Her güne AYETEL KÜRSİ VE FATİHA

Nefs evet tatlım öyle okudum,yanı 12+12
Şimdi sayı ve dua sabit 19 tane ayetel kürsi dimi

Canimm sizin sayinizi kimseye bolusturmedim butun liste 19 tane okuyacak eksik fazla olmayacak yani onceden 19dan fazlaydi cunku sizin sayinizda baskalarina veriliyordu ❤

Kuzumm yaa şimdi mazeretli olanların sayılarını bolusturmezsen olmaz kii.
Sayı eksik oluyor 313 olmasi gerekiyor.
İsteyen okur dediğinde karışıklık olur..

Canim oyle istendi benlik durum yok siz ne isterseniz onu yapiyorum ben kolaylik adina

Canım benim sen zaten zahmet edip listeyi yapıyorsun Hakkını Helal Et..
Ama isteyen arkadaşlar niye istedi bilmiyorum ama.
Günlük 313 Ayetel Kürsi olması gerekiyor yaa.
O yüzden böyle olmaz mesela bugün 266 oluyor mazeretli olmayanlar okuyunca + 9 okunsa 275 oluyor...
Bence 313 u mazeretlileri çıkarıp geriye kalana bolmen uygun olur..
Böyle okursak sayı eksik olur Kuzucum...

Sayinin sabit olmasi icin istediler mazeretlileri okuyacaklarini yardimci olacaklarini dediler canim liste ortada eksik kalmayacak yani bugun 2ye dustu mazeretli zaten

LİSTEMİZ ALIMA KAPALIDIR
Cumartesi ve Pazar okuma yapılmayacaktır
KİŞİ BAŞINA: 19 tane Ayetel Kursi
KALAN SAYI: 9 tane
Mazeretlileri gönüllüler tamamlayacaktır

gulfuren için okuyoruz bu gün :)

LİSTEMİZ

1. @Gui mazeretli
2. Nefs okudu
3. gulfuren
4. yumiti
5. Cilekkokusu12345
6. tersgiden kanguru
7. Y yesil_zeytin_ okudu
8. C Camille_claudel
9. Sealand
10. kardelen063
11. K krkr mazeretli
12. guiding1
13. femmepetal
14. piskKo
15. mahperi hatun
16. Hannaz okudu

gulfuren ^in duası:Estağfirullah.Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali Muhammed. Hastalara şifa, dertlilere deva,borçlulara eda nasip eyle Ya Rabbim.Ülkemize huzur ver.Bizleri senin sevdiğin ve razı olduğun kullardan eyle.Allahım benim ve eşimin günahlarını bağışla.Bana,eşime ve çocuklarıma sağlık, huzur ver.Gönlümüzdeki isteklerimiz hayırlı olanlarını nasip eyle.Borçlarımızı bitirip, hayırlı bir ev almayı nasip eyle.Furkanıma
zihin açıklığı,içine çalışma isteği ver ve mutlu ve başarılı olacağı, hakkında hayırlı olan bir anadolu lisesini kazanmasını nasip eyle.Amin

Canimm sizin sayinizi kimseye bolusturmedim butun liste 19 tane okuyacak eksik fazla olmayacak yani onceden 19dan fazlaydi cunku sizin sayinizda baskalarina veriliyordu ❤
Bende onu söylüyorum canım. Mazaretlileri çıkarıp 313 ü ona bölmek lazım değil mi biliyorum öyle istediler ama bana eksik olur gibi sanki

Bende onu söylüyorum canım. Mazaretlileri çıkarıp 313 ü ona bölmek lazım değil mi biliyorum öyle istediler ama bana eksik olur gibi sanki
Su an icin okunmasi gereken 19+19 sayi var yalnizca mazeretliye ait :) eksik olmayacak iciniz ferah olsun tatlimm

19 tane okudum doğrumu şimdi eksik yada fazla..Benim takip ettiğim diğer dua sayfalarıda var bizde sayıda artış yada eksilme olmaz mazaretli olan mazeretli olduğunu bildirir bitince okuyamadağı herkese okur yada mazaretinden önce ne okursa

Dua gunluk bitmek zorunda sonradan olmaz canim en azindan bir sonraki kapanmali liste ondan oyle oynuyordu sayilar kisilere veriliyordu

19+ eksik kalan 9 taneyi okudum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…