Her güne AYETEL KÜRSİ VE FATİHA

Bende söylediklerine katılıyorum.

Gelipte bildirebilecek durumda olanlar gelip bildirebilir. Ama hiç gelecek durumu yoksa buna birşey diyemeyiz. Ben adımı ta sonlara attım önceliği listeye verdim. Olurda ses çıkmazsa bir sonraki güne kadar o zaman beklemez okuruz paylaşırız aramızda canım.

şuan esnek olduğu için esnek konuya uğranıyor. bence hergün bir kişiye okunacak dense, herkes bilir ona göre hareket eder. kalabalığız sayıda az düşüyor zaten, eğer bu şekilde gidersek 1aydan fazla sürer.
benim kişisel fikrim tabiki

Bunun günlük olduğu aşikar zaten her güne diyor en başta. Herkes bilincinde olayın fazlası ile. Gelemeyenlerde gelmedikleri için huzursuzdur eminim. 16 insan 16 farklı hayat dedim üstteki yazımda. Bu tür durumlar bana göre normal açıkçası. Olurda gelinmezse beklenmez 1-2 kişi için. Böylelikle listede uzamaz. Dün beklemem 1 kişi için yanlış oldu. :-/

Ben bayadır bu dua grubundayim genelde böyle oluyor bugün veya dün için söylemedim bunu genelde durum böyle Cilekkokusu12345 @NEFSSEMS de bilir böyle olduğunu herkesin işi olabilir ve giremiyebilir ama dedigim gibi birazcık daha özenli olmalıyız

Ya mazaretliyum olan hasta olan geldin okusyamayacagim desin birileri mutlaka tamamlar önemli olan 313 ü bir günde tamamlamak herkesin duası kabul olur inşallah
Gelemeyecek halde olanlar nasıl gelip demeli peki? Atıyorum kaza geçirdi gelebilir mi bu durumda?

Ben eskiyi bilemeyecegim malesef...
Bu kadar kisi hemfikirseniz dogrudur, ben bilemiyorum...

Gelemeyecek halde olanlar nasıl gelip demeli peki? Atıyorum kaza geçirdi gelebilir mi bu durumda?
Evet haklısın canım ama lütfen yanlış anlaşılma olmasın ben dua sirasi benim olduğum için demiyorum bunu herkes için aynı durum oldu eskiden o yüzden ayrıca burada seni suçlamak gibi bir durum söz konusu değil allah razı olsun sen uğraşıyor Liste yapıyor takip ediyorsun canım lütfen yanlış anlaşılmaya neden olduysam herkes hakkını Helal etsin

bitanem bende günlük istiyorum bak sürekli yeniliyorum listeyi ben gözlerine sokuyorum insanların sık sık gelin diye bundan sonra 1-2 kişi beklenmeyecek yeni liste açılacak ister okuruz ister kendileri okuyunca ekleriz o bizim bileceğimiz iş günlük açılsın herkesin listesi ben dikkat ederim eksikler için

LİSTEMİZ ALIMA KAPALIDIR
Cumartesi ve Pazar okuma yapılmayacaktır
KİŞİ BAŞINA: 19 tane Ayetel Kursi
KALAN SAYI: 9 tane Cilekkokusu12345 tamamladı
Mazeretlileri gönüllüler tamamlayacaktır

yumiti için okuyoruz bu gün :)

LİSTEMİZ

1. @Gui mazeretli
2. @NEFSSEMS okudu
3. gulfuren okudu
4. yumiti okudu
5. Cilekkokusu12345 okudu
6. tersgiden kanguru
7. Y yesil_zeytin_ okudu
8. C Camille_claudel okudu
9. Sealand okudu
10. kardelen063 okudu
11. K krkr mazeretli
12. guiding1 okudu
13. femmepetal
14. piskKo
15. mahperi hatun okudu
16. Hannaz okudu

yumiti ^nin duası: Estağfurullah Estağfurullah Estağfurullah elhamdülillah elhamdülillah. Elhamdülillah Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed.Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala aliseyyidina muhammet. Allahümme alâ seyyidina muhammedin ve ala aliseyyidina muhammet. Rabbim nurten kulunun eşinin tayininin hayırlı bir yere çıkması eşimin tayininin çıktığı yerden tirnagimz kirilmadan burnumuz bile kanamadan hayırlısıyla gidip gelmemizi nasip etsin inşallah. Nurten kulunun eşiyle muhabbeti artsin onlara hayırlı sağlıklı sıhhatli eli ayağı düzgün aklı salim dini bütün allah korkusu olan hayırlı evlatlar nasip et rabbim Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala aliseyyidina muhammet, Allahumme salli ala seyyidina muhammedin ve ala aliseyyidina muhammet Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala aliseyyidina muhammet

38 tane olan mazeretlilerin sayısını yumiti tamamlamıştır Allah razı olsun ondan

LİSTEMİZ ALIMA KAPALIDIR

LİSTEMİZ

1. @Gui mazeretli
2. @NEFSSEMS okudu
3. gulfuren okudu
4. yumiti okudu
6. tersgiden kanguru
7. Y yesil_zeytin_ okudu
9. Sealand okudu
10. kardelen063 okudu
11. K krkr mazeretli
12. guiding1 okudu
13. femmepetal okudu
14. piskKo
15. mahperi hatun okudu
16. Hannaz okudu

yumiti ^nin duası: Estağfurullah Estağfurullah Estağfurullah elhamdülillah elhamdülillah. Elhamdülillah Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed.Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala aliseyyidina muhammet. Allahümme alâ seyyidina muhammedin ve ala aliseyyidina muhammet. Rabbim nurten kulunun eşinin tayininin hayırlı bir yere çıkması eşimin tayininin çıktığı yerden tirnagimz kirilmadan burnumuz bile kanamadan hayırlısıyla gidip gelmemizi nasip etsin inşallah. Nurten kulunun eşiyle muhabbeti artsin onlara hayırlı sağlıklı sıhhatli eli ayağı düzgün aklı salim dini bütün allah korkusu olan hayırlı evlatlar nasip et rabbim Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala aliseyyidina muhammet, Allahumme salli ala seyyidina muhammedin ve ala aliseyyidina muhammet Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala aliseyyidina muhammet

38 tane olan mazeretlilerin sayısını yumiti tamamlamıştır Allah razı olsun ondan

LİSTEMİZ ALIMA KAPALIDIR

LİSTEMİZ

1. @Gui mazeretli
2. @NEFSSEMS okudu
3. gulfuren okudu
4. yumiti okudu
6. tersgiden kanguru
7. Y yesil_zeytin_ okudu
9. Sealand okudu
10. kardelen063 okudu
11. K krkr mazeretli
12. guiding1 okudu
13. femmepetal okudu
14. piskKo okudu
15. mahperi hatun okudu
16. Hannaz okudu

Gormedigini farketmedim canim ondan...
Bugun yeni liste acmayacagim dedigin icin ekleme yapmiyorsun sanmistim
yok dünkü için ekledim onu :) açmıyorum çünkü tatlım sabahtan olmayınca olmuyor iş sabahındır derler yarın sabahtan açarım gün boyu geceye dek mutlaka biter bitmese dahi dediğimi yaparım 1-2 kişi beklemem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…