Her güne AYETEL KÜRSİ VE FATİHA

kızlar çok özür dilerim ben hiç giremedim köye gitmek zorunda kalmıştım ama cuma cumartesi pazar için 30 ar tane okumuştum

Bu listeyi çok karıştırdım ben ya ne Zaman sadece ayetel kürsüye döndü hiç bi yerde okumadım,daha doğrusu ben girip kimin sırası,duası ne bakıyorum ve çıkıp okuyorum,arada geçen sohbetleri okumuyorum,neyse Nefs için 12+12 okumuştum,bugün kimin sırası?
24 tane ayetel kürsi mi okunuyor

LİSTEMİZ ALIMA KAPALIDIR
Cumartesi ve Pazar okuma yapılmayacaktır
KİŞİ BAŞINA: 19 tane Ayetel Kursi
KALAN SAYI: 9 tane
Mazeretlileri gönüllüler tamamlayacaktır

gulfuren için okuyoruz bu gün :)

LİSTEMİZ

1. @Gui mazeretli
2. Nefs
3. gulfuren
4. yumiti mazeretli
5. Cilekkokusu12345
6. tersgiden kanguru
7. @_asmunikal_
8. C Camille_claudel
9. Sealand
10. kardelen063
11. K krkr mazeretli
12. guiding1
13. femmepetal
14. piskKo
15. mahperi hatun
16. Hannaz

gulfuren ^in duası:Estağfirullah.Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali Muhammed. Hastalara şifa, dertlilere deva,borçlulara eda nasip eyle Ya Rabbim.Ülkemize huzur ver.Bizleri senin sevdiğin ve razı olduğun kullardan eyle.Allahım benim ve eşimin günahlarını bağışla.Bana,eşime ve çocuklarıma sağlık, huzur ver.Gönlümüzdeki isteklerimiz hayırlı olanlarını nasip eyle.Borçlarımızı bitirip, hayırlı bir ev almayı nasip eyle.Furkanıma
zihin açıklığı,içine çalışma isteği ver ve mutlu ve başarılı olacağı, hakkında hayırlı olan bir anadolu lisesini kazanmasını nasip eyle.Amin

Şimdi canım sen bana 12 Ayetel Kürsi 12 Fatiha mı okudun.
Bunu netlestirelimm.

Günaydın....
gulfuren için aldım Rabbim kabul etsin.

LİSTEMİZ ALIMA KAPALIDIR
Cumartesi ve Pazar okuma yapılmayacaktır
KİŞİ BAŞINA: 19 tane Ayetel Kursi
KALAN SAYI: 9 tane
Mazeretlileri gönüllüler tamamlayacaktır

gulfuren için okuyoruz bu gün :)

LİSTEMİZ

1. @Gui mazeretli
2. Nefs okudu
3. gulfuren
4. yumiti
5. Cilekkokusu12345
6. tersgiden kanguru
7. @_asmunikal_
8. C Camille_claudel
9. Sealand
10. kardelen063
11. K krkr mazeretli
12. guiding1
13. femmepetal
14. piskKo
15. mahperi hatun
16. Hannaz okudu

gulfuren ^in duası:Estağfirullah.Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali Muhammed. Hastalara şifa, dertlilere deva,borçlulara eda nasip eyle Ya Rabbim.Ülkemize huzur ver.Bizleri senin sevdiğin ve razı olduğun kullardan eyle.Allahım benim ve eşimin günahlarını bağışla.Bana,eşime ve çocuklarıma sağlık, huzur ver.Gönlümüzdeki isteklerimiz hayırlı olanlarını nasip eyle.Borçlarımızı bitirip, hayırlı bir ev almayı nasip eyle.Furkanıma
zihin açıklığı,içine çalışma isteği ver ve mutlu ve başarılı olacağı, hakkında hayırlı olan bir anadolu lisesini kazanmasını nasip eyle.Amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…