Her güne AYETEL KÜRSİ VE FATİHA

Bismilllahirrahmanirrahim.
Kızlar lütfen sıradaki kişiye, bu liste kapatılmadan okuma yapmayın.
Toplu okuma yapılmayacaktır.
Mazareti biten ya da başlayanlar hemen bildirirse sevinirim.
Cumartesi- Pazar okuma yok.
313 fatiha
kişi başına düşen sayı : 31
313 e tamamlamak için : + 3
LİSTEMİZ KAPALIDIR
1- yumiti yumiti OKUNDU
2- H Hayalimi_yasarken
3- Lale kozan Lale kozan OKUNDU
4- @_asmunikal_ OKUNDU
5- C Camille_claudel OKUNDU
6- @Ecrin ensar bebek_elif OKUNDU
7- whiterose00 whiterose00 OKUNDU
8- Luna28 Luna28
9- COLIN COLIN OKUNDU
10 - yorgun anneanne yorgun anneanne OKUNDU
Yorgun anneanne'nin duasi: Oğlum üniversite için tercih yapacak hayırlısı ile güzel bi yere yerleşsin. (Amin).

Hanımlar, listemiz bitti sayılır. Sayılır diyorum çünkü Luna28 Luna28 adlı arkadaşımız henüz bildirim yapmadı okuduğuna dair. Okuyunca haber verecektir diye ümit ediyorum.
Şimdi, Sargoz arkadaşımız sanırım üyelik iptali yaptırmış. Bende listeyi bitirmek adına geçici olarak devralmıştım listeyi. Listeyi yeniden hazırlayamayacağım ben. Çok yavaş ilerliyor çünkü. Sizlerden biriniz devralıp devam ettirmek isterse olabilir tabi. Ama ben çıkıyorum listeden. Allah hepinizden razı olsun, Cümlemizin duaları kabul olsun İnşaAllah. (Amin) Hakkınızı helal edin.
1- yumiti yumiti
2- H Hayalimi_yasarken
3- Lale kozan Lale kozan
4- @_asmunikal_
5- C Camille_claudel
6- @Ecrin ensar bebek_elif
7- whiterose00 whiterose00
8- Luna28 Luna28
10 - yorgun anneanne yorgun anneanne

Allah razı olsun canım
Hanımlar, listemiz bitti sayılır. Sayılır diyorum çünkü Luna28 Luna28 adlı arkadaşımız henüz bildirim yapmadı okuduğuna dair. Okuyunca haber verecektir diye ümit ediyorum.
Şimdi, Sargoz arkadaşımız sanırım üyelik iptali yaptırmış. Bende listeyi bitirmek adına geçici olarak devralmıştım listeyi. Listeyi yeniden hazırlayamayacağım ben. Çok yavaş ilerliyor çünkü. Sizlerden biriniz devralıp devam ettirmek isterse olabilir tabi. Ama ben çıkıyorum listeden. Allah hepinizden razı olsun, Cümlemizin duaları kabul olsun İnşaAllah. (Amin) Hakkınızı helal edin.
1- yumiti yumiti
2- H Hayalimi_yasarken
3- Lale kozan Lale kozan
4- @_asmunikal_
5- C Camille_claudel
8- Luna28 Luna28

1- yumiti yumiti
2- H Hayalimi_yasarken
3- Lale kozan Lale kozan
4- @_asmunikal_
5- C Camille_claudel
8- Luna28 Luna28
Bnde cikmak durumndayim cnm :KK66:

X