Her güne AYETEL KÜRSİ VE FATİHA

Bismilllahirrahmanirrahim
313 fatiha için listemiz
kurallar
günlük 1 kişiye okunacak
mazaretliler okuma yapmayacak
313 sayısı okuyabilenlere pay edilecek
3 listeye mazaretsiz okumayan liste dışı kalacak
sıradaki kişi duasını geceden paylaşacak
313 fatiha
kişi başına düşen sayı : 44 tane
313 e tamamlamak için :5 tane yumiti tamamladı

LİSTEMİZ KAPALIDIR
1- yumiti okudu
2- H Hayalimi_yasarken okudu
3- Lale kozan okudu
4- Y yesil_zeytin_ mazaretli
5- C Camille_claudel okudu
6- @Ecrin ensar bebek_elif okudu
7- whiterose00 mazaretli
8- Luna28 okudu
9- COLIN (banlanmış) mazaretli
10- S Sargoz okudu
yumiti nin duası : eşim Ümit tayin olduğu yere hayırlısıyla gitsin tırnağı kırılmadan burnu bile kanamadan hayırlısıyla gidip gelsin yaptıracağımiz tüp bebek tedavisi hayırlısıyla tutsun inşallah amin

Bismilllahirrahmanirrahim
313 fatiha için listemiz
kurallar
günlük 1 kişiye okunacak
mazaretliler okuma yapmayacak
313 sayısı okuyabilenlere pay edilecek
3 listeye mazaretsiz okumayan liste dışı kalacak
sıradaki kişi duasını geceden paylaşacak
313 fatiha
kişi başına düşen sayı : 34
313 e tamamlamak için : 7

LİSTEMİZ KAPALIDIR
1- yumiti
2- H Hayalimi_yasarken
3- Lale kozan
4- Y yesil_zeytin_
5- C Camille_claudel
6- @Ecrin ensar bebek_elif
7- whiterose00 mazaretli
8- Luna28
9- COLIN (banlanmış) mazaretli
10- S Sargoz
11- yorgun anneanne
H Hayalimi_yasarken in duası :selinin hormon tedavisi hayırlı birşekilde sonuçlansın.gebeliğe engel olmasın.kolay doğal yoldan kısa Zaman'da hayırlı bir gebelik olsun.eli ayağı düzgün sağlık bir evlat nasip eylesin allahım.şimdiden dualarınız kabul olsun .Amin..

Canim ben bugun selin icin okumustum ama niyeti icin tekrar dua edicem okudu yazar misin orYa

Canim ben bugun selin icin okumustum ama niyeti icin tekrar dua edicem okudu yazar misin orYa
44 mü okumuştun keşke sayıyı pay etmemi bekleseydiniz 313 ten ne 1 fazla ne 1 eksik olmamalı kızlar dediğim gibi liste paylaşılmadan önden okuma olunca sorunlar olabiliyor

sabah sen yeni listeye hazırlıyacam deyince bende okudum
ben istemiyorsan listeden sil
Bak canim liste hergun sırada ki kişiye gecilecegi icin yenileniyor ama kisiler değişmiyor sadece mazaretli ler varsa sqyi degisiklik gosteriyor ben sabah listeyi paylasamadim mazaretli durumu da belli degildi sayi da sen ben sabah okudum yazinca bende kactane okudun yazdim çünkü eger fazlaysa bir arkadaş eksik okusun diye çünkü sayi 313 olmali 1 eksik veya fazla degil dun liste kapali dedigim halde yaz benide dedin kirmamak icin yazdim simdi de sayi pay etmişim sil diyorsun kararı ni ver de sayi isini halledeyim canim

yorgun anneanne cNım S Sargoz duanın hassasiyetini dile getirmeye çalışıyor.sayının çok önemli olduğuna önem veriyor.sizi ya da başkasını istemek yada istememek değil. Bu sizin dua sırasınız geldiğinde yine başkasına aynı davranışı göstereceği anlamını taşıyor. Gönüllülük var allah razı olsun uğraşıyor .bızim için uğraşıyor

ya ben kimseyi yormak istemem canım dün 44 okudum bilgi vermemişim
yarın seni listeye alacam deyince bende dua niyetine okudum biraz kalınca liste başlayınca kalaınıokum
okudum diye biliri yaptım adelıiken okunur diye biliyorum kimseyide kırmak istemem

Sayılı dua cok onemli ve hassas bir konu dikkat etmem lazım sonucta listeyi ben baslattim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…