Her güne AYETEL KÜRSİ VE FATİHA

313 tam bolunmuyorsa kisi sayisina, kalan sayiyi, o gun kim icin okunuyorsa o okusun. Mesela bana okundugu gun eksik sayiyi ben okuyayim. O sekilde karisiklik olmaz. Eger sorun buysa tabi.
Sorun bu değil canim ben bugünkü sayıyı pay etmeden dünkü sayıya göre okuma yapanlar oldu yorgun anneanne arkadaş imiz mazereti ni bildirmeden okudu dun listede değil di ama ekle diye bir iki defa soyleyince ekledim ben sayiyi ve sabah okuma yapmis vs vs neyse yarin yeniden başlarız

Anladim, iyi geceler.

Bismilllahirrahmanirrahim
kızlar ne olur sıradaki kişiye bu liste kapatılmadan okuma yapmayın
toplu okuma yapılmayacaktır
mazareti biten yada başlaynlar hemen bildirirse sevinirim

313 fatiha
kişi başına düşen sayı : 34
313 e tamamlamak için : 7 bu sayıyı isteyen 1 kişi okuyabilir

LİSTEMİZ KAPALIDIR
1- yumiti
2- H Hayalimi_yasarken
3- Lale kozan
4- Y yesil_zeytin_
5- C Camille_claudel
6- @Ecrin ensar bebek_elif
7- whiterose00 mazaretli
8- Luna28
9- COLIN
10- S Sargoz
11 - yorgun anneanne mazaretli
H Hayalimi_yasarken in duası :selinin hormon tedavisi hayırlı birşekilde sonuçlansın.gebeliğe engel olmasın.kolay doğal yoldan kısa Zaman'da hayırlı bir gebelik olsun.eli ayağı düzgün sağlık bir evlat nasip eylesin Allahım.şimdiden dualarınız kabul olsun .Amin..

Himmm tekrar okuyoruz dimi 313 e tamamlamak icin tamam ozaman ben aldim bugunu 34 tane aksama bildirim yaparim baya karismis ortalik neyse saglik olsun kizlar

Bismilllahirrahmanirrahim
kızlar ne olur sıradaki kişiye bu liste kapatılmadan okuma yapmayın
toplu okuma yapılmayacaktır
mazareti biten yada başlaynlar hemen bildirirse sevinirim

313 fatiha
kişi başına düşen sayı : 34
313 e tamamlamak için : 7 bu sayıyı isteyen 1 kişi okuyabilir

LİSTEMİZ KAPALIDIR
1- yumiti okudu
2- H Hayalimi_yasarken
3- Lale kozan okudu
4- Y yesil_zeytin_
5- C Camille_claudel okudu
6- @Ecrin ensar bebek_elif
7- whiterose00 mazaretli
8- Luna28
9- COLIN
10- S Sargoz
11 - yorgun anneanne mazaretli
H Hayalimi_yasarken in duası :selinin hormon tedavisi hayırlı birşekilde sonuçlansın.gebeliğe engel olmasın.kolay doğal yoldan kısa Zaman'da hayırlı bir gebelik olsun.eli ayağı düzgün sağlık bir evlat nasip eylesin Allahım.şimdiden dualarınız kabul olsun .Amin..

Helal olsun Can'ım .7 taneyi hala almadı biri.başkasına edilen duanın makbulüne inananlardanım ..ben okumasam listedeki bir arkadaş alsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…