamage =》
9- whiterose00 =》
10- B busenebenimsenem =》
11-

Patronicee (meltem) duasi;Yerleri ve gokleri yaratan biz aciz kullarina can veren allahim sana ettigimiz dualarimizi actigimiz ellerimizi geri cevirme 16 martta cozunecek olan embriyolarima saglik ve hayat ver 18 martta yapilacak transferimde hayirlisiyla bana hamileligi nasip eyle embriyolarima can kan saglik ver hayirlisiyla akli basinda eli ayagi duzgun evlatlar nasip eyle bana ve tum isteyenlere evlat hasretiyle yananlara imanli saglikli hayirli evlatlar nasip eyle emeklerimizi dualarimizi bos cevirme allahim..(amin)

Canim degiselim o gune anca biter bitmeseede öncesinde okumak daha iyi olur bence. Sana baslayalim hadi hemen
Hakkini helal et canim degistirdim heyecandan duami tam olarak yazdim mi bilemiyorum kac kez okudugumu hatirlamiyorum icimden gecenleri biliyor rabbim hepimizin dualarini kabul etsin

Hakkini helal et canim degistirdim heyecandan duami tam olarak yazdim mi bilemiyorum kac kez okudugumu hatirlamiyorum icimden gecenleri biliyor rabbim hepimizin dualarini kabul etsin
Cok güzel olmus canim aciklayici net... Allah'im yar ve yardimcin olsun icini rahat tut sakun stres yapma hep güzel haberler izle bebek videolarına bak aklina kötü seyler getirecek herseyden herkesten uzak dur. Ben öyle yaptim hatta bir ara deliye bagladim hicbiseye takilmiyodum gülüp geciodum ;)

Bu sefer icim kipir kipir evde olsam acaip stres yaparimda is yerinde kafam dagiliyo birde surekli dua ediyorum negatif seyler gelmiyo aklima ama bakalim gun yaklastikca kendimden emin olamiyorum

canlar ben sıradaki arkadasa okuyacagız dıye bu sabah başlamıştım sımdı gordum okuduklarımı Peygamber efendımızın ruhuna bağışlayıp Patronicee nın duasına yenıden başladım rabbım kabul etsın inşallah her evlat hasratıyle yanana hayırlı saglıklı evlatlar nasıp etsın
Bir arkadaş besmeleylemi okuyorsunuz demiş her salavatın başında okumuyorum ben başladıgım zaman cekıyorum ara verıp başladıgımda yıne cekıp başlıyorum ama ard arda okumamda cekmıyorum kendıme okuduklarımdadahep boyle okudum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…