HER GÜN 313 AYETEL KÜRSİ

sıra ile okuyorduk listedeki arkadaşlarla hepimizin niyeti için tek tek.. yapalım inşallah gene liste..biraz bekleyelim gelen olur belki şöyle 6-7 kişi olsak 2 günde 1 kişi için okuruz inşallah kişibaşı 50 okuma civarı olur. şimdilik liseyi oluşturdum bekleyelim gelen olursa diye
Namaria Namaria
sl_12 sl_12
E Esila09
B BEYBISIM

Benide eklermisiniz ?

Arkadaşlar listemizi oluşturuyorum adına okunan arkadaş 49 tane okuyacak diğer arkadaşlar 44 tane okuyacak niyet ederken örneğin namaria kardeşimizin niyeti için diye okuyoruz herkes bitirince diğer arkadaşa geçiş yapıyoruz bir kişi için 2 günde en fazla biterim inşallah bugünden başlayalım.. Allah kabul etsin canlarım tüm dualarımızı

Namaria Namaria
sl_12 sl_12
E Esila09
B BEYBISIM
ebruli-- ebruli--
W WhitePrenses
nadiapetrova nadiapetrova

Arkadaşlar listemizi oluşturuyorum adına okunan arkadaş 49 tane okuyacak diğer arkadaşlar 44 tane okuyacak niyet ederken örneğin namaria kardeşimizin niyeti için diye okuyoruz herkes bitirince diğer arkadaşa geçiş yapıyoruz bir kişi için 2 günde en fazla biterim inşallah bugünden başlayalım.. Allah kabul etsin canlarım tüm dualarımızı

Namaria Namaria
sl_12 sl_12
E Esila09
B BEYBISIM
ebruli-- ebruli--
W WhitePrenses
nadiapetrova nadiapetrova

Tamamdir, ben hemen basliyorum.

arkadaşlar bende listedeyim okumak istiyorum ancak adetliyim, biriktirip topluca mı okusam nasıl yaptınız siz
Canım zor olmayacaksa adetin bitince oku sıradaki arkadaşları bekletmemiş oluruz ya da ben okuyum senin yerine adetin bitinceye kadar nasıl istersen

X