Her güne AYETEL KÜRSİ VE FATİHA

kızlar bu listede olamayacagım ama eksik kalan sayıları falan ben tamamlarım liste ilerlesin diye

çok ama çok kırılmıştm kuzum beni ve şartlarımı bilmeden eleştiri yagmuruna tuttular

Hayatım maalesef burda kaç bin çeşit insan varr ben bile hayret ediyorum...
Gerçek hayatta görmediğim goremeyecegim kişilikleri burda gördüm...
O yüzden yazarken kimseyi takmadan yazacaksın...
Neyse umarım daha iyisindir..

Hayatım maalesef burda kaç bin çeşit insan varr ben bile hayret ediyorum...
Gerçek hayatta görmediğim goremeyecegim kişilikleri burda gördüm...
O yüzden yazarken kimseyi takmadan yazacaksın...
Neyse umarım daha iyisindir..
daha iyi miyim bilmiyorum eşimle bir süredir iyidik ama dün yine durup dururken bagırıp çagırmaya başladı bende kavga etmeyelim diye diğer odaya geçtim orada uyudum sabah ta işe gitmiş biz uyurken

daha iyi miyim bilmiyorum eşimle bir süredir iyidik ama dün yine durup dururken bagırıp çagırmaya başladı bende kavga etmeyelim diye diğer odaya geçtim orada uyudum sabah ta işe gitmiş biz uyurken

Şimdi her evlilikte olur diyeceğim klasik olacak ama.
Inşallah daha iyi olursunuz.
Biraz senn biraz o alttan alınca sıkıntı olmaz ama senin yükün daha ağır tahminimce Rabbim sabır versin sana..

Şimdi her evlilikte olur diyeceğim klasik olacak ama.
Inşallah daha iyi olursunuz.
Biraz senn biraz o alttan alınca sıkıntı olmaz ama senin yükün daha ağır tahminimce Rabbim sabır versin sana..
sagol Allah razı olsun canım

Cilekkokusu12345 Cilekkokusu12345 yarın senin günün canım duanı yazarmısın:KK200:
Duam;
Allahim Razı olmadığın şeylerden, yaptıklarımı affet ve yapmadıklarımı yapmaktan koru! Kendisinden başka ilah bulunmayan Hay, Kayyum ve Azîm olan Allah’a istigfar eder ve günahlarıma pişman olup O’na sığınırım..Allahim okunan sureler hurmetine dualarimin kabulunu ve ölulerimize rahmet diliyorum evimizde huzuru bereketi eksik etme benim ve tüm okuyan arkadaslarimin, , amin

X