Her güne AYETEL KÜRSİ VE FATİHA

Hanimlar, normalde Cumartesi Pazar okumamiz yoktu ama, bugun istisna. Sargoz arkadasimiz banlanmis. O yuzden ben yazmak istedim.
Vatanin ve milletin bölünmez bütünlüğü icin 313 fatiha okuyalim diyorum. Katilmak isteyenler okuyabilir. 31+3 okunacak. Kisi basi 31 tane. 31+3 u de ben okuyacagim İnşallah. Rabbim dualarimizi kabul eylesin. Sargoz arkadasim, kusura bakma, senden de habersiz davraniyorum ama banlanmissin, haber de veremiyorum o yuzden.
1- yumiti yumiti okundu
2- H Hayalimi_yasarken
3- Lale kozan Lale kozan okundu
4- Y yesil_zeytin_
5- C Camille_claudel
6- @Ecrin ensar bebek_elif okundu
7- whiterose00 whiterose00
8- Luna28 Luna28
9- COLIN COLIN okundu
10 - yorgun anneanne yorgun anneanne

Hanimlar, normalde Cumartesi Pazar okumamiz yoktu ama, bugun istisna. Sargoz arkadasimiz banlanmis. O yuzden ben yazmak istedim.

Allah razı olsun canım

Vatanin ve milletin bölünmez bütünlüğü icin 313 fatiha okuyalim diyorum. Katilmak isteyenler okuyabilir. 31+3 okunacak. Kisi basi 31 tane. 31+3 u de ben okuyacagim İnşallah. Rabbim dualarimizi kabul eylesin. Sargoz arkadasim, kusura bakma, senden de habersiz davraniyorum ama banlanmissin, haber de veremiyorum o yuzden.
1- yumiti yumiti okundu
2- H Hayalimi_yasarken
3- Lale kozan Lale kozan okundu
4- Y yesil_zeytin_
5- C Camille_claudel
6- @Ecrin ensar bebek_elif okundu
7- whiterose00 whiterose00
8- Luna28 Luna28
9- COLIN COLIN okundu
10 - yorgun anneanne yorgun anneanne
31 okudum

62 sayı eksik kızlar isteyenler pay edebiliriz

62 sayı eksik kızlar isteyenler pay edebiliriz
Ben ayetel kursi okudum ya

X