Her güne AYETEL KÜRSİ VE FATİHA

28okudum eksikler için

Sargoz kalan eksikleri de hesaplarsan, bana bildir, ben okurum kalanini.

S Sargoz ben herkes için hep ayetel kursi okudum ben hep öyle gördüm Can'ım ne olacak şimdi

S Sargoz ben herkes için hep ayetel kursi okudum ben hep öyle gördüm Can'ım ne olacak şimdi
Ya bende ilk buraya katildigimda sargoza sordum. 313 tane okunan ayetel kursi degil mi diye, biz fatiha okuyoruz demisti. Ok! dedim bende. Seninde yanlis anlaman normal canim. Hepimjzin kafasinda 313 ayetel kursi diye yer etmis, ondan yani. Dualari kabul edecek Allahtir, ve onemli olan da niyettir. Bisey olmaz diye dusunuyorum ben. Yine de sargoz arkadasimiz ne derse, o sekilde yaparsin tabi.

Can'ım senin paylaşimin içim Fatiha'n okudum canım

Hanimlar, normalde Cumartesi Pazar okumamiz yoktu ama, bugun istisna. Sargoz arkadasimiz banlanmis. O yuzden ben yazmak istedim.
Arkadaslar okuyamayan arkadaslarin yerine okuduk biz yorgun anneanne ile birlikte eksik sayiyi. Allah kabul etsin hepimizin duasini.
Normal listeye donelim InşaAllah. Sargoz arkadasimiz yok. Y yesil_zeytin_ ve @gelecekelbetgelecek den baska mazeratli olan kimse var mi, varsa yazin, yeni sayiyi paylastiralim.

Kizlar bugunlerde bekledigim onemli bir sinav sonucum var, benide dualariniza alirsaniz cok sevinirim. Allah simdiden razi olsun ve sikintilarinizi gidersin

Bismilllahirrahmanirrahim.
Kızlar lütfen sıradaki kişiye, bu liste kapatılmadan okuma yapmayın.
Toplu okuma yapılmayacaktır.
Mazareti biten ya da başlayanlar hemen bildirirse sevinirim.
Cumartesi- Pazar okuma yok.
313 fatiha
kişi başına düşen sayı : 44
313 e tamamlamak için : 5
LİSTEMİZ KAPALIDIR
1- yumiti
2- @gelecekelbetgelecek mazeretli
3- Lale kozan
4- Y yesil_zeytin_ mazeretli
5- C Camille_claudel
6- @Ecrin ensar bebek_elif
7- whiterose00
8- Luna28
9- COLIN mazeretli
10- S Sargoz banlı
11 - yorgun anneanne
COLIN'in duası:
(Ömer kızı Aslı) Kuran-ı Kerim'i öğrenmeye çalışıyorum. Ama zorlanıyorum. Zorlanınca da hevesim kırılıyor. Allahım Sen bana kolaylıklar nasip eyle. Şüphesiz, kolaylaştıran da zorlaştıran da sensin Rabbim. İçimdeki öğrenme aşkını her daim taze tutabilmem için bana yardım et. Ve bir gün, hayalimdeki gibi Kuran okuyabilmeyi bana nasip eyle. (Amin)

Okudum cnm

Bismilllahirrahmanirrahim.
Kızlar lütfen sıradaki kişiye, bu liste kapatılmadan okuma yapmayın.
Toplu okuma yapılmayacaktır.
Mazareti biten ya da başlayanlar hemen bildirirse sevinirim.
Cumartesi- Pazar okuma yok.
313 fatiha
kişi başına düşen sayı : 44
313 e tamamlamak için : 5
LİSTEMİZ KAPALIDIR
1- yumiti
2- @gelecekelbetgelecek mazeretli
3- Lale kozan
4- Y yesil_zeytin_ mazeretli
5- C Camille_claudel okudu
6- @Ecrin ensar bebek_elif okudu
7- whiterose00 okudu
8- Luna28
9- COLIN mazeretli
10- S Sargoz banlı
11 - yorgun anneanne
COLIN'in duası:
(Ömer kızı Aslı) Kuran-ı Kerim'i öğrenmeye çalışıyorum. Ama zorlanıyorum. Zorlanınca da hevesim kırılıyor. Allahım Sen bana kolaylıklar nasip eyle. Şüphesiz, kolaylaştıran da zorlaştıran da sensin Rabbim. İçimdeki öğrenme aşkını her daim taze tutabilmem için bana yardım et. Ve bir gün, hayalimdeki gibi Kuran okuyabilmeyi bana nasip eyle. (Amin)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…