Her turlu dilek hayirli bebek ici 4444 salatı tefriciye duasi

Arkadaşlar liste devam edecek mi sizden haber bekliyorum etmeyecekse kendim okumaya başlayacağım çünkü çok az zamanım kaldı
Suan 8 kisiyle baslatamam baslatsam bile 555 sayi dusuyo kisi basina bunu herkes kabul etmeyebilir ki cogumuz calisiyoruz baska topiklerde de dualari olan var kucuk bebekleri olanlar var yetistiremeyebilirler

Suan 8 kisiyle baslatamam baslatsam bile 555 sayi dusuyo kisi basina bunu herkes kabul etmeyebilir ki cogumuz calisiyoruz baska topiklerde de dualari olan var kucuk bebekleri olanlar var yetistiremeyebilirler
Peki ne zaman belli olur başlayıp başlamayacağı

Canim bitirdim duami. Allah kabul etsin Rabbim tez zaman hayırlı sağlıklı evlatlar versin. İsteyen herkese versin insallah. Ben listeye devam edemeyeceğim canim zorlaniyorum okumakta. Allaha emanet olun hakkınızı helal edin. Rabbim duasiz bırakmasın Patronicee

Amin canim hepimizin ins.sende helal et benden yana helal olsun

Arkadaslar herkes okudugu sayiyi Patronicee okudum yazsın
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahe vemelaikete hüyü sallune alenne biyyiyaeyyühellezineamenusallüaleyhi vesellimuteslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriciyeyi okumaya başlıyoruz…

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,ve alâ âlihi ve sahbihî fikülli lemhatin ve nefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi C cemre y

okunacak dua sayısı 4444 kişi başına 342 sayı düşüyor duasi okunan 340 tane okuyacak"LISTE KISIALIMINAKAPALIDIR"

1 - Patronicee =》342 (bitirdi)
2- G guzbahar =》342 (bitirdi)
3- braindamage =》
4- hasbeee =》342 (bitirdi)
5- Saksi_Degilim_Ben =》
6- sevdakusum =》342 (bitirdi)
7- Sealand =》
8- aysimason =》
9- buttrfly =》
10- Kuzu_mm =》342 (bitirdi)
11- whiterose00 =》
12- @ozzge81 =》342 (bitirdi)
13- C cemre y =》

C cemre y nin duasi;Ey dualara icabet eden bize şah damarımızdan daha yakın olan Allah'ım " Bana dua edin kabul edeyim"Duaniz olmasa neyinize kıymet edeyim" buyuruyorsun buna istinaden rabbim sen bana ve isteyen herkesehayırlı sağlıklı sıhatli güzelahlaklıevlatlar nasib eyle ve onlari senin yolunda yetistirebilmeyi nasib eyle sen ol deyip olduransın seninrahmetinde kudretinde sonsuzdur tabbim sen bizlere en guzel isimlerinle tecelli eylegunahlarimiz cokolsadasenbizlerikapindan boşcevirmedualarimizi kabul eyle Allah' ım Amin.

Arkadaslar herkes okudugu sayiyi Patronicee okudum yazsın
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahe vemelaikete hüyü sallune alenne biyyiyaeyyühellezineamenusallüaleyhi vesellimuteslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriciyeyi okumaya başlıyoruz…

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,ve alâ âlihi ve sahbihî fikülli lemhatin ve nefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi C cemre y

okunacak dua sayısı 4444 kişi başına 342 sayı düşüyor duasi okunan 340 tane okuyacak"LISTE KISIALIMINAKAPALIDIR"

1 - Patronicee =》342 (bitirdi)
2- G guzbahar =》342 (bitirdi)
3- braindamage =》342 (bitirdi)
4- hasbeee =》342 (bitirdi)
5- Saksi_Degilim_Ben =》
6- sevdakusum =》342 (bitirdi)
7- Sealand =》
8- aysimason =》
9- buttrfly =》
10- Kuzu_mm =》342 (bitirdi)
11- whiterose00 =》
12- @ozzge81 =》342 (bitirdi)
13- C cemre y =》

C cemre y nin duasi;Ey dualara icabet eden bize şah damarımızdan daha yakın olan Allah'ım " Bana dua edin kabul edeyim"Duaniz olmasa neyinize kıymet edeyim" buyuruyorsun buna istinaden rabbim sen bana ve isteyenherkesehayırlı sağlıklı sıhatli güzelahlaklıevlatlar nasib eyle ve onlari senin yolunda yetistirebilmeyi nasib eyle sen ol deyip olduransın seninrahmetinde kudretinde sonsuzdur tabbim sen bizlere en guzel isimlerinle tecelli eylegunahlarimiz cokolsadasenbizlerikapindanboşcevirmedualarimizi kabul eyle Allah' ım Amin.

Patronicee bende katılmak istiyorum daha once de yazmıstım fakat sanki oldukça yavaş ilerliyor gibi yeni liste başlar mı ne zaman başlar acaba canım?

Benim bir dua grubum daha var Hz. İbrahim'in duasini okuyoruz orayada link atsan belki gelen olur. Bende atarimda nasil yapıldığını bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…