HER GÜN 313 AYETEL KÜRSİ

Namaria Namaria için okuyoruz
Rabbim açtığımız elleri boş çevirmesin, gönlümüzden geçenleri hayırlısıyla nasip eylesin inşaAllah

52 adet okuyoruz.
Sıra kendisinde olan kişi 53 adet okuyacaktır.

TamBirAzize TamBirAzize -OKUNDU
pozitifhatun pozitifhatun OKUNDU
Namaria Namaria OKUNDU
@geberik gelin
Oksimoron Oksimoron
183314 183314 -OKUNDU

KUMBARA: Ayet'el Kürsi
Not: Özel günlerde kullanmak üzere Biraz kumbara yaparsak iyi olur arkadaşlar :KK66:

Namaria Namaria için okuyoruz
Rabbim açtığımız elleri boş çevirmesin, gönlümüzden geçenleri hayırlısıyla nasip eylesin inşaAllah

52 adet okuyoruz.

pozitifhatun pozitifhatun OKUNDU
Namaria Namaria OKUNDU
@geberik gelin-OKUNDU
Oksimoron Oksimoron
183314 183314 -OKUNDU

Not: Özel günlerde kullanmak üzere Biraz kumbara yaparsak iyi olur arkadaşlar :KK66:

@geberik gelin için okuyoruz

52 adet okuyoruz.

pozitifhatun pozitifhatun
Namaria Namaria
@geberik gelin-OKUNDU
Oksimoron Oksimoron
183314 183314

@geberik gelin için okudum Rabbim kabul etsin tüm sıkıntılarını açsın inşallah TamBirAzize TamBirAzize canım benim aklım karıştı liste tamamlanmadan mı diğer arkadaşa geçiyoruz bir de geberik gelin bildirmemişti okudm diye benim için ama listede okundu yazılmış 34 kumbara yapmıştım yazmıyo çok karıştı aklım :KK57:

@geberik gelin için okudum Rabbim kabul etsin tüm sıkıntılarını açsın inşallah TamBirAzize TamBirAzize canım benim aklım karıştı liste tamamlanmadan mı diğer arkadaşa geçiyoruz bir de geberik gelin bildirmemişti okudm diye benim için ama listede okundu yazılmış 34 kumbara yapmıştım yazmıyo çok karıştı aklım :KK57:
canım sadece bir kişi kaldı sana okumayan o yüzden geçtim sıradaki kişiye, bu liste de okumayanlar var hala o yüzden bugün arkadaşları beklicez karışmasın diye. geberik gelin de bana özel mesaj yazdı o yüzden ' okundu ' yazdım. sen o 34 taneyi kumbaraya mı yapmıştın canım ?

52 adet okuyoruz.

pozitifhatun pozitifhatun
Namaria Namaria - OKUNDU
@geberik gelin-OKUNDU
Oksimoron Oksimoron
183314 183314 - OKUNDU

canım sadece bir kişi kaldı sana okumayan o yüzden geçtim sıradaki kişiye, bu liste de okumayanlar var hala o yüzden bugün arkadaşları beklicez karışmasın diye. geberik gelin de bana özel mesaj yazdı o yüzden ' okundu ' yazdım. sen o 34 taneyi kumbaraya mı yapmıştın canım ?
anladım canım kumbara yapmıştım evet

52 adet okuyoruz.

pozitifhatun pozitifhatun - OKUNDU
Namaria Namaria - OKUNDU
@geberik gelin-OKUNDU
Oksimoron Oksimoron
183314 183314 - OKUNDU

KUMBARA: 34 Ayet'el Kürsi

2 kişiye de( Namaria ve Geberik Gelin için ) okudun mu canım ?
Ne çabuk 4. Kişiye geçtik dün baktığımda 2. Kişiye okunmamıştı. Ben bu sistemden birşey anlamadım ve bu şekilde ayak uydurmam mümkün değil. Her gün bir kişiye okunsun ki ben ancak buna yetişebilirim

evet liste bitmeden diğer kişiye geçince karışıklık oluyor ben de anlamadım bana okundu mu kim okudu Oksimoron Oksimoron okudu mu o bitmeden mi geçtik anlamadım o zaman içimizde de şüphe oluyor, bi liste bitmeden geçmesek daha iyi olur bence de

Arkadaslar okurken zaten rumuzla niyet ediyoruz.takibi de tanbirazize arkadasimiz yapoyo zaten tek bir kisi kalip da habersiz kalinoyorsa digerine geciyor bu arada kim okumadiysa ona mesaj atiyor zaten

evet liste bitmeden diğer kişiye geçince karışıklık oluyor ben de anlamadım bana okundu mu kim okudu Oksimoron Oksimoron okudu mu o bitmeden mi geçtik anlamadım o zaman içimizde de şüphe oluyor, bi liste bitmeden geçmesek daha iyi olur bence de
Sana okudum ben ama geberik gelin deyince şaşırdım. Çok sistemsiz oldu bu sefer ben takip etmekte zorlanıyorum. Herkes heran kadınlar kulübüne girip bakamayabilir. Ne diyeyim olduğu kadar allah kabul etsin

Arkadaslar okurken zaten rumuzla niyet ediyoruz.takibi de tanbirazize arkadasimiz yapoyo zaten tek bir kisi kalip da habersiz kalinoyorsa digerine geciyor bu arada kim okumadiysa ona mesaj atiyor zaten
buraya da yazılsa iyi olur canım su kisiye okudum diye şimdi ben ilk defa okuyorum sizlerle aklım karışınca sorayım dedim sistemi bi kişi bitmeden geçilince acaba bana okundu mu diye şüphe oluyor ondan sordum bende

X