Her türlü dileğimiz için her gün bir kişiye 313 adet Ayetelkürsi okuyalım :)

H HumeyraNaz canım senin için okudum Rabbim en tez zamanda kabul etsin insAllah
braindamage braindamage canım bende namazimi kıldım duam şu şekilde

Rabbim öncelikle sen bilerek bilmeyerek yaptigim tum Gunahlarimi affet dualarimi ve ibadetlerimi kabul et sana layık kul habibine layık ümmet olmayi nasip eyle. Senden yardımını istiyorum güzel Allahım kübra kardesimle birlikte okudugumuz dualari kabul eyle sen ikimizede mutlu olacagimiz hayırlı maneviyatli bi yuva nasip et borclarimdan da sana siginiyorum rabbim ve son olarak okumakta oldugum hatimi serifi de eksikleri noksanlari tamamiyla şimdiden kabul buyur Senden başka yardım isteycek gidecek hiçbi kapim yok Allahim burda duamiza icabet eden tüm kardeslerimimde duasını kabul eyle guzel Allahim amiiin.
Canım senin niyetine okudum Allah kabul etsin

braindamage braindamage kendi niyetime okudum canım arkadaşa gectim giremedim kusura bakmayin bulantilarim basladi biraz zorlaniyorum oyuzden. Herkesten Allah razı olsun tekrar değerli zamaninizi ayırdığınız için cok tesekkur ediyorum arkadaşlar Rabbim cumlemizin dualarini kabul eylesin hayrlisiyla inşaallah 🤲♥️♥️♥️♥️

H HumeyraNaz 'ın duası için;

Salat-ı Tefriciye okuyacak kişi öncelikle 5, 10 veya 25 kere ''Estağfirullah el-Azim ve etübü ileyh'' diye tövbe istiğfar eder.
Salat-ı tefriciyye'ye başlamak için;

Sonra '' Euzu-Besmele'' ile ''İnnallahe ve melaiketehü yüsallune alennebiyyi ya eyyühellezine amenu sallü aleyhi ve sellimu teslima''ayetini okur. Sonra kalbi ve dili ile istenilen şey için niyet eder ve Salat-ı Tecrifiye'yi okumaya başlar. Eger kendisi bilmiyor ve okumaya gücü yetmiyorsa başka birine vekaleten de okutabilir.

Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir 556 adet okudu
@Numanayse 556 adet
5 528mucizemmm 556 adet okudu
braindamage braindamage 556 adet
Uraniaaflora Uraniaaflora 555 adet
H HumeyraNaz 555 adet
Selenofil Selenofil 555 adet okudu
Elmas2326 Elmas2326 555 adet okudu

Salat-ı Tefriciye okuyacak kişi öncelikle 5, 10 veya 25 kere ''Estağfirullah el-Azim ve etübü ileyh'' diye tövbe istiğfar eder.

Sonra '' Euzu-Besmele'' ile ''İnnallahe ve melaiketehü yüsallune alennebiyyi ya eyyühellezine amenu sallü aleyhi ve sellimu teslima''ayetini okur. Sonra kalbi ve dili ile istenilen şey için niyet eder ve Salat-ı Tecrifiye'yi okumaya başlar. Eger kendisi bilmiyor ve okumaya gücü yetmiyorsa başka birine vekaleten de okutabilir.

@Numanayse 556 adet
H HumeyraNaz 555 adet
Elmas2326 Elmas2326 arkadaş duasını paylaşsa bitirenler ona başlardı çok yavaş ilerliyoruz kızlar

@Numanayse 556 adet
H HumeyraNaz 555 adet
Canim duami da ekleseydin daha iyi olmaz mıydı hani diğer günler yaptığımız gibi :KK66:

H HumeyraNaz 'ın duası ;

Rabbim öncelikle sen bilerek bilmeyerek yaptigim tum Gunahlarimi affet dualarimi ve ibadetlerimi kabul et sana layık kul habibine layık ümmet olmayi nasip eyle. Senden yardımını istiyorum güzel Allahım kübra kardesimle birlikte okudugumuz dualari kabul eyle sen ikimizede mutlu olacagimiz hayırlı maneviyatli bi yuva nasip et borclarimdan da sana siginiyorum rabbim ve son olarak okumakta oldugum hatimi serifi de eksikleri noksanlari tamamiyla şimdiden kabul buyur Senden başka yardım isteycek gidecek hiçbi kapim yok Allahim burda duamiza icabet eden tüm kardeslerimimde duasını kabul eyle guzel Allahim amiiin.

@Numanayse 556 adet
braindamage braindamage 556 adet okudu
H HumeyraNaz 555 adet

X