Her türlü dileğimiz için her gün bir kişiye 313 adet Ayetelkürsi okuyalım :)

Kızlar hakkınızı helal edin bir haftadir yoğunluktan siteye giremedim :KK43:
Duamızı bitirdik her birimiz için inşaAllah hayırlısıyla kabul olur her birimizinki.. Bir sonraki tur için devam edelim der misiniz? Gerçi tefriciyye biraz zor oluyor, 16641 adet Ya Latif mi okusak bu turda? Katılırsanız eğer.

Duamızı bitirdik her birimiz için inşaAllah hayırlısıyla kabul olur her birimizinki.. Bir sonraki tur için devam edelim der misiniz? Gerçi tefriciyye biraz zor oluyor, 16641 adet Ya Latif mi okusak bu turda? Katılırsanız eğer.
Olur canim ben devam ederim Ya Latif okunacaksa

Bende katılırım canım

Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir 5 528mucizemmm C cansu_tr Elmas2326 Elmas2326 Birkadinsorusu Birkadinsorusu Selenofil Selenofil H HumeyraNaz Uraniaaflora Uraniaaflora Rainbow Peace Rainbow Peace ayseMsb ayseMsb

Kızlarr 15 gündür siteye giremedim :KK43: Pazartesi duaya başlayalım derim Ya Latif esmasına, katılır mısınız?
Sormuştum ama aradan zaman geçti baya tekrar sorayım dedim. Başka katılmak isteyen olur mu etiketler misiniz??
İşe başladım çok yoğun çalışıyorum sayıya göre fazla okuyamam. Kendim okudukça sayı bildirebilirim

X