HER GÜN 313 AYETEL KÜRSİ

mahperi hatun mahperi hatun arkadasimiz icin okuyoruz
Her birimiz 45 AYET-EL Kürsi okuyor

C Camille_claudel MAZERETLİ
M Mihrisaah OKUNDU
pozitifhatun pozitifhatun OKUNDU
COLIN COLIN MAZERETLİ
mahperi hatun mahperi hatun OKUNDU
nisamelek nisamelek OKUNDU
yumiti yumiti
Sealand Sealand
@yorgun anneanne OKUNDU
SuUtku SuUtku MAZERETLİ

okumalari bitirir bitirmez diger arkadasa gecelim.Allah dualarmizi kabul etsin insallah

Not:fazla okuyan arkadaslar kumbara yaparsa cok iyi olur eksik kaldiginda kullaniriz ve diger arkadasa cabuk geceriz :KK66:
KUMBARA: 62 AYET-EL Kürsi
kusura bakma cnm 45 okudum

Ben 43 okuyorum bugun. O zaman tam 313 oluyor. Pay ederken eksik ya da fazla olan sayiyi, kendisi icin okunan arkadas okusun olur mu? Cunku bu tam 313 olmasi gerekiyor. Ne eksik ne fazla. Okuyan herkesden Allah razi olsun. :dua: Beni de okudu sayabilirsin canim.

Canim onlari ben ayarliy
Ben 43 okuyorum bugun. O zaman tam 313 oluyor. Pay ederken eksik ya da fazla olan sayiyi, kendisi icin okunan arkadas okusun olur mu? Cunku bu tam 313 olmasi gerekiyor. Ne eksik ne fazla. Okuyan herkesden Allah razi olsun. :dua: Beni de okudu sayabilirsin canim.
Orum eksik olursaokuyorum fazlaligi kumbaraya ekliyorum.sen yine 45 oku

COLIN COLIN arkadasimiz icin okuyoruz

M Mihrisaah
pozitifhatun pozitifhatun
COLIN COLIN
yumiti yumiti OKUNDU
@yorgun anneanne OKUNDU
SuUtku SuUtku MAZERETLİ

okumalari bitirir bitirmez diger arkadasa gecelim.Allah dualarmizi kabul etsin insallah

Not:fazla okuyan arkadaslar kumbara yaparsa cok iyi olur eksik kaldiginda kullaniriz ve diger arkadasa cabuk geceriz :KK66:
KUMBARA: AYET-EL Kürsi
@colin için 45 okudum

COLIN COLIN arkadasimiz icin okuyoruz

M Mihrisaah OKUNDU
pozitifhatun pozitifhatun OKUNDU
COLIN COLIN OKUNDU
yumiti yumiti OKUNDU
@yorgun anneanne OKUNDU
SuUtku SuUtku MAZERETLİ

KUMBARA: 45 AYET-EL Kürsi

C Camille_claudel
M Mihrisaah
COLIN COLIN
mahperi hatun mahperi hatun
nisamelek nisamelek
yumiti yumiti
yorgun anneanne yorgun anneanne
SuUtku SuUtku MAZERETLİ Sealand Sealand arkadaşlar bugün benim sıram ve duam : allahım hamileliğim hayırlısıyla sağlıklı huzurlu bir şekilde devam etsin bebeğimi hayırlısıyla eli ayagı düzgün sağlıklı sıhhatli fiziksel ve ruhsal olarak da sağlıklı dini bütün ailesine saygılı uzun ve sağlıklı ömürlü bir evlat olmasını nasip etsin inşallah. Eşim Doğuda ki görevinden dağ Salim tırnağı bile kırılmadan burnu dahi kanamadan evimize dönmesini ve çocuklarımızla beraber sağlıklı huzurlu uzun Mutlu bşr ömür Sürmemizi nasip etsin inşallah amin

Aminnn
C Camille_claudel
M Mihrisaah
COLIN COLIN
mahperi hatun mahperi hatun
nisamelek nisamelek
yumiti yumiti
yorgun anneanne yorgun anneanne
SuUtku SuUtku MAZERETLİ Sealand Sealand arkadaşlar bugün benim sıram ve duam : allahım hamileliğim hayırlısıyla sağlıklı huzurlu bir şekilde devam etsin bebeğimi hayırlısıyla eli ayagı düzgün sağlıklı sıhhatli fiziksel ve ruhsal olarak da sağlıklı dini bütün ailesine saygılı uzun ve sağlıklı ömürlü bir evlat olmasını nasip etsin inşallah. Eşim Doğuda ki görevinden dağ Salim tırnağı bile kırılmadan burnu dahi kanamadan evimize dönmesini ve çocuklarımızla beraber sağlıklı huzurlu uzun Mutlu bşr ömür Sürmemizi nasip etsin inşallah amin

X