Her güne AYETEL KÜRSİ VE FATİHA

KİŞİ BAŞINA: 24 TANE AYETEL KURSI
KALAN SAYI 1 TANEDİR İSTEYEN TAMAMLAYABİLİR Hannaz TAMAMLADI

@Gui için okuyoruz bu gün :)

❤LİSTEMİZ❤

1. @Gui mazeretli mahperi hatun okudu
2. Nefs okudu
3. gulfuren okudu
4. yumiti mazeretli
5. Cilekkokusu12345 okudu
6. tersgiden kanguru okudu
7. @_asmunikal_ okudu
8. C Camille_claudel okudu
9. Sealand okudu
10. kardelen063
11. K krkr okudu
12. guiding1 okudu
13. mahperi hatun okudu
14. Hannaz okudu

@Gui ^nin duası:Allah ım yavrularıma akıl ruh bedeli sağlığı ver. Sen büyüksün. Ol emrine bakar herşey. Sana inandım sana güvendiğim sana sığındım. Bu mübarek günde tüm dualarımızı kabul et Rabbim. Hakkımızda hayırlı olanı nasip et. Annemi babamı kardeşlerimi eşimi evlatlarımız koru.. dua arkadaşlarımın dualarını kabul eyle.Vatanımıza milletimizr kötülüğüdokunanları uzak tut Allah ım. Aminn

@Gui icin okudum

KİŞİ BAŞINA: 24 TANE AYETEL KURSI
KALAN SAYI 1 TANEDİR İSTEYEN TAMAMLAYABİLİR Hannaz TAMAMLADI

@Gui için okuyoruz bu gün :)

❤LİSTEMİZ❤

1. @Gui mazeretli mahperi hatun okudu
2. Nefs okudu
3. gulfuren okudu
4. yumiti mazeretli
5. Cilekkokusu12345 okudu
6. tersgiden kanguru okudu
7. @_asmunikal_ okudu
8. C Camille_claudel okudu
9. Sealand okudu
10. kardelen063 okudu
11. K krkr okudu
12. guiding1 okudu
13. mahperi hatun okudu
14. Hannaz okudu

@Gui ^nin duası:Allah ım yavrularıma akıl ruh bedeli sağlığı ver. Sen büyüksün. Ol emrine bakar herşey. Sana inandım sana güvendiğim sana sığındım. Bu mübarek günde tüm dualarımızı kabul et Rabbim. Hakkımızda hayırlı olanı nasip et. Annemi babamı kardeşlerimi eşimi evlatlarımız koru.. dua arkadaşlarımın dualarını kabul eyle.Vatanımıza milletimizr kötülüğüdokunanları uzak tut Allah ım. Aminn

Nefs duani yazarmisin canimmm siraa sendeee❤❤❤

Duâm ;
Rabbim Yaradan'ım çok şükür yazmış olduğun kaderim için...
Yaşattigin günlerime hamdolsun.
Kapından hiç geri çevirmedin ellerimi boş boynumu bükük bırakmadın. Daha önce kabul ettiğin ve hep yüreğimde olan duâmı yine hayırlı ise kabul et Yaradan'ım.

Rabbim kabul etsin canım :) öğlen açıyorum yeni listeyi az daha bekleyeceğim dünkü etiketi görmeleri için

kaç tane okuyoruz ben yarın girip sayıya bakamam netim yok ancak pazar girerim nasıl okumalıyım yarın öğlesonuda izin aldım gidecem sayıyı açıklasan iyi olurdu

kızlar ben otuz tane okudum bugün için yarın nete giremem ses çıkmadı sizden 30 tanede yarın okurum ancak pazar günü girerim olmaz derseniz çıkayım sizi zorda bırakmak istemem günlük sayı değiştiği için takip etmek zor oluyor diğer sayfalarda sayı değişmiyor mazaretli olan sonra okuyamadıklarının yerine okuyor telafi ediyoruz

kaç tane okuyoruz ben yarın girip sayıya bakamam netim yok ancak pazar girerim nasıl okumalıyım yarın öğlesonuda izin aldım gidecem sayıyı açıklasan iyi olurdu
günlük bir dua oldugu için gününde okunmalı diye düşünüyorum hem mahperide zor da kalmaz bence yarın girmeyecekseniz mazaretli yazılın biz tamamlarız

mazaretli yazılabilirsin evet liste işi zor sürekli takip ister canım

30 tane mi okudun şimdi bu gün için? o zaman ben eksik okuyayım 313 tam olsun tatlım çünkü sayıyı geçmemek gerekiyormuş liste bu gün gecikti çünkü etiket bekledim bak biri geri döndü 12de açacağım bu gün bir kişiyi daha bekliyorum
mahperi hatun gordum gordum bu sefer gordumm
Ayyy son sayfaya gelene kadar icim pirpir yine mi kacirdim diye, ohh sukur
Beni ekleyebilirsinizzz
tamam bitanem listeyi açarken alıyorum senide dünkü arkadaşımıza dua etmeyi unutmadın değil mi

Edecegim canim Allahin izniyle aklimda..

Ben kucuk bir hesaplama yaptim simdi, yeni listeye +3 kisi giriyoruz..
toplam 17 kisi oluyoruz ama 2 mazeretlimiz var, 15e bolecegiz yani...
guiding1 arkadasimiz 30 tane okudugu icin 313-30=283 oluyor..
geriye kalan 14 kisi 20 defa okusa yani 14x20=280 oluyor...3 tane de bosta kaliyor;
onuda birimiz alir mesela ben alabilirim...
Yalniz etiketlenen kisilerden geri donus bir tek tubatesbih arkadasimizdan gelmemis, gormedi henuz sanirim...
Kendisi katilmazsa benim hesap tutmuyor

hayır 2 değil 3 tane mazeretli var biride bu gün bildirildi evet tubayı bekliyorum hala vakit var inşallah gelir canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…