Her güne AYETEL KÜRSİ VE FATİHA

KİŞİ BAŞINA: 24 TANE AYETEL KURSI
KALAN SAYI 1 TANEDİR İSTEYEN TAMAMLAYABİLİR

SuUtku için okuyoruz bu gün :)

❤LİSTEMİZ❤

1. SuUtku
2. Nefs
3. gulfuren
4. yumiti mazeretli
5. Cilekkokusu12345 okudu
6. tersgiden kanguru
7. @_asmunikal_ okudu
8. C Camille_claudel
9. Sealand
10. kardelen063
11. K krkr
12. guiding1 okudu
13. mahperi hatun
14. Hannaz

SuUtku ^nin duası:Allah ım yavrularıma akıl ruh bedeli sağlığı ver. Sen büyüksün. Ol emrine bakar herşey. Sana inandım sana güvendiğim sana sığındım. Bu mübarek günde tüm dualarımızı kabul et Rabbim. Hakkımızda hayırlı olanı nasip et. Annemi babamı kardeşlerimi eşimi evlatlarımız koru.. dua arkadaşlarımın dualarını kabul eyle.Vatanımıza milletimizr kötülüğüdokunanları uzak tut Allah ım. Aminn

neden kapansın liste ilk günü daha sorun olmaz canım ikinci gün komple kapanacak 24 ayetel kursi okursan eklerim listeye hemen seni bu gün sayımız fazla olsun birşey olmaz yarın düzene gireriz tamamen
Ben okurum tabi ama tam 313 olacak ne fazla ne az diye okumustum onceden suan kaynak hatirlamiyorum,
bir skinti olmasin

Ben okurum tabi ama tam 313 olacak ne fazla ne az diye okumustum onceden suan kaynak hatirlamiyorum,
bir skinti olmasin
baktım canım netten bu dua olmuyormuş bilmiyordum ben liste kapandı o zaman

313 Ayetel Kürsi okumanın faziletiyle ilgili bazı bilgileri bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz. Bakın 312 veya 314 değil. Yani ne bir eksik, ne bir fazla. 313 olacak. Şifreli bir kapı düşünün. Bir eksik veya bir fazla olsa kapı açılır mı? Elbette hayır.

böyle yazıyor :/

Evet aynen ben de bu tarz anahtar ile kapi benzetmesi tarzi bir sey okumustum...
Hayirlisi boyleymis ne diyelim, Allah ettigimiz dualari kabul eder insallah, baska bir listede gorusuruz insallah hayirlisiyla

Evet aynen ben de bu tarz anahtar ile kapi benzetmesi tarzi bir sey okumustum...
Hayirlisi boyleymis ne diyelim, Allah ettigimiz dualari kabul eder insallah, baska bir listede gorusuruz insallah hayirlisiyla
bilmediğimiz çok şey varmış sanırım birşeyi okurken dikkat etmeli Allah razı olsun canım bilginle doğruyu yaptık amin inşallah kalbimizden geçen tüüüüm güzellikleri kabul etsin Rabbim başka duada buluşuruz inşallah hayırlısı ile

Amin Allah cumlemizden razi olsun insallah..
Aklinda bulunayim o zaman
Yeni farkli dualarda da bulusabiliriz Allahin izniyle

KİŞİ BAŞINA: 24 TANE AYETEL KURSI
KALAN SAYI 1 TANEDİR İSTEYEN TAMAMLAYABİLİR

SuUtku için okuyoruz bu gün :)

❤LİSTEMİZ❤

1. SuUtku
2. Nefs
3. gulfuren
4. yumiti mazeretli
5. Cilekkokusu12345 okudu
6. tersgiden kanguru
7. @_asmunikal_ okudu
8. C Camille_claudel
9. Sealand
10. kardelen063
11. K krkr
12. guiding1 okudu
13. mahperi hatun
14. Hannaz

SuUtku ^nin duası:Allah ım yavrularıma akıl ruh bedeli sağlığı ver. Sen büyüksün. Ol emrine bakar herşey. Sana inandım sana güvendiğim sana sığındım. Bu mübarek günde tüm dualarımızı kabul et Rabbim. Hakkımızda hayırlı olanı nasip et. Annemi babamı kardeşlerimi eşimi evlatlarımız koru.. dua arkadaşlarımın dualarını kabul eyle.Vatanımıza milletimizr kötülüğüdokunanları uzak tut Allah ım. Aminn

Cok ozur dilerim sabahki karisiklik icin hata yaptim sanirim gercekten ozur dilerim kafam pek yerinde degil bilinclendirmem gerekirdi

Estağfurullah canım benim ne demek sorun yokkk.
Hallettik kuzumm.
Canım listeye girmek isteyen arkadaşları yarından itibaren alabilirsin listeye daha yeni başladık sıkıntı olmaz bnce ama işine karışmak gibi olmasın da son söz senin tabi kii

SuUtku için aldım duâmı Rabbim kabul etsin.

Benim icin sorun olmaz herkes okusun isterim ben tabiiki SuUtku ye okuyamayacaklar ya arkadas ne der danisalim ona oncesinde o halde bitanem❤❤❤
oyle mı üzüldüm hic bildirim gelmedi bana sağlık olsun
Bitanem 2. Gune eklenebilirmis uzuldum bende simdi sizlerde gui icin normal baska bisey okuyup dua edin o halde arkadasa hak gecmemis olur❤❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…