Her türlü dileğimiz için her gün bir kişiye 313 adet Ayetelkürsi okuyalım :)

H HumeyraNaz 'ın duası için;

Allahım günahlarımı affet yaptığım ibadetleri kabul et yapamadığım ibadetleri yapmayı nasip et sağlıklı hayırlı bir ömür nasip et imanlı yaşayıp imanlı ölmeyi nasip et. Allahım çocuklarıma sana emanet ettim sağlıklı hayırlı namazlı abdestli bir ömür nasip et hayırlı iş hayırlı eş hayırlı evlatlar nasip et imanlı bir yaşam imanlı bir ölüm nasip et...Allahım eşime namaz kılmayı nasip et işlerini hayırlı et helalinden bol kazançlar nasip et helal yolda harcamayı nasip et birbirimize olan sevgimizi muhabbetimizi arttır bizim için hayırlı olacaksa sağlıklı hayırlı bir evlat nasip et...rahmetli olan yeğenim Muhammed Emre’nin kabrini nurlarla doldur ona rahmet et cennetlik kullarından eyle... burada bu duaya icabet edenlerin ne dileği ne isteği varsa sen hayırlı olanları kabullerin en güzeliyle kabul et rabbim ... AMİN

Salat-ı Tefriciye okuyacak kişi öncelikle 5, 10 veya 25 kere ''Estağfirullah el-Azim ve etübü ileyh'' diye tövbe istiğfar eder.
Salat-ı tefriciyye'ye başlamak için;

Sonra '' Euzu-Besmele'' ile ''İnnallahe ve melaiketehü yüsallune alennebiyyi ya eyyühellezine amenu sallü aleyhi ve sellimu teslima''ayetini okur. Sonra kalbi ve dili ile istenilen şey için niyet eder ve Salat-ı Tecrifiye'yi okumaya başlar. Eger kendisi bilmiyor ve okumaya gücü yetmiyorsa başka birine vekaleten de okutabilir.

Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir 556 adet
@Numanayse 556 adet
5 528mucizemmm 556 adet okudu
braindamage braindamage 556 adet okudu
Uraniaaflora Uraniaaflora 555 adet okudu
H HumeyraNaz 555 adet
Selenofil Selenofil 555 adet
Elmas2326 Elmas2326 555 adet okudu

Son düzenleme:
10 adet Ayetel kürsi okudum yanlış anlamadıysam.
kalan sayı: 80
Yok canim ayeter kursi değil tefriciye okuyoruz salati tefriciye duası bu;
“ALLAHUMME SALLİ SALÂTEN KÂMİLETEN VE SELLİM SELÂMEN TÂMMEN ALÂ-SEYYİDİNA MUHAMMEDİN ELLEZİ TENHALLÜ BİHİ’L ‘UKADU VE TENFERİCU BİHİ’L-KÜRABU VE TUKDÂ BİHİ’L-HAVÂİCU VE TÜNÂLÜ BİHİ’R-RAĞÂİBU VE HUSNU’L-HAVÂTİMİ VE YUSTESKA’L-ĞAMÂMU Bİ-VECHİHİ’L-KERÎMİ VE ‘ALÂ ÂLİHİ VE SAHBİHİ FÎ-KÜLLİ LEMHATİN VE NEFESİN Bİ-‘ADEDİ KÜLLİ MA’LÛMİN LEK.”
ANLAMI:

“YA RAB! EFENDİMİZ MUHAMMED’E TAM VE MÜKEMMEL BİR SALAT VE SELAM EYLE. O NEBİ Kİ, ONUN YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE DÜĞÜMLER ÇÖZÜLÜR, SIKINTILAR DAĞILIR, İHTİYAÇLAR KARŞILANIR, ARZULARA VE GÜZEL AKIBETLERE ERİŞİLİR, BULUTLARDAN YAĞMUR DÖKÜLÜR… ONUN ÂLİNE VE ASHABINA DA SALÂT VE SELAM EYLE YA RAB! HER AN, HER NEFESTE VE SENİN BİLDİKLERİNİN SAYISINCA.”

Hümeyranaz Hazal’ın için okumamıştı onu bitirdik benim içinde okuyamayacağını söylemişti braindamage braindamage okuduğu 30 benim için sayabiliriz hümeyranazın yerine
Tamam canim senin için de okuyacağız braindamage hazalin sayısından düşeriz yazınca kafam karıştı 🙈simdi humeyranaz yerine senin için okuyoruz
30 okudu braindamage
Kalan sayı 525
50 aldım Kalan sayı 475

Allahım günahlarımı affet yaptığım ibadetleri kabul et yapamadığım ibadetleri yapmayı nasip et sağlıklı hayırlı bir ömür nasip et imanlı yaşayıp imanlı ölmeyi nasip et. Allahım çocuklarıma sana emanet ettim sağlıklı hayırlı namazlı abdestli bir ömür nasip et hayırlı iş hayırlı eş hayırlı evlatlar nasip et imanlı bir yaşam imanlı bir ölüm nasip et...Allahım eşime namaz kılmayı nasip et işlerini hayırlı et helalinden bol kazançlar nasip et helal yolda harcamayı nasip et birbirimize olan sevgimizi muhabbetimizi arttır bizim için hayırlı olacaksa sağlıklı hayırlı bir evlat nasip et...rahmetli olan yeğenim Muhammed Emre’nin kabrini nurlarla doldur ona rahmet et cennetlik kullarından eyle... burada bu duaya icabet edenlerin ne dileği ne isteği varsa sen hayırlı olanları kabullerin en güzeliyle kabul et rabbim ... AMİN
Elmas için 556 tane okudum Rabbim hayırlısı ile dualarini kabul etsin InşaAllah 😇

X