Her turlu dilek hayirli bebek ici 4444 salatı tefriciye duasi

Icini ferah tut canim birbirini tanimayan bukadar insan rabbimin kapisana geldik birbirimiz icin el actik marhameti sonsuz olan rabbim bizi bos cevirmez canim insallah sanada evlatlarin en hayirlisini nasip eder

Aynen bende böyle yapiyorum. Ara verip başlayınca besmele cekiyorum. Olmadi gerekende boyle zaten bildigim kadariyla.

Bende senin gibi yapiyorum canim

Hepinizden Allah razi olsun dua arkadaslarim insallah hepimizin duasida kabul olur ayrica duasi gerceklesen biri olursa yazsin lutfen mutlulugunu birlikte paylasalim
1 once ki okumamizda Kuzu_mm in duasi olmustu rabbim kabul etti benim ise burada baslamadan kendim ve esimin ananesi ile okumamda olmustu ama dusukle sonuclanmisti yine bir onceki okumamizda bir arkadasin daha kabul olmustu onunda dusuk olmustu sanirim

Arkadaslar cuma gecesi yani mubarek gece oldugundan listedeki butun arkadaslarim icin ozelliklede sira sende oldugu icin Patronicee seninde duani tekrarlayarak Ayetel kursi Amenerrasulu yasin tabereke ve kenzul ars surelerini okudum bu gece okunacak esmelarida okudum icimden geldi nedense bu listedeki herkese icim cok isindi hepbirlikte cok icten dua ettigimize inaniyorum kardeslerim rabbim kabul etsin insallah bu mubarek gecede benide dualariniza katarsaniz cok sevinirim B busenebenimsenem canim senide unutmadim haberin olsun :)

Canım duadaşım allah razı olsun, hakkını helal et, dileklerimiz gerçek olsun. Şuan mobildeyim içimdekileri tam yazamıyorum ama bütün dua arkadaşlarımızın gönlündekini hayırlı eylesin rabbim

Agizina yuregine saglik canim dualarin kabul olur ins.bu gecede benim sehir disindan misafirlerim oldugu icin maalesef birsey yapamadim bu aksam

Patronicee cnm 244 adet okudum yakinda tamamlarim Allah kabul etsin
Bende dualarimda sizleri eksik etmiyorum sizde beni eksik etmeyin rabbim bu mubarek gecede herkesin sikintilarina ferahlik dertlerine deva hastaliklarina sifa borclarina odeme kolayligi nasip etsin egitimiyle ilgili duasi dilegi olanlara ilim evlat hasreti olanlara saglikli salih evlatlar evlilik isteyenlere hayirli es gonul darligi olanlara refah gunahlarimizdan kabul olan tovbeler nasip etsin kapaliliklarimiZi ya fettah ismi hurmetine acsin ya evvel ismiyle dileklerimizi dualarimizi tez vakitte avuclarimiza kondursun bir dua eden bin dualarla mukafatlansin amin

Arkadaslar herkes okudugu sayiyi Patronicee okudum yazsın
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahe vemelaikete hüyü sallune alennebiyyiyaeyyühellezineamenusallüaleyhi vesellimuteslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriciyeyi okumaya başlıyoruz…

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,ve alâ âlihi ve sahbihî fikülli lemhatin ve nefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi; Patronicee

okunacak dua sayısı 4444 kişi başına444 sayı düşüyor..duasi okunan arkadas 448 okuyacak.."LISTE KISI ALIMINA KAPALIDIR " OKUMA SURESI 4 GUN...!

1 - G guzbahar =》
2- O Ozzgeee =》244 tane okudu
3- ygmrdmls =》
4- Patronicee =》
5- Kuzu_mm =》
6- saydin78 =》
7- evTik =》
8- braindamage =》
9- whiterose00 =》
10- B busenebenimsenem =》
11-

Patronicee (meltem) duasi;Yerleri ve gokleri yaratan biz aciz kullarina can veren allahim sana ettigimiz dualarimizi actigimiz ellerimizi geri cevirme 16 martta cozunecek olan embriyolarima saglik ve hayat ver 18 martta yapilacak transferimde hayirlisiyla bana hamileligi nasip eyle embriyolarima can kan saglik ver hayirlisiyla akli basinda eli ayagi duzgun evlatlar nasip eyle bana ve tum isteyenlere evlat hasretiyle yananlara imanli saglikli hayirli evlatlar nasip eyle emeklerimizi dualarimizi bos cevirme allahim..(amin)

Arkadaslar herkes okudugu sayiyi Patronicee okudum yazsın
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahe vemelaikete hüyü sallune alennebiyyiyaeyyühellezineamenusallüaleyhi vesellimuteslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriciyeyi okumaya başlıyoruz…

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,ve alâ âlihi ve sahbihî fikülli lemhatin ve nefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi; Patronicee

okunacak dua sayısı 4444 kişi başına444 sayı düşüyor..duasi okunan arkadas 448 okuyacak.."LISTE KISI ALIMINA KAPALIDIR " OKUMA SURESI 4 GUN...!

1 - G guzbahar =》
2- O Ozzgeee =》244 tane okudu
3- ygmrdmls =》
4- Patronicee =》
5- Kuzu_mm =》100 tane okudu
6- saydin78 =》
7- evTik =》
8- braindamage =》
9- whiterose00 =》
10- B busenebenimsenem =》
11-

Patronicee (meltem) duasi;Yerleri ve gokleri yaratan biz aciz kullarina can veren allahim sana ettigimiz dualarimizi actigimiz ellerimizi geri cevirme 16 martta cozunecek olan embriyolarima saglik ve hayat ver 18 martta yapilacak transferimde hayirlisiyla bana hamileligi nasip eyle embriyolarima can kan saglik ver hayirlisiyla akli basinda eli ayagi duzgun evlatlar nasip eyle bana ve tum isteyenlere evlat hasretiyle yananlara imanli saglikli hayirli evlatlar nasip eyle emeklerimizi dualarimizi bos cevirme allahim..(amin)

Patronicee (meltem) duasi;Yerleri ve gokleri yaratan biz aciz kullarina can veren allahim sana ettigimiz dualarimizi actigimiz ellerimizi geri cevirme 16 martta cozunecek olan embriyolarima saglik ve hayat ver 18 martta yapilacak transferimde hayirlisiyla bana hamileligi nasip eyle embriyolarima can kan saglik ver hayirlisiyla akli basinda eli ayagi duzgun evlatlar nasip eyle bana ve tum isteyenlere evlat hasretiyle yananlara imanli saglikli hayirli evlatlar nasip eyle emeklerimizi dualarimizi bos cevirme allahim.. AMİİİN İNŞALLAH
444 tane okudum Cuma hürmetine öğle namazında bitirdim,inşallah Rabbim kabul edecek

Burcu ya, dua bana ait değil ama içimden geldi, sen bi tanesin!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…